Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

+
Legendarny rynsztunek

Gram w wiedźmina 3 raz i dopiero teraz to odkryłem.Myślałem że rynsztunek kończy się na Mistrzowskim a tu BUM znalazłem schemat na "Ulepszona legendarna zbroja cechu gryfa" gram na NG+i mam pytania, czy jest to dostępne do wszystkich cechów i czy można kupić lub znaleźć gdzieś mapy z lokacjami do tych schematów ??

z góry dziękuje za pomoc ;]
 
gram na NG+
Sam sobie odpowiedziałeś. Przedmioty są te same co normalnie tylko mają zwiększone statystyki, a do wszystkich wiedźmińskich itemów dopisany jest przedrostek "legendarny", po to żeby można było je odróżnić od tych zwykłych z normalnego trybu.
 
Dobrze wiedzieć bo sądziłem że NG+ daje tylko tą ciekawą funkcje dalszej gry tą samą postacią, dziękuje za odpowiedz ;]
 
Mam problem z kilkoma bugami, które znalazłem w grze (v.1.11).

1. W Velen, niedaleko przeprawy przez most, gdzie potrzebny jest glejt, znalazłem obozowisko bandytów a w nim klatkę z handlarzem. Niestety, po uwolnieniu handlarz przeszedł na swoje stanowisko w pobliżu mostu i tylko raz działał prawidłowo. Następnym razem kiedy go aktywuję, widzę go tylko w tle natomiast jako rozmówca pojawia się inny, podobny handlar, jednak jego ekwipunek nie działa (poprostu powraca widok opcji dialogowych).

2. Ponownie w Velen, tym razem nurkując w pobliżu zatopionych statków nieopodal Alei Wisielców, znalazłem zatopioną skrzynię, a w niej takie coś:

http://i.imgur.com/ulUXhjB.jpg?1

Miło znów zobaczyć ten miecz w grze, ale czy to nie jest jakiś bug? :)
 
Last edited:
Witajcie moi Mili :) Wybaczcie,że zawracam gitarę... ale chciałbym uzyskać szybkiej i konkretnej odpowiedzi od wszystkich.... Trzy dni temu ukończyłem Wreszcie Wieśka 3 " bez dodatku Serce z Kamienia - choć nim Dysponuję I zastanawiam się nad Ponownym przejściem gry,ale mam dylemat ,bo nie wiem,czy grać po prostu od Nowa na najtrudniejszym poziomie,czy skorzystać z NG+ I teraz moje pytanie

1. Czym tak Naprawdę jest to NG+ i czy hmmm niema w tym NG żadnych Problemów co do osiągnięcia Osiągnięć,bo nie udało mi się to w Pierwszym podejściu Ale z drugiej strony,to wiem,że NG+ zaczyna się tam ponoć od 30lev. co przyznam,że trochę mnie to " zbija " z tropu ,bo jak to ja Lubię Wyzwania itp.
2. Czy ten NG+ jest,choć trochę bardziej trudniejszy,co do napotykanych przeciwników itd. od Normalnego rozpoczęcia gry na Najtrudniejszym czy tam B.Trudnym poziomie.... czy nie ?
3. Czy jak się zaczyna od tego NG+ to mam już " nawbijane " te recki zbroje kowala Karty do Gwina " bo przyznam " że nie chciałbym Stracić tej przyjemności,co do zdobywania kart,Rynsztunków itp. itd. ?
To raczej na tyle :) Proszę o konkretną odpowiedź i podpowiedź,czy warto z tego NG+ skorzystać,czy po prostu sobie to darować ? :)


Proszę o konkretne wskazówki i odpowiedź jak i samo hmm doradzenie,czy warto skorzystać z tego NG+ czy po prostu grać jeszcze raz na Nowo Thx!

Pozdrawiam.
 
Czym tak Naprawdę jest to NG+ i czy hmmm niema w tym NG żadnych Problemów co do osiągnięcia Osiągnięć,bo nie udało mi się to w Pierwszym podejściu Ale z drugiej strony,to wiem,że NG+ zaczyna się tam ponoć od 30lev. co przyznam,że trochę mnie to " zbija " z tropu ,bo jak to ja Lubię Wyzwania itp.
W NG+ rozpoczynasz grę postacią, którą skończyłeś tryb normalny. Przechodzą talenty, receptury alchemiczne oraz ekwipunek. Nawet ten w skrzynce. Nie wiem, czy działają w nim osiągnięcia, gdyż grę mam na gogu, ale z niego nie korzystam.
2. Czy ten NG+ jest,choć trochę bardziej trudniejszy,co do napotykanych przeciwników itd. od Normalnego rozpoczęcia gry na Najtrudniejszym czy tam B.Trudnym poziomie.... czy nie ?
Na początku może być łatwo. Grę kończymy zazwyczaj na poziomie ~37, a sugerowany jest tylko 30. Z czasem robi się jednak trudniej. Zwykły bandyta w Novigradzie jest w stanie zabić mnie jednym uderzeniem. Jeśli nie będziesz używał quena to będzie całkiem wesoło. Ostatnio męczyłem się z żywiołakiem ognia. Zadawał bardzo duże obrażenia od ognia i nawet podstawowy quen nie dawał sobie rady. Jaskółka również nie nadążała z leczeniem. Aż się zdziwiłem. Po raz pierwszy w W3 byłem zmuszony do skorzystania z odwaru (regeneracja HP za każdy wydany punkt wytrzymałości). Gram buildem wybitnie szermierczym i takie są moje odczucia.

Ad. Właśnie stoczyłem walkę z bazyliszkiem o 12lvl wyższym. Wyglądała komicznie. Zwykły bandyta (kilka lvl niższy) potrafi zabrać mi całe hp jednym ciosem, a ta potwora trafiła mnie raz i zabrała mi - uwaga - około 20% żywotności.
:huh:
3. Czy jak się zaczyna od tego NG+ to mam już " nawbijane " te recki zbroje kowala Karty do Gwina " bo przyznam " że nie chciałbym Stracić tej przyjemności,co do zdobywania kart,Rynsztunków itp. itd. ?
Wszystkie receptury alchemiczne przechodzą dalej. Schematy kowalskie będziesz musiał zbierać od początku gdyż przedmioty są przeskalowane, a wiedźmiński ekwipunek ma teraz dopisek "legendarny". Karty do gwinta trzeba zbierać od początku.
 
Last edited:
@Esterhazy
Wielkie dzięki za konkretne i wyraźne odpowiedzi :) Zatem czas zacząć :p Choć fakt " kusi " mnie przejście,tego dodatku Serce z Kamienia :p Ale czego się nie robi,dla Własnych upodobań :p :)

Ad. - zatem faktyczny Paradoks....:eredinfacepalm:
 
Last edited:
Ad. Właśnie stoczyłem walkę z bazyliszkiem o 12lvl wyższym. Wyglądała komicznie. Zwykły bandyta (kilka lvl niższy) potrafi zabrać mi całe hp jednym ciosem, a ta potwora trafiła mnie raz i zabrała mi - uwaga - około 20% żywotności.
Miałem podobną sytuację - na NG+ byłem 10 lvl do tyłu w stosunku do Serca, ale nie mogłem się doczekać :p i walka z
żabo-księciem
była znośna, właściwie dość schematyczna. Ale już walka z
ofirskim czarodziejem
... Jednym dmuchem ściągał Quen i całe życie WTF?
 
Ja mam pytanie odnośnie wykonywania tych legendarnych zestawów. Czy miecze do nich będzie można wykonać jedynie u Hattoriego?
 
Da się cofnąć decyzje o rozpoczęciu ng+ i powrócić do zapisu przed odpaleniem? Sejwy poszły ale może jest jakaś metoda. Dodam że chodzi o gre na x1.
 
Dzięki za info :) Jednak jest w Novigradzie jeszcze jeden kowal który może wykonać taki sprzęt ale nie wiem czy cenowo Hattori nie będzie lepszy...
 
Witam mam super mega wielki problem. Mianowicie chodzi o wyszukanie gry z platformy gog... mam dysk SSD 120gb i wiesiek troche wazy to przekopiowalem go na dysk 1tb usb i nie chce mi go wyszukac w gog jak robie ''import folder'' a musze zaktualizowac do najnowszej zeby dzialal dodatek ;/ wiec instaluje jeszcze raz na ssd zaktualizuje i przekopiuje savy i tu mam pytanie a wlasciwie 2:

1.gdzie znajduja sie savy bo nie moge znalezc
2. czy jest jakis sposob zeby importowac jednak te pliki? bo po co sciagac 40 gb i jeszcze to instalowac
 
@huher323
Ad 1. O ile windowsa masz zainstalowanego na dysku C to tu masz odpowiedź:
C:\Users\nazwa_użytkownika\Documents\The Witcher 3\gamesaves
Czyli nie ma potrzeby kopiowania zapisów gry.
Ad 2. Jak masz w gog galaxy widok biblioteki wszystkich gier to kliknij lewym na Wiedźmina 3, następnie w menu "more" najedź myszką na opcję "manage" - wyświetli Ci się podmenu, z którego wybierasz "import folder". Wyskoczy Ci okienko, w którym klikasz na "select folder", wybierasz folder i powinno Ci zaimportować grę i od razu zaktualizować. :)
 
Last edited:
wlasnie o to chodzi ze biore import game i wyszukuje folder na dysku usb i jak byk jest tam gra ale nie wyszukuje.. cos jest nie tak
 
Last edited:
Warto zaczynać NG ? skończyłem wieśka podstawkę jakieś 1,5 m temu. Zastanawiam się, czy w serce z kamienia grać w NG czy od nowa wszystko sobie zacząć. Jak to jest ze skillami? mam swoje skille wszystkie z podstawki i będę mógł wybierać całkowicie nowe? np teraz samo drzewko alchemii ? - tylko gdzie ja to pomieszczę, bo rozumiem, że nic nie uległo zmianie w sprawie ilości slotów.

Jakieś rady?
 
Warto zaczynać NG ? skończyłem wieśka podstawkę jakieś 1,5 m temu. Zastanawiam się, czy w serce z kamienia grać w NG czy od nowa wszystko sobie zacząć.
Wyjdzie na to samo.
Jeśli rozpoczniesz NG+ zaczniesz grę od nowa z poziomem, z którym skończyłeś podstawkę, ze wszystkimi skillami, które nabyłeś i ekwipunkiem, który zdobyłeś.
Żeby zagrać w dodatek, będziesz potrzebował 60 poziomu, więc tak czy siak musisz grę przechodzić właściwie od nowa.

Sam tryb oferuje niewiele więcej ponad to, co napisałem wyżej. Jest średnio trudniej (jeśli w ogóle), rynsztunki i tak zdobywasz od nowa, bo każdy z nich ma dopisek "legendarny" i statystyki dostosowane do wzrostu progu poziomowego.

Imo niewarto.
 
Ja liczę na to, że teraz gdy gram od początku - Wiedźmin 1 , potem 2 i na końcu 3 pojawią mi się jakieś nowe dialogi dzięki temu, i chciałbym je zobaczyć właśnie w NG+ bo mam już chyba wszystko porobione :)
 
Top Bottom