Nowy Mod do Wiedźmina 2 - Full Combat Rebalance

+
Czy nie wiecie nic o moim spolszczeniu? :(
I o patchach? Jutro wyjdzie patch poprawiający wszystkie bugi, moje spolszczenie będzie zawarte w instalatorze. :)
 
Mój problem zostanie też rozwiązany? Opisany parę postów wyżej. W ogóle myślałem, że spolszczenie jest już zintegrowane z instalatorem - dobrze wiedzieć, że było inaczej. Może odnajdzie się umiejętność, której aktualnie nie widzę, a jest mi potrzebna...
 
Na stronie Redkita jest parę modów, nie mogłeś przeoczyć spolszczenia, jeśli ściągałeś FCR2.
 
Dopiero dogrzebałem się do angielskiego wątku na Redkit forum i doczytałem o jutrzejszym patchu naprawiającym bug z mieczami. W changelogu nie ma jednak słowa o błędzie związanym ze zbroją Kejrana.

Rustine dobra robota. Cieszę się, że twoje spolszczenie trafi do instalatora. Nie pisałem o nim w odpowiedzi, ponieważ mimo jego instalacji nadal miałem nieaktualne opisy umiejętności. Już miałem pisać do Ciebie o pomoc, ale skoro łatka wyjdzie jutro to wszystko będzie ok. :)/>
 
No wreszcie zainstalowałem sobie tego moda i jest przekozacki, walka wygląda znacznie lepiej, mam tylko taki mały problem - riposty w ogóle nie działają ;P Włączyłem sobie z ciekawości samouczek, aczkolwiek nie da się go ukończyć właśnie z powodu tego problemu - gdy ikonka riposty się pojawia, to Geralt mimo naciskania lewego przycisku myszy wykonuje tylko zwykły atak, częstokroć samemu obrywając ;P Coś tu nie działa, czy tak ma być? ;P

Acha, najbardziej przypadła mi do gustu umiejętność, do której Flash musiał podłapać wenę na naszym listopadowym zlocie w siedzibie CDPR - osłabianie przeciwników medalionem ;P To była ulubiona taktyka wszystkich podczas turnieju w Wiedźmina 2 xD
 
Mnie martwi jedno ... brak schematu na zbroję z Kejrana. To jedno z najlepiej wyglądających wdzianek w grze i nie umiem się pogodzić z jego utratą :p
 
Hostile said:
No wreszcie zainstalowałem sobie tego moda i jest przekozacki, walka wygląda znacznie lepiej, mam tylko taki mały problem - riposty w ogóle nie działają ;P Włączyłem sobie z ciekawości samouczek, aczkolwiek nie da się go ukończyć właśnie z powodu tego problemu - gdy ikonka riposty się pojawia, to Geralt mimo naciskania lewego przycisku myszy wykonuje tylko zwykły atak, częstokroć samemu obrywając ;P Coś tu nie działa, czy tak ma być? ;P


To jest nic- u mnie wogole nie ma parowania- zamiast tego Geralt caaaaaly czas uzywa quen'a, a do tego dopoki mnie ktos nie zaatakuje moge tak stac i stac bez konca />
 
Witam, mam mały problem z modem, mianowicie, wykupywane umiejetnosci z drzewek zamiast dodowac np. +50 do zywotnosci, nie daje nic, posiadam wersje 3.4, z FCR 1.2, prosze o szybką odpowiedz, z góry dziekuje.
 
Moim zdaniem FCR 2 jest słabym projektem.Bez obrazy dla Andrzeja Kwaitkowskiego,który stworzył CUDOWNEGO FCR'a do jedynki.ALe w tym coś nie gra.Rozgrywka z nim jest dziecinnie prosta,a poza tym raz działa,a raz nie.Wczoraj,gdy go zainstalowałem działał on w połowie.Drzewko z treningu nie wykupione,a opisy są,parowanie nie działa,tak samo jak aktywny quen.No to deinstalacja.Ok odinstalowało się,a opisy takie same jak przedtem,muszę teraz Wiesia na nowo instalować.
 
Witam...
Przeszłam Wiedźmina2 kilka razy, również na mrocznym poziomie bez moda i z modem. Skupię się na modzie i nie chodzi tu o poziom trudności.
1. Kiedy zainstalowałam moda po raz pierwszy, od początku miałam w ekwipunku, obok zbroi Kruka, kurtkę niebieskich pasów, drzewko umiejętności było nowe, system walki również, czyli mod był zainstalowany. Kiedy rozpoczęłam nową grę z innym zapisem z W1 kurtka się nie pojawiła, ponawiałam próby wczytania z innymi zapisami z jedynki, ale bez skutku.
2. Następny problem z runą ysgith, szansa na natychmiastowe zabicie przeciwnika 200%, niby fajnie, ale żadnych problemów z królową endriag, krabopająkiem itp... Po przeinstalowaniu całości runa ysgith ma 2% szans, co bardziej pasuje do poziomu mrocznego, ale co jest prawidłowe? Zesztą ysgith 200% najlepiej działa w I akcie, potem jest różnie...
3. Co do kosztów uzbrojenia.... w modzie nie ma żadnego problemu z zakupem składników i wykonaniem poszczególnych elementów. Pamiętam w edycji rozszerzonej nieźle musiałam się nabiegać, zlikwidować mnóstwo nekkerów, obić wiele mord i wykonać większość zadań, aby zebrać fundusze na Rynsztunek świętokradcy, w fcr nawet nie muszę wychodzić z Flotsam. W karczmie można grać w kości, także z mnichem i zarobić na walkach... zajmuje to trochę czasu, ale w zupełności wystarczy...
4. Poza tym potwór potworowi nierówny... Krabopająk Iorwetha padł od kilku ciosów, ale już krabopająk koło jeziorka Oczy Sabriny (Akt II ścieżka Rocha), sprawił mi wiele problemów... Przy którymś wczytaniu save'a zniknął, co ułatwiło mi zadanie z "kurą w lesie".
5. Nie ma punktów za potwory, a tylko za same zadania... Tu mam wątpliwości... skończyłam grę na 27 poziomie, a na drzewku były jeszcze wolne miejsca... można by tam coś dołożyć... tylko czy to nie ułatwiło by gry?
Gdyby nie system walki, już dawno bym zrezygnowała z fcr...
I na koniec... chciałabym się dowiedzieć czy moje uwagi nie wynikają z nieprawidłowego zainstalowania fcr... (patch 3.4 wgrany)?
 

Attachments

  • select components.jpg
    select components.jpg
    65.1 KB · Views: 59
Sorry, a może da się przenieść? Jeżeli nie, to usuń, a ja go wkleję tam gdzie powinien być...

Gotowe... można usunąć.
 
Last edited:
Top Bottom