Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

+

tyhe

Forum veteran
Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

witam! użyłam wyszukiwarki ("strona") ale możliwe ze dubluje temat bo nie znam zbyt dobrze tego forum.chce jednak tupnąć nogą! ;-)wpadam sobie na tę stronkę gry - OFICJALNĄ - i spodziewam sie znaleźć tutaj i własnie TUTAJ wszystko o grze!tymczasem co? wcale nie.dlaczego nie ma tutaj wszystkich opublikowanych screenów?ok, nie będziecie kopiowac wywiadów udzielanych w rozmaitych miejscach -ok, ok.ale screeny są chyba Waszą własnością?a co do screenów to czemu one się tak otwierają w nowym oknie które u mnie jest za duże jak na mój widok (800x600) a nie ma paska przesuwania i po prostu nie widze całości?pozdrawiam.
 
Wiec, czesci skrinow nie ma na stronie bo niektore serwisy maj na nie wylacznosc, taka umowa, "my wam dajemy wczesniej skriny a wy o nas przypominacie graczom". A co do rozdzielczosci, to niestety smutna rzeczywistosc, wiekszosc stron jest przystosowan do 1024* wiec pozostaje tylko zmienic rozdzileczosc w monitorze.
 

tyhe

Forum veteran
ekhm, no przepraszam, ale mnie - powiedzmy że jestem potencjalnym nabywcą - powinno się chyba ułatwiać zdobycie informacji o grze? przepędzanie mnie przez rozmaite serwisy na których nie bywam tylko po to żeby obejrzeć screeny? rozumiem, ze jest potzrebne nagłaśnianie gry w rozmaitych miejscach ale dlaczego kosztem miejsca, któe powinno byc głównym źródłem informacji?a co do rozdzielczości to zwykłe rzucanie kłodami pod nogi.
 
TYHE said:
ekhm, no przepraszam, ale mnie - powiedzmy że jestem potencjalnym nabywcą - powinno się chyba ułatwiać zdobycie informacji o grze? przepędzanie mnie przez rozmaite serwisy na których nie bywam tylko po to żeby obejrzeć screeny? rozumiem, ze jest potzrebne nagłaśnianie gry w rozmaitych miejscach ale dlaczego kosztem miejsca, któe powinno byc głównym źródłem informacji?a co do rozdzielczości to zwykłe rzucanie kłodami pod nogi.
Z reguły o jakichś wywiadach itp. sprawach są info na głównej stronie - nie jest to jakis wielki problem - palce Ci zamarzają czy jak? Widocznie mają niedobory kadorwoe aby sprostać każdemu zadaniu...jest jak jest - ale nie aż tak tragicznie jak to nakreślasz....
 

tyhe

Forum veteran
Geno said:
Z reguły o jakichś wywiadach itp. sprawach są info na głównej stronie - nie jest to jakis wielki problem - palce Ci zamarzają czy jak? Widocznie mają niedobory kadorwoe aby sprostać każdemu zadaniu...jest jak jest - ale nie aż tak tragicznie jak to nakreślasz....
czy mi palce zamarzają? co to za osobiste wycieczki?zwyczajnie spodziewam się, że znajdę tutaj wyczerpujące informacje - w tym przypadku mam na myśli screeny. funkcją oficjalnej strony nie powinno być chyba podawanie odnośników?i nie mówię że jest tragedia - mówię, że może być lepiej.prosze wczytać się w temat wątku. nie brzmi "strona jest tragiczna" tylko "nie w porządku"dodajmy "nie do końca w porządku" - moim skromnym zdaniem, odbiorcy który ma gdzieś umowy z serwisami i chce sobie szybko sprawdzić, jakie to nowe screeny wypuścili.
 
Owszem twoj poglad jest zrozumialy, ale polityka firm jest inna, naprawde malo oficjalnych stron jest aktualizowan an bierzaco. Tak samo jest z Witcherem. Cala ekima na GC, przgotowania do TZW, praca nad gra. Nie ma czasu na wrzucanie skrinow.
 
TYHE said:
Geno said:
Z reguły o jakichś wywiadach itp. sprawach są info na głównej stronie - nie jest to jakis wielki problem - palce Ci zamarzają czy jak? Widocznie mają niedobory kadorwoe aby sprostać każdemu zadaniu...jest jak jest - ale nie aż tak tragicznie jak to nakreślasz....
czy mi palce zamarzają? co to za osobiste wycieczki?zwyczajnie spodziewam się, że znajdę tutaj wyczerpujące informacje - w tym przypadku mam na myśli screeny. funkcją oficjalnej strony nie powinno być chyba podawanie odnośników?i nie mówię że jest tragedia - mówię, że może być lepiej.prosze wczytać się w temat wątku. nie brzmi "strona jest tragiczna" tylko "nie w porządku"dodajmy "nie do końca w porządku" - moim skromnym zdaniem, odbiorcy który ma gdzieś umowy z serwisami i chce sobie szybko sprawdzić, jakie to nowe screeny wypuścili.
Eh jakie tam wycieczki oczywiście fajnie by było mieć wszystko w jednym miejscu - widocznie jednak nie ma komu tego wszystkiego zrobić aby zadowolić wszystkich....To samo jest przecież z wywiadami - gro jest w języku angielskim i trudno oczekiwać aby cały czas ktoś je tłumaczył - trzeba sobie radzić - ja bym tak nie dramatyzował
 

tyhe

Forum veteran
Geno said:
To samo jest przecież z wywiadami - gro jest w języku angielskim i trudno oczekiwać aby cały czas ktoś je tłumaczył - trzeba sobie radzić - ja bym tak nie dramatyzował
a ja bronię swojego prawa do konsumenckiego lenistwa :ppowinno mi się wszystko ładnie podetknąc pod nosek a nie utrudniać.i naprawdę - paski przewijania do tych grafik ponad 800x600... czy to takie trudne?no, powiedziałam co wiedziałam ;-)
 
TYHE said:
i naprawdę - paski przewijania do tych grafik ponad 800x600... czy to takie trudne?
A czy to takie trudne zrobic maksymalizacje nowootwartego okna i cieszyc oczy widokiem suwaka po prawej stronie ekranu?edit:literowka
 
Witam.Jestem nowy, ale podziele sie swoim zdaniem.Po czesci tworca tematu ma troche racji, ale nie w 100%.Otoz tworcy gry - niech sie skupia lepiej nad praca przy grze, dopracowywaniem (aby nie bylo jakiegos potkniecia - tfu tfu tfu - uchron Boziu). Codziennie tez nikt nie bedzie zamieszczac nowych screenow, filmow, tekstow itd. Niech Tworcy tworza i juz.Wiadomo, ze wszystko w jednym miejscu - byloby pieknie, lecz - sa wylacznosci i tyle. Taka jest ekonomia, prawa rynku (a wyzej "pupy" nie podskoczysz - jak mawial dziadzio). Juz w fazie tworzenia, produkcji - wczesnej lub zaawansowanej - autorzy chca aby o swoim tytule bylo glosno i aby w miare czasu powstawania jakies info zawsze bylo. A to zapalency sie upewnia, ze warto czekac, a to jakis nowy (potencjalny) kupiec sie zainteresuje. Prasa, serwis internetowy - wiadomo - kazdy chce miec cos - czym "zablysnie", czego inni nie maja. Na tym to polega wlasnie :)Zaloze sie - mimo iz zapewne jest w ekipie osoba (osoby) zajmujace sie aktualizowaniem danych na www, kontaktem z mediami - to nie ma osoby, ktora codzienniesiedzialaby nad www i wstawiala "cos" - powod - ekonomia (a to etat-plac. po co placic - jak polaczymy to zajecie z jakims innym. Gra szybciej ruszy, a to jakis test, a to co innego, a po co masz czlowieczku siedziec, $ brac i nic nie robic?).Ekonomia, ekonomia - prawa rynku.Screeny - a to chyba lepiej jesli sie odpala w drugim oknie - ja tak wole - bo jak www nie chodzi idealnie ( programy w tle typu p2p) to stronka jest - jak sie nie wczyta, to stronke masz, a obrazek mozesz probowac drugi raz "odpalic". Jednak gusta sa rozne.Dziekuje za uwage.
 

tyhe

Forum veteran
Emiel said:
A czy to takie trudne zrobic maksymalizacje nowootwartego okna i cieszyc oczy widokiem suwaka po prawej stronie ekranu?
czy ja wiem? może i łatwe. to gdzie mam nacisnąć?załączam screena mojego widoku.http://img369.imageshack.us/img369/8239/beznazwy1mc.jpgczerwone strzałki pokazują nieaktywne "maksymalizuj" i nieaktywny pasek przewijania obrazka.
 
To ja może dorzucę jeszcze małego buga, który mnie irytuje. Browser: Opera 8.10-p2 (b. 7685) / Firefox 1.06OS: Windows XP Pro SP2Opis: Bug objawia się brakiem możliwości kliknięcia na flashowe przyciski w menu górnym. Sposób powtórzenia: Żeby spowodować wystąpienie tego buga, naprostszą rzeczą jest wejście do jakiegoś newsa do komentarzy, gdzie jest więcej niż jedna strona. Następnie kliknąć na "Poprzednia Strona". Po przeładowaniu już nie można kliknąć na menu.Jak włączyć możliwość: Trzeba aktywować inne okno w windowsie (np. Total Commander :p albo rozmowę w komunikatorze) albo przełączyć się na inną kartę w przeglądarce, a następnie wrócić do strony Wiedźmina i już można kliknąć.Jak naprawić: Najlepiej byłoby wywalić te flashe stamtąd i zrobić tak jak podświetlanie na CDProjekt.info - przy pomocy JSu.Nie występuje: w IE 6
 
Wiesz, ja używam Netscape'a 8.02, który z tego co się orientuje również jest tworzony na silniczku Firefoxa i u mnie opisywany przez Ciebie problem nie pojawia się w ogóle... A jeśli pojawiają się jakieś błędy to mam możliwość przełączenia Netscape'a na (jak to powiedzieć po polsku??? ), właściwości strony dla IE (czy jakoś tak) i wtedy nie pojawiają się już żadne błędy.Ps. Do autora tego tematu-> Może zmień nazwę tematu na po prostu "Oficjalna strona Wiedźmina"? Taki topic mógłby się przydać... ten jest zbyt jednoznaczny i raczej jednorazowy...
 
Nie występuje też w żadnej przeglądarce opartej o jego engine (Maxthon [musiałem zrobić reklamę swojej przeglądarki ], Avant Browser itp.).
 

tyhe

Forum veteran
Tibor said:
Ps. Do autora tego tematu-> Może zmień nazwę tematu na po prostu "Oficjalna strona Wiedźmina"? Taki topic mógłby się przydać... ten jest zbyt jednoznaczny i raczej jednorazowy...
autorki ;-)plosiem ;-)
 
eXtreme said:
To ja może dorzucę jeszcze małego buga, który mnie irytuje. Browser: Opera 8.10-p2 (b. 7685) / Firefox 1.06OS: Windows XP Pro SP2Opis: Bug objawia się brakiem możliwości kliknięcia na flashowe przyciski w menu górnym. Sposób powtórzenia: Żeby spowodować wystąpienie tego buga, naprostszą rzeczą jest wejście do jakiegoś newsa do komentarzy, gdzie jest więcej niż jedna strona. Następnie kliknąć na "Poprzednia Strona". Po przeładowaniu już nie można kliknąć na menu.Jak włączyć możliwość: Trzeba aktywować inne okno w windowsie (np. Total Commander :p albo rozmowę w komunikatorze) albo przełączyć się na inną kartę w przeglądarce, a następnie wrócić do strony Wiedźmina i już można kliknąć.Jak naprawić: Najlepiej byłoby wywalić te flashe stamtąd i zrobić tak jak podświetlanie na CDProjekt.info - przy pomocy JSu.Nie występuje: w IE 6
Taaa też tak mam, najadę na flashowy przycisk i nie pojawia się rączka ale wtstarczy, że kliknę raz na odnośniku i już moge normalnie klikać. Czyli poprostu muszę dwa razy kliknąć.Edit: Też mam Firefox'a
 
Top Bottom