Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

+
Co do zarzutów o zrobienie z Wiedźnina slashera (po tym co widzimy na gameplay'u - nie bezpodstawnych) to polecam obejżeć analogiczne filmiki z jedynki (np ten: http://www.youtube.com/watch?v=Jlzr_xvMmOE) i mając na uwadze róznicę międy alfą a gotową grą w kontekście części pierwszej, wyobrazić sobie jak dwójka będzie się różniła od tego co widzimy teraz. ;DZ tym kiepskim tytułem to prawda, ale może to tylko nazwa robocza, w końcu CDPR potwierdził jedynie pracę nad Wiedźminem 2, a nie nad "Zabójcami królów" czy jak to zgrabnie ujął ktoś inny "Królobójcami". Jeszcze nic nie jest przesądzone.Edit: no i zostałem uprzedzony co do drugiego spostrzeżenia.
 
Graficznie rewelacja ;D. Muzyka też super, szkoda jedynie że znów będzie takie samo klikanie w odpowiednim momencie.. Fryzura Geralta jest kozacka ;DMyślę że podtytuł ma coś wspólnego z tym zabójcą który próbował zabić Foltesta. Pewnie to jakaś organizacja mająca na celu wyeliminowanie królów.
 
Jimp said:
Jimp said:
Czy mi się wydaje czy Geralt trochę zmizerniał? Mordę ma straszną wygląda jak ruski menel.
Wiesz jeśli założyć ,że gra jest kontynuacją to po prostu się postarzał
Od starzenia się dostaje się zmarszczek a nie fałdy mongolskiej i głupawej fizys.
 
Jimp said:
Podtytuł wiedźmina brzmi obrzydliwie tandetnie , i zalatuje na kilometr crapem
No to im akurat nie wyszło . Strasznie pod bajerowany odpicowany ,że aż mdli . No ale trudno ;)
Wielki + za dwójkę przy tytule. Coraz więcej tytułów zarówno gier jak i filmów, które zamiast zwykłego 2, mają wielokrotnie złożone zdania dołożone :dead:Hmm, myślę że właśnie o takim ( graficznie, świat) diablo 3 marzyli ludzie: brud, syf, mrok. Coś pięknego :teeth: PS. Takie moje małe spostrzeżenia: 1. Czyżby ogromna wojna ludzi z nieludźmi?2. Podkreślony NPC ma dokładnie taką samą gestykulację jak postacie z Witchera I, może świadczy to o tym, że jak na razie niektóre elementy, tylko czasowo, zostały zaimportowane do W2, żeby móc się pochwalić grafiką?
 
http://www.youtube.com/watch?v=JciyoGmnGyo Przystopujcie na 0:31 i co widzimy na biurku? Pada od Xboxa! :DA przed chwilą mignęła mi PS3'ójka ;D Ale cholera nie mogę znaleźć...
 
Blizari said:
2. Podkreślony NPC ma dokładnie taką samą gestykulację jak postacie z Witchera I, może świadczy to o tym, że jak na razie niektóre elementy, tylko czasowo, zostały zaimportowane do W2, żeby móc się pochwalić grafiką?
Myślę, że masz rację. W końcu filmik tworzony był jakieś pół roku temu dla potencjalnych wydawców. Teraz "interfejs" i inne "bajerki" mogą wyglądać całkowicie inaczej ;).
Blizari said:
Blizari said:
Blizari said:
Czy mi się wydaje czy Geralt trochę zmizerniał? Mordę ma straszną wygląda jak ruski menel.
Wiesz jeśli założyć ,że gra jest kontynuacją to po prostu się postarzał
Jimp proszę Cię pomyśl.Od starzenia się dostaje się zmarszczek a nie fałdy mongolskiej i głupawej fizys.
Po prostu mieszkał z Triss, a ona ustawiła go sobie jak chciała :p. Jak zobaczył swoją fryzurę, którą kazała mu zrobić to wziął popadł w alkoholizm :(. ( Stąd ta twarz.)
 
A to także racja jak kolega wyżej napisał: system walki można byłoby jednak zmienić na hack'n'slashlub coś jak Oblivion / Gothic 3.Panowie z CDP-R mamy nadzieję, że to czytacie :DEDIT:A może pojawiłaby się jednak także Ciri i Yen?
 
Na zimno,wygląda to nieżle ale jeśli w takich kolorach ma to wyglądać, to chyba lekko przegieli z "mrocznością". Ta końcowa sekwencja wygląda jak szkolenie, i wygląda nieżle ale system dialogów i interfejs, mam nadzieję że nie jest to wersja ostateczna.
 
arturooo3 said:
A to także racja jak kolega wyżej napisał: system walki można byłoby jednak zmienić na hack'n'slashlub coś jak Oblivion / Gothic 3.Panowie z CDP-R mamy nadzieję, że to czytacie :DEDIT:A może pojawiłaby się jednak także Ciri i Yen?
Zgiń na raka człowieku
 
Genesis said:
Genesis said:
A to także racja jak kolega wyżej napisał: system walki można byłoby jednak zmienić na hack'n'slashlub coś jak Oblivion / Gothic 3.Panowie z CDP-R mamy nadzieję, że to czytacie :DEDIT:A może pojawiłaby się jednak także Ciri i Yen?
Zgiń na raka człowieku
Jestem za . Ja mam nadzieje ,że tego jednak nie czytają
 
Mnie w to proszę nie mieszać, mi chodziło tylko o to że taki świat z pewnością mógłby robić za odnowiony 5 akt w diablo 2 LOD. Broń Panie przed hack n slashowaniem, poza tym co za w Oblivionie za hack'n'slash? Że w G3 to tak, ale G3 to ... no właśnie. ;)
 
Kamilbonssaaay said:
Kamilbonssaaay said:
Kamilbonssaaay said:
Kamilbonssaaay said:
Po jednej rozmowie i 3 min urywku gry z alphy stwierdzasz ze gra ma slabe dialogi i banalną fabułę? Rozumiem słowa że jak na razie ale czy nie za wczesnie na takie oceny?
Oczywiście. Tyle, że lepiej teraz o tym mówić niż jak gra już wyjdzie.
Chciałbym, żeby dla mnie wszystko było tak oczywiste, jak dla ciebie. Niemniej, rozwinięcie wątku mutantów-zabójców nie rokuje grze dobrze.
Dla mnie jest to idealne rozwiązanie. :p Wymyśliłem nawet prawdopodobną fabułę ^^. Do szczęścia brak mi jedynie daty podboju innych królestw przez Nilfgaard lub okoliczności śmierci poszczególnych królów Nordlingów. Wtedy mógłbym osądzić, czy moje przypuszczenia są prawdopodobne. ( Ach, nie ma to jak spekulacje przed premierą ;D.)
Popieram, przynajmniej uniwersum Wiedźmina rozwinie się. Zabójcy z innej szkoły wiedźmińskiej, to ciekawe rozwiązanie. I wcale nie takie nowe ;)
Kamilbonssaaay said:
Tylko król Redanii został zasztyletowany, ale to duuuużo wcześniej i to przez Lożę. Następny w kolejce mógłby być tylko Emhyr.
NOOO, I WTEDY BY OKAZAŁO SIĘ ŻE DO WIEDŹMINLANDU ZBLIŻA SIĘ WIELKA ASTEROIDA I TRZEBABY WYSŁAĆ NA NIĄ GERALTA ŻEBY JĄ OD ŚRODKA WYSADZIŁ!!!!!!!Oczywiście, głos Geraltowi musiałby podkładać Bruce Willis.Tandeta i już :p
 
Faramir said:
Faramir said:
2. Podkreślony NPC ma dokładnie taką samą gestykulację jak postacie z Witchera I, może świadczy to o tym, że jak na razie niektóre elementy, tylko czasowo, zostały zaimportowane do W2, żeby móc się pochwalić grafiką?
Myślę, że masz rację. W końcu filmik tworzony był jakieś pół roku temu dla potencjalnych wydawców. Teraz "interfejs" i inne "bajerki" mogą wyglądać całkowicie inaczej ;).
Faramir said:
Faramir said:
Faramir said:
Czy mi się wydaje czy Geralt trochę zmizerniał? Mordę ma straszną wygląda jak ruski menel.
Wiesz jeśli założyć ,że gra jest kontynuacją to po prostu się postarzał
Jimp proszę Cię pomyśl.Od starzenia się dostaje się zmarszczek a nie fałdy mongolskiej i głupawej fizys.
Po prostu mieszkał z Triss, a ona ustawiła go sobie jak chciała :p. Jak zobaczył swoją fryzurę, którą kazała mu zrobić to wziął popadł w alkoholizm :(. ( Stąd ta twarz.)
W komiksie Yennefer nie lubiła jak Geralt maił związane włosy. To może Triss całkiem przeciwnie. :)
 
McSloniu said:
W komiksie Yennefer nie lubiła jak Geralt maił związane włosy. To może Triss całkiem przeciwnie. :)
Hej Gwindor zdaje się ,że mamy pierwszych użytkowników pod tytułem "specjalista od spraw wszelakich"
 
Tak wielu czepia się tej fryzury... przecież ona jest świetna. Owszem - włosy rozpuszczone tez mogłyby się pojawić (np. w jakimś treningu w Warowni Starego Morza :)) , jednak do walki o wiele lepiej nadają się związane. Potwierdzi to każdy, kto ma/miał długie pióra. Co do facjaty - Geralt wygląda na trochę starszego, nie wiemy zresztą ile czasu minęło od części pierwszej i nie wiemy też, co bohatera po drodze spotkało. (Co nie zmienia faktu, że "po cichu" liczyłem na prequel i na młodego Geralta, jeszcze sprzed wydarzeń opisanych w sadze)Tylko jedna prośba - wywalcie QTE....już tyle gier to popsuło. PC to nie konsola, tutaj to nie przejdzie. (chyba, że stanie się cud... )
 
NOOO, I WTEDY BY OKAZAŁO SIĘ ŻE DO WIEDŹMINLANDU ZBLIŻA SIĘ WIELKA ASTEROIDA I TRZEBABY WYSŁAĆ NA NIĄ GERALTA ŻEBY JĄ OD ŚRODKA WYSADZIŁ!!!!!!A to stąd te smoki sie pojawiły :) buahahahhahahahahahahah no nie wytrzymałem już to widze Gerald na smoku :)hmmmm Niekoncząca sie opowieść ;D :teeth: normalnie leże :)
 
Ludzie spoko, mój wujek pracuje w CDP i mi powiedział jak to jest z fabułą: To co tu widzimy to jest to co zdążyło powstać z RotWW. Akcja kończy się rychło - Ciri przenosi Geralta do innego świata i zaczyna się akcja They.TADAM!
 
aha, jeszcze jedno - RotWWowa czcionka JEST naprawdę brzydka. Póki imało się to konsol miałem to w dupie, ale teraz zaczyna nie to boleć - nie wiem dlaczego rezygnujecie z czcionki pierwotnej, która oddawała jakoś klimat i formęteraz wygląda to naprawdę dupnie i nijako
 
2. Podkreślony NPC ma dokładnie taką samą gestykulację jak postacie z Witchera I, może świadczy to o tym, że jak na razie niektóre elementy, tylko czasowo, zostały zaimportowane do W2, żeby móc się pochwalić grafiką?
To jeszcze nic. Nie wiem, czy ktoś zwrócił wcześniej na to uwagę, ale w czasie QTE widzimy podpiętą sekwencję animacji z outra. Także myślę, że to używanie zasobów "jedynki" służy tutaj jako wypełnianie braków dema technicznego z tamtego okresu. Co więcej, myślę, że tego epizodu możemy w samej grze nawet nie zobaczyć. Albo wiele się mogło tu zmienić.Cóż, na razie nie chcę tutaj dużo przesądzać o tym co zobaczyliśmy. Musimy poczekać na oficjalną zapowiedź i materiały, żeby mieć szerszy wgląd na grę. Wtedy dużo się rozjaśni.
 
Top Bottom