Okrzyk bitewny [Midinváerne z Gwintem - czwarte zadanie konkursowe]

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Okrzyk bitewny [Midinváerne z Gwintem - czwarte zadanie konkursowe]

Czymże byłby żołnierz na polu bitwy, gdyby nie miał okrzyku, który dodaje otuchy jemu samemu i kolegom w szeregach jego armii? Wspólne okrzyki budzą nadzieję, zbliżają ludzi, umacniają więzi braterstwa. Nie obędzie się bez nich żadna bitwa.

Poniżej znajdziecie listę trzech cytatów z pola bitwy Gwinta, które są wypowiadane przez pewne jednostki w momencie ich zagrania. Waszym zadaniem jest określenie, która karta w momencie użycia wypowiada dokładnie słowa z cytatu. Za poprawne rozwiązanie uznamy odpowiedź zawierająca wszystkie trzy poprawnie wytypowane karty. Jak zwykle odpowiedzi wysyłacie na podany email: midinvaernePL@kaermorhen.com. Trzy pierwsze osoby z poprawnymi rozwiązaniami otrzymają nagrodę w postaci punktu.

Ustawcie się na wzgórzu, ramię w ramię z dowódcą, i nasłuchujcie okrzyków wśród zgiełku bitewnego. Nie ignorujcie również wrogich jednostek, gdyż może akurat tam zasłyszycie odpowiedź? Powodzenia!


1. Pokażmy im jak się tworzy sztukę.

2. Vrihedd, spar'le!

3. Naiwność jest błogosławieństwem głupich...
 
Last edited:
Wbrew pozorom, zadanie trudniejsze niż się wydaję.
Musiałem tworzyć szybko talie przetestować parę kart w trybie treningu by się upewnić, że mam kartę o którą chodzi.
Problem był w moim przypadku z 3 opcją bo tym nigdy nie grałem i nawet nie posiadam, ciekawe czy byli tacy co instant wiedzieli o co chodzi i odpowiedzieli.
 
Top Bottom