Olej Berengara

+
Olej Berengara

Po zabiciu Berengara można było mu zabrać jakiś dziwny olej. Nie wspomaga w żaden sposób moich mieczy. Nie znalazłem go nawet w instrukcji do gry. Czy ktoś może odkrył co to za olej ???
 
Z Berengara powinny wypadać:-Medalion Berengara-Śluz Dagona-Przepis na miksturę ze Śluzu Dagonai nie jestem pewien, czy coś jeszcze, bo ostatnio zrobiłem sobie długą przerwę od zasadniczego Wieśka.Czy ten olej miał inną nazwę niż "Nieznany olej"?
 
Niestety właśnie tak się nazywał. A jeżeli chodzi o wygląd to zawartość miała odcień zielonego, a butelka była chuda, długa i prostokątna. Obrazek dałem w załączniku.
 
W Wikipedii znalazłam coś takiego: Olej nakładany na ostrze miecza ze składników nieznanych Co robi? Eliminacja korozji oraz poprawienie jakości niskich ostrzyWraz z tym obrazkiem, który zamieściłeś. http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Oleje
 
Ja taki znalazłem w skrzyni u Kalksteina w Akcie II. Leży sobie nieużywany u Karczmarza z myślą, że w dalszej grze znajdę dla niego jakieś zastosowanie. Teraz już wiem przynajmniej, że nie znajdę.
 
Czy ktoś może wreszcie napisać konkretnie i po ludzku o co z tym olejem chodzi? Nie piszcie "chyba", "może". My tu chcemy konkretnie, krótko i na temat :mad:
 
No to zapisz grę i wypróbuj ten olej. Po wyciągnięciu nasmarowanego miecza powinien się wyświetlić efekt.
 
Według mnie jest to tylko i wyłącznie smaczek... Gdyby dało się coś zrobić tym mieczem to dało by się go przyrządzić, a przynajmniej dałoby się zauważyć jego efekt. (różnicy w obrażeniach nie ma...)
 
Asper said:
Z Berengara powinny wypadać:-Śluz Dagona
Drogi Panie kolego, chyba się pomyliliście bo śluz Dagona, można dostać TYLKO po jego zabiciu pod koniec zadania -Kręgi Na Wodzie- Z Berengara wypada jedynie przepis na miksturę ze Śluzu Dagona i Medalion Berengara ale osobiście twierdze, że warto go zostawić przy życiu. Pomaga też wtedy w jednych z finałowych walk przepis na miksture i tak dostajemy a jego medalion nie jest przydatny..;D
Asper said:
Według mnie jest to tylko i wyłącznie smaczek...
W ogóle nie wiem o co ci chodzi z tym "smaczkiem" ??? ???Według mnie to ten olej to niedoróbka. Twórcy wiedźmina stworzyli ten olej ale nie dokończyli prac nad nim dlatego mamy olej który po nałożeniu na ostrze nic nie daje.Jest też hipoteza, że ten olej wzmacnia miecz ale nic nie pisze. Trzeba coś wywnioskować z tych słów które podawała moja poprzedniczka: "Eliminacja korozji oraz poprawia jakość niskich ostrza"tylko co???
 
Ten olej miał chyba za zadanie niszczyć korozję (czytaj rdzę) z pierwszego miecza w grze (zardzewiały miecz) i czynić z niego zwykły mieczCóż są to tylko spekulacje, ale może trafiłem ;D
 
a ja na poczontk zrozumialem ze temat to cos w stylu olej berengara tylko ze trzeba go olac xDDDDDD, a co do tematu to moze sprubuj olac (xxxD) miecz i sie wsyzstko wyjasni ??? ??? ??? ??? a jak nie to napisz i zobaczye czy ci pomoge dalej...
 
Moim zdaniem ten olej jest generowany w różnych miejscach bo grając 1 raz nie znalazłem go a za 2 był w skrzyni przy wyjściu z jaskini królowej kikimor
 
Top Bottom