Playtest zakończy się 22 maja

+
Premiera REDkita do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest tuż, tuż! 21 maja będzie można pobrać i zainstalować pełną wersję edytora. Zapisy do Playtestu wyłączymy dzień wcześniej.

Nie martwcie się! Projekty rozpoczęte w wersji Playtest edytora będzie można kontynuować. Aby pomóc Wam w migracji postępów, wersja Playtest edytora pozostanie dostępna do 22 maja dla wszystkich, którzy będą już do niej zapisani. Wasze ustawienia powinny załadować się automatycznie w nowej wersji, ale jeśli chcecie zrobić sobie kopię zapasową, to znajdziecie je tutaj:
  • <steamLibrary>\steamapps\common\The Witcher 3 REDkit\bin\r4LavaEditor2.ini
  • <steamLibrary>\steamapps\common\The Witcher 3 REDkit\bin\r4LavaEditor2.sessions.ini

Pamiętajcie, że choć REDkit do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie dostępny za darmo, będzie można go odebrać tylko tam gdzie posiada się grę. Oznacza to, że osoby, które brały udział w Playteście, ale nie posiadają gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na Steam będą musiały przenieść się do sklepu gdzie posiadają grę. Edytor będzie działać tak samo, niezależnie od tego skąd będzie pobrany.

Dziękujemy, że wzięliście udział w Playteście! Dzięki Waszym opiniom i zgłoszeniom byliśmy w stanie wprowadzić wiele usprawnień do REDkita!
 
Top Bottom