Po prostu sport

+
To juz nie wina Kubicy, na szczescie. On wykonal swoje zadanie, pojechal przyzwoicie, nie bal sie walczyc o miejsce z najlepszymi. Bylo wszystko czego oczekiwalem :) A jesli waga bolidu byla za mala to juz wina zespolu. No chyba ze z nerwow nam chlopak schudl ;-)Edit; Nie zauwazylem ze przez blad teamu BMW-Sauber miejsce punktowane zajal Schumacher. Coz, teraz jest tylko 10pkt przewagi Alonso i zaczyna wygladac to interesujaco :) Moze Robert, tez powinien z tymi oponami nie ukonczyc wyscigu, to zajal by przynajmniej 8 miejsce ;-)
 
Przeciez Schumacher sie wycofal, w ogole nie dojechal do mety - jak wiec mogl byc 8? oO Skad masz te informacje?
 
Jego brat byl 6 Gwindor nie rob zamieszania :p. A przepisy sa przepisami choc dziwnymi, dokladnie sie w tym nie orientuje, ale pewnie chodzi po prostu o liczbe straconych okrazen do lidera - mial ich mniej niz Ci na dalszych miejscach w chwili zakonczenia wyscigu. Swoja droge ciekawe ile jego bolid stracil na wadze przez opony, tez niezle zdarl :)Edit: Stad mam info :)
 
Kubica będzie jeździł już do końca sezonu! . Zespół BMW Sauber za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Jacquesem Villeneuve'em! Trochę chamsko w stosunku do Villeneuvea ale dla Polaków świetna wiadomość.
 
Sephiroth said:
Travis Pastrana wykręcił "Double Backflip" na X-Games 2006' ... http://www.dailymotion.com/video/x9p85_double-backflip-xgame s-2006 .... może was to nie rusza, ale ja ide sie wysrać z wrażenia i zwalić konia z podniecenia, poza tym tydzień będe dochodził do siebie .... .... tak jestem na punktcie FMX'u i nic na to nie poradze :) :*
Super to zrobił !!!!!!! Kiedyś się bardziej tym sportem interesowałem ale nadal się jakoś nim interesuje. Niestety nie będę ci towarzyszył w łazience
 
Hmm, no i Legia dostała 1-0. I to po błędzie sędziego, który podyktował karnego którego nie było (nawet faul wątpliwy, ale niech mu bedzie że był ). Szczerze mówiąc po ostatnich meczach ligowych myślałem, że Legia przegra znacznie wyżej, jakieś 3-0. Nie stało się tak tylko z dwóch powodów: pierwszy nazywa się Fabiański, a drugi to po prostu słaby Szachtar, który w końcówce opadł z sił.
 
Ja bym jeszcze powiedzial ze dzieki Choto. Tez sporo naprawial, chociaz z drugiej strony po prostu gral jak obronca. Szkoda ze jako jedyny. Mimo ze po bledzie sedziego, to gdy Legia stracila gola pomyslalem "zasluzyla !". Mam nadzieje ze w nastepnym meczu zagraja, jak w drugiej polowie wczorajszego, bo jesli maja sie tylko bronic raczej ciezko bedzie zeby strzelili gola. Ciekawe jak Wisly sie spisza, bardziej licze na ta z Plocka, bo Krakowska cos ostatnio nie gra za dobrze...
 
LifaR said:
Mimo ze po bledzie sedziego, to gdy Legia stracila gola pomyslalem "zasluzyla !".
To co musiałeś sobie myśleć po meczu z Niemcami . Choto faktycznie zagrał dobrze, jedyne czego mu brakowało to szybkość. Zresztą i on i Hugo byli dużo wolniejsi od zawodników Szachtara.
 
Sephiroth said:
może was to nie rusza, ale ja ide sie wysrać z wrażenia i zwalić konia z podniecenia, poza tym tydzień będe dochodził do siebie ....
Poprosimy o mniej szczegółów anatomicznych Ale poza tym... oczywiście wiemy co czujesz
 
Pierwsza połowa była zupełnie jak Polska-Niemcy, z tym, że na Mundialu nie pomagał im sędzia. W drugiej połowie byli równymi przeciwnikami dla szachtara. Na wyróżnienie zasługuje Fabiański i Choto, nieźle zagrał Szałachowski. Wybieram się na rewanż mam nadzieję że przejdziemy. A tak na serio 1:0 to nie taki zły wynik, mogło być nawet 2:1 dla nas, ale mogło być 4:0 dla nich. Tak btw to na LCP i LegiaLive można przeczytać, że sędzia cały ranek przesiadywał w jednej z restauracji należących do właściciela Szachtara Ehhh... sam Choto nieźle się wyraził o karnym: "Druk, druk, druk"
 
jaszczur10 said:
To co musiałeś sobie myśleć po meczu z Niemcami . Choto faktycznie zagrał dobrze, jedyne czego mu brakowało to szybkość. Zresztą i on i Hugo byli dużo wolniejsi od zawodników Szachtara.
Po prostu nie jestem fanem Legii, jedyne co sprawia ze jestem za nia to chce ujrzenia polskiego zespolu z fazie grupowej LM. Ale nie nazwalbym tego kibicowaniem ;-) Co innego z reprezentacja Polski :) A co szybkosci Choto - moze i racja, ale zazwyczaj byl na tyle dobrze ustawiony, ze specjalnie biegac nie musial :)
 
Po prostu nie jestem fanem Legii, jedyne co sprawia ze jestem za nia to chce ujrzenia polskiego zespolu z fazie grupowej LM. Ale nie nazwalbym tego kibicowaniem ;-) Co innego z reprezentacja Polski :) A co szybkosci Choto - moze i racja, ale zazwyczaj byl na tyle dobrze ustawiony, ze specjalnie biegac nie musial :)
Mam nadzieję, że nie wziąłeś mnie za wiernego kibica Legii podobnie jak ty i większość osób kibicuję im tylko w pucharach. Każdej innej drużynie w sumie też. Niestety nie mamy takiego konforu jak Anglicy żeby w LM grać derby miasta . A co do innych drużyn, to nieźle zaprezentowała się Wisła Kraków. Najlepsi byli do straty bramki, potem trochę siedli. A te wrzuty z autu to chyba jakaś nasza narodowa fobia będzie
 
Kuszczak wypozyczony na rok do Manchesteru. Hehe, w newsach na EuroSporcie przed chwila o tym mowili i pokazywali te jego pamietna bramke...
 
Wypozyczony, z tym ze kupuja go na pewno, ztery lata w Manchesterze :) Nawet sie ciesze z tego powodu, bo wydaje mi sie ze rok/max dwa posiedzi wiekszosc meczy na lawce, a pozniej powinien zastapic Van der Sara. Ale sadze ze juz w tym roku zagra wiecej meczy w MU, niz Dudek w ubieglym roku w Liverpoolu. Wogole jak juz przy tej Evetonskiej druzynie jestesmy ;-) to musze wyrazic swoja opinie ze Benitez rozwala ta druzyne. Wygral LM wg. mnie tylko dzieki ze wczesniej dobra druzyne zmontowal Houllier. A teraz... III runda kwalifikacji i Liverpool ledwo wygrywa mecz...
 
moze i ledwo wygrywa mecz ale wczoraj pokonuje Chelsea 2:1 w superpucharze Anglii; J. Dudka chce były klub T. Kuszczaka, WBA...zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Arthas said:
moze i ledwo wygrywa mecz ale wczoraj pokonuje Chelsea 2:1 w superpucharze Anglii; J. Dudka chce były klub T. Kuszczaka, WBA...zobaczymy co z tego wyjdzie
Arthas wygrac z ta Chelsea to nie byl raczej jakis duzy problem. Krotka lawka rezerwowych, kontuzje w podstawowym skladzie... Zobaczymy jak bedzie radzil sobie z londynska druzyna w meczach o stawke. A Dudka chce inny klub londynski - West Ham United, a nie West Bromwich Albion :)
 
Top Bottom