Pochwal się swoim V

+
Dawno tu nic nie wrzucałem...

photomode_09012021_191000.png

w toni

photomode_11012021_214542.png

klasycznie

photomode_17012021_213223.png

Skipp them all

photomode_24012021_145042.png

jedź, ciągle jedź w stronę słońca
tak bez końca, w stronę słońca
ciągle jedź...

photomode_26012021_212347.png

Szybki i wściekły
 
Last edited:
@protyper
O, widzę że trochę tych fotek natrzaskałeś :D W sumie też tak robię, tylko po dniu, dwóch wracam do nich i połowę kasuję bo coś mi nie pasuje :ROFLMAO:
Patrząc na twoje fotki myślę sobie - hmm, ta jest fajna, czemu nie zatrzymałem sie przy tej misji żeby ustrzelić fajny kadr... W ogóle często tak mam, że wciągnę się w rozgrywkę i nie myślę o fotkach. Ktoś ma podobnie?
 
Ja właśnie, żałuję że od początku nie uchwyciłem wielu sytuacji ale nic straconego ;) Co do rozgrywki i tego Sylvin co piszesz mam odwrotnie ... tryb fotomode mnie czasem tak pochłania, że reszta nie istnieje...a w śmietnik poszło... P.S.check pw (ćśśś ;))
 
Hmmm. Chyba najczęściej czytany... a właściwie oglądany post, przeze mnie :)
Istna galeria cudów - naprawdę :)
OK. ja już się prezentowałem, a w natłoku coraz piękniejszych ujęć, coraz trudniej jest się przebić, więc tym razem pochwalę się nie tyle V... co jego nowym domem - (choć już widziałem fotki, wskazujące iż niektórym też udało się znaleźć tę lokalizację).
Generalnie to wszyscy ją widzą - wystarczy tylko spojrzeć przez okno swojego mieszkania w megabloku 10 :oops:, ale tylko nielicznym udało się tam dostać :shrug:
A to jest właśnie dom V :p
photomode_08022021_022638.png

Skąd wiem że to mój dom? Ano po ciuchach :)
Nowy dom2.jpg

Nie tylko łaszki są tam zresztą - jest duża zbrojownia
photomode_08022021_022846.png

i kolejna kurtka do kompletu
photomode_08022021_023527.png

I kolejne zlecenia od tajemniczego Pana B... na które już się zgodziłem :)
Nowy dom5.jpg


Zaznaczam - jakby się jaki admin czepiał że publikuję "tajemnice" gry :) dostałem się tam w pełni "legalny" sposób ożywając wyłącznie dostępnych w grze wszczepów i każdy może to zrobić przy odrobinie pomysłowości i cierpliwości, co jak widziałem po fotach, innym też się udaje. Niestety nie ma tam żadnych atrakcyjnych itemów do użycia, ot jedynie satysfakcja z pływania we własnym basenie na szczycie wieżowca :)
 
...co jego nowym domem - (choć już widziałem fotki, wskazujące iż niektórym też udało się znaleźć tę lokalizację).

Ta lokalizacja - ten dom V - pojawia się w jednym z zakończeń (a dokładnie "Legenda Afterelife"). Tak więc jakoś specjalnie nie trzeba go szukać ;) Oczywiście, jeśli ktoś nie wybierze tego zakończenia lub chce dotrzeć tam podczas rozgrywki to trzeba faktycznie troszkę się pogimnastykować ;)
 
Ta lokalizacja - ten dom V - pojawia się w jednym z zakończeń (a dokładnie "Legenda Afterelife"). Tak więc jakoś specjalnie nie trzeba go szukać ;) Oczywiście, jeśli ktoś nie wybierze tego zakończenia lub chce dotrzeć tam podczas rozgrywki to trzeba faktycznie troszkę się pogimnastykować ;)
Tak, znam te zakończenie (choć osobiście bardziej wolę te, kiedy opuszczam NC z Panam), problem w tym ze zakończanie jest praktycznie filmem na dobranoc, więc po co jest pełna rekonstrukcja domu, z windą, ekwipunkiem i detalami, skoro można było nagrać "cut-scenkę" zamiast tworzyć dom. Myślę że ten dom jeszcze pojawi się w jakimś dodatku ;)

No dobrze, tę lokalizację - bardzo trudno jest odnaleźć, ale pewnie wszyscy odnaleźli lokalizację z prologu, gdzie ratowaliśmy Sandrę Dorset. Pamiętacie że w wannie oprócz Sandry było jeszcze jakieś "ciało"? No więc biedaczyna ciągle czeka na ratunek :)
photomode_08022021_185818.png
 
Kolejne podejście, tym razem Panna V, punkówa prosto z ulic Heywood.

Style over substance
photomode_03022021_234104.png
"Gdziekolwiek nie spojrzę, wszędzie widzę tę klacz"
photomode_12022021_004738.png
Ah te kobiety, z buciorami na maskę...
photomode_11022021_233409.png
"No hej, jakies plany na wieczór?"
photomode_11022021_203302.png
Chyba ktoś tu trochę zazdrości
photomode_06022021_213237.png
"Jak jeździsz ty penisie?!"
photomode_01022021_181527.png
"Hej Mitch, często u was takie inby?"
photomode_07022021_153239.png
"Panam, ten gość mnie wkurza. Mogę go zastrzelić?"
photomode_30012021_203013.png
Pozdrowienia od Silverhanda
photomode_12022021_203819.png
To zakończenie ma coś w sobie...
11.png
 
To tylko napiszę, bo już tak ubrany nie jestem, ale przez sporo czasu mój V wyglądał jak żołnierz rebelii z gwiezdnych wojen... tyle że w spódnicy :D
 
V jako klon Alt; stworzona w laboratoriach Arasaki jako jeden z ich tajnych projektów, który spalił na panewce. Wyniesiona w tajemnicy przez laborantkę korporacji jako niemowlę została podrzucona pod dom pewnej rodziny z Heywood. Dorastała jako punk na ulicach NC, nie mając pojęcia kim jest naprawdę; aż do spotkania z Johnnym, ujrzenia jego wspomnień i poznania oryginalnej Alt.

photomode_26012021_142019.png
 
Last edited:
Top Bottom