Pora na kolejny Weekend Beczek Premium!

+
Tym razem słabiutki drop premium. Na 11 beczek zero goldów i silwerów. Na szczęście za 50 lvl wpadł Iorveth Medytator.:victory:
 
Zabawna sytuacja: klasycznie walczę o beczki w poniedziałek rano po to, by skorzystać z końcówki eventu, trzecią beczkę dnia zdobywam kilka minut po 12, liczę na to, że jeszcze się załapię na kartę premium. No i jednak się nie załapałem, ale w środku była złota. Szczęście w nieszczęściu. Mam tak już drugi raz pod rząd - podczas poprzedniego weekendu beczek premium było tak samo. Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale wydaje mi się, że np. podczas trwania eventu złote karty mają mniejszy droprate, tak samo jak dzień po zakończeniu sezonu kiedy wszyscy otwierają beczki itp.
 
DylSowizdrzal;n10951856 said:
Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale wydaje mi się, że np. podczas trwania eventu złote karty mają mniejszy droprate, tak samo jak dzień po zakończeniu sezonu kiedy wszyscy otwierają beczki itp.

Nie sądzę aby tak było - zwłaszcza jak patrzę na pryzmat moich wyników. Już to nieraz pisałem, ale mam po prostu albo niesamowite szczęście albo inni pecha ;) Otwierałem wczoraj ok. 75 beczek i w nich miałem 7 złotych kart, z czego 3 których nie posiadałem (dzięki temu mam prawie całą kolekcję kart), a do tego poleciało kilkanaście srebrnych. Mój syn zachęcony moim wynikiem otworzył swoje skromne 25 sztuk, a z nich miał 4 złote karty. Patrząc na te wyniki wręcz napisać chciałem, że drop złotych został zwiększony.. Myślę, że to prostu kwestia farta i jestem pewny, że Redzi nie manipulują nic przy takich eventach.
 
zgadzam się z poprzednikiem - też zwykle na eventach miałem bardzo dobry drop :D Co prawda ten był pechowy, jednak też otworzyłem tu najmniej beczek.
 
140 beczek otworzyłem licząc, że uda mi się dobrać któreś brakujące złoto, (brakuje mi 4 złotych kart spośród ostatnich 10 wprowadzonych do gry) ale niestety. Ogółem 8 złotych kart, 35 srebrnych. Nie najgorzej, ale połasiłem się na brakujące karty premium i zamieniłem na beczki całe złoto jakie udało mi się zebrać, obecnie na koncie mam 0 złota. :sad:

Pytanko do zorientowanych w temacie - nowe karty które wejdą do gry będą jakoś super drogie? Czy może w ogóle nie będzie można ich tworzyć.
 
RNG jest nieprzewidywalne. Ja otworzyłem sobie w niedziele wieczór 29 ugranych ostatnio beczułek i wypadło z nich 5 złotek (jak na złość w tym 2 w pierwszych czterech kartach) oraz 7 sreber.
 
Last edited:
Top Bottom