Pożegnanie Białego Wilka - Mod do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

+
Pożegnanie Białego Wilka - Mod do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów



Pożegnanie Białego Wilka - taki właśnie tytuł będzie nosić najnowsza modyfikacja do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, nad którą pracuje ekipa kilku znajomych twarzy z naszego forum. Kalen, Rustine, Patrol oraz UncleArtr właśnie podzielili się ze światem informacjami na temat zarysu fabuły przygody. Pokazali też pierwsze screenshoty ze swojego dzieła. Całość zapowiada się wyśmienicie! Więcej informacji znajdziecie w odpowiedniej sekcji dotyczącej modowania gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na naszym oficjalnym forum. Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów!
 
Po gruntownych przemyśleniach, będę czekał na moda do przygody, który podmienia model czarnej na Triss :p
 
Mod do W2, po premierze W3, to takie smutne... znaczy mod super, tyle że wolałbym go jednak do Dzikiego Gonu, razem z innymi świetnymi modami dodającymi nowe lokacje, zadania i postaci...
 
Mod do W2, po premierze W3, to takie smutne... znaczy mod super, tyle że wolałbym go jednak do Dzikiego Gonu, razem z innymi świetnymi modami dodającymi nowe lokacje, zadania i postaci...
Myślę, że czas przestać myśleć o tym, co by było, gdyby i zwrócić uwagę na to, że tym modem poprawiamy jakość W2 i pokonujemy parę ograniczeń z podstawki.
 
Mod do W2, po premierze W3, to takie smutne... znaczy mod super, tyle że wolałbym go jednak do Dzikiego Gonu, razem z innymi świetnymi modami dodającymi nowe lokacje, zadania i postaci...

Ja tak samo.

Myślę, że czas przestać myśleć o tym, co by było, gdyby i zwrócić uwagę na to, że tym modem poprawiamy jakość W2 i pokonujemy parę ograniczeń z podstawki.

To się cieszę :) Ale nie ma co się zwieszać.
 
Last edited:
Kurczę, Redzi muszą być naprawdę pod wrażeniem tego moda, skoro sami zdecydowali ogłosić jego tworzenie. :smile:
Szkoda tylko, że pewnie trzeba będzie czekać na niego dwa lata.




(O ile wyjdzie):scaredpeasant:
 
Top Bottom