Poznajcie zwycięzców Konkursu Artystycznego GWINTA!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Cześć wszystkim!

Druga edycja Konkursu Artystycznego GWINTA dobiegła końca! Przede wszystkim chcieliśmy podziękować wszystkim uczestnikom za nadesłane prace.

Mieliśmy niesamowitą frajdę przeglądając Wasze zgłoszenia, ale podjęcie ostatecznej decyzji okazało się naprawdę trudne.

Wiele prac zasługiwało na uznanie, ale udało nam się wybrać najlepszą trójkę. Więc nie przedłużając, oto zwycięzcy!

3. Cześć upadłym autorstwa Martina Roci

Dzięki tej pięknej i kolorowej ilustracji, Martin Roca wygrywa GWINTOWY kubek sześciu frakcji, przypinki frakcyjne i GWINTOWĄ smycz.

2. Rosa var Attre utorstwa Raphaela Slinki

Ta świetna ilustracja zapalonej szermierki, Rosy van Attre, zapewnia Raphaelowi Slince GWINTOWY kubek sześciu frakcji, duży metalowy plakat Displate (z losową grafiką), przypinki frakcyjne i GWINTOWĄ smycz.

1. Nilfgaardzkie Widmo autorstwa Darii Egorovej

Zakochaliśmy w tej ilustracji — niesamowite kolore, detale, kompozycja i wiele więcej! Daria Egorova wygrywa Tablet Wacom Cintiq, GWINTOWY kubek sześciu frakcji oraz duży metalowy plakat Displate (z losową grafiką).

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkom za udział w konkursie!

P.S. Dostaliśmy tyle niesamowitych ilustracji, że w kolejnych tygodniach będziemy pokazywać więcej wyróżnionych prac w naszych mediach społecznościowych.
 
Mnie osobiście ilustracja numer 2 o wiele bardziej się podoba, a ten stwor na tej numer 1 ma jakiś dziwnie krzywy zgryz - no ale co ja się tam znam na sztuce, dobrze że o gustach się nie dyskutuje :)
 
Last edited:
Mnie też ilustracja nr 2 bardziej się podoba, chociaż widmo nie jest złe. Osobiście lubię żywe kolory, kontrastowe karty w Gwincie
 
Top Bottom