Problem z Drzewkiem Umiejętności

+
Witam od ostatniego czasu zauważyłem że mam pewien problem odnośnie punktów umiejętności ponieważ wszystkie umiejętności mają tylko jeden poziom a potem nie ma już na co wydać resztę punktów by odblokować dalsze ataki.
obraz_2021-04-19_183101.png
 
I tak masz w każdej kategorii?
Czy każdą dotychczas wykupioną umiejętność możesz uaktywnić w drzewku rozwoju postaci?
Po południu (jak wrócę z roboty) mogę zacząć nową grę i spróbować odtworzyć Twoją sytuację. Po wykupieniu wszystkich umiejętności pierwszego poziomu powinno dać się odblokować umiejętność poziomu drugiego. Nie pamiętam jedynie kosztu umiejętności poszczególnych poziomów i wymaganych ilości zainwestowanych w daną kategorię punktów.
 
@Szpadel23 - rozpocząłem nową grę. Nazbierałem doświadczenia, dzięki czemu awansowałem na drugi poziom i zdobyłem jeden punkt. Po kliknięciu w dowolną, znajdującą się w drugim od góry rzędzie umiejętność, wyskoczyło okienko z pytaniem "Czy na pewno chcesz wykupić tą umiejętność?" Następnie wcisnąłem "E" i Geralt "nauczył się" umiejętności, a wolny punkt został wykorzystany. Dzięki temu mogę tą umiejętność przenieść na puste miejsce w panelu postaci (po prawej stronie), by Geralt mógł z niej korzystać - wtedy jako aktywna umiejętność ta zostaje w drzewku (po lewej stronie) zaznaczona cała na czerwono.
W którym miejscu u Ciebie ten schemat przestaje funkcjonować?
 
Top Bottom