Problem z nie odpalającą się grą.

+
Problem z nie odpalającą się grą.

Tak więc mam problem mianowicie gra nie chce mi się odpalić czy to instalując z wersji pudełkowej czy z goga jak to ludzie radzili o ile z wersji pudełkowej po instalacji i odpaleniu na patchu 1.01 gra się odpala i można normalnie grać o tyle przy próbie updejtu nie da się już jej odpalić, pojawia się jedynie proces i nic więcej, zrobiłem jak niektórzy radzili i w całości pobrałem z goga 38 giga ale przy takiej opcji to nawet już proces się nie odpala...

Parametry kompa.
Win7 64 bit z sp 1
GTX 780 DCU II.
I5 4670k.
8GB ram.

Ma ktoś jakiś sensowny pomysł jak to naprawić bo próbowałem już wszystkich porad z neta. Weryfikacja plików nie pomaga..
 
Last edited:

Ukash

Forum veteran
Spróbuj wyłączyć nakładkę GOG w GOG Galaxy > Trybik (na dole po lewej ) > odznacz In-Game Overlay > OK
 
Robiłem to już.

To możesz spróbować tak jak ja u mnie poszło, wiesz zostaje jeszcze opcja zweryfikuj pliki gry chociaż u mnie i po tym nie chciało sie odpalić, gra była odpalona w procesach ale właczyć się, zaskoczyć nie chciała, zrobiłem backrolla do 1.10 nastepnie znowu update do 1.11 i gra się naprawiła, dziwne że przez weryfikacje nie chciało się naprawić, a po takim czymś gra się naprawiła.

Ps; Rivid na streamie miał podobny przypadek, zrobił backroll, nastepnie update do 1.11 i poszło.
 
Last edited:

Ukash

Forum veteran
@Haarvax pobierz HJSplit > Uruchom > Checksum > wskaż plik witcher3.exe > "The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64\witcher3.exe" > Start. Po obliczeniu sumy kontrolnej kliknij Copy > wklej wynik do posta.
 
Top Bottom