Problem z odpaleniem gry i patchowaniem

+
Status
Not open for further replies.
Problem z odpaleniem gry i patchowaniem

***problem rozwiązany. jak by ktos miał ten sam problem co ja proponuje poprostu przeinstalowac gre od nowa ( jesli jest win 64bit w sciezce bedzie
"Program Files (x86)" skasowac to ostatnie zostawiajac same "PF" i jaki kolwiek polski znak zastapic odpowiednikiem (np. ź->z) w moim wypadku dalo rezultat. aplikacja "patcher" zrobila co trzeba bez zadnego bledu i gra sie uruchomila jak trzeba. wlasnie zrobilem test :)

=========================
pierwotny post
=========================

wiem ze wiele tematow bylo na ten temat ale NIC mi nie pomoglo...
zaczne tak. zakupilem gre tydzien temu w polsce ( siedze w UK ) mam angielska wersje win7 64. na opakowaniu bylo napisane ze gra zawiera patch 2.0 ...

podczas instalacji z plyty wyskakiwal blad. cos ze nie mozna otworzyc pliku data2.bin ... wyczytalem zeby zrzucic po prostu gre na dysk do osobnych folderow kazda plyte i tak zrobilem. instalacja przeszla bez problemu. uruchamiam gre przez prawy myszy i uruchom jako admin. wyskakuje launcher z "Configuration summary" po czym klikam ok ( jedyna opcja ... ) wyskakuje wprowadz klucz aktywacyjny... i tu sie pojawia problem gdy wpisze ktorykolwiek z kluczy podanych na manualu wyskakiwalo mi cos zeby aktywowac gre z ekranu startowego ? w kazdym razie nic sie nie dalo zrobic. gdzies indziej przeczytalem ze juz nie trzeba nic wpisywac badz wpisac cokolwiek i launcher przejdzie dalej. wpisalem "asd" i faktycznie komunikatu juz nie bylo lecz launcher zniknol i nic ... jak staralem sie zainstalowac patche recznie za kazdym razem wyskakiwalo ze wersja nieprawidlowa badz niekompletna. nawet sama aplikacja "Patcher_PL" badz sam patcher nie dzialal. pasek przeszedl ale wyskakiwalo okienko po przejsciu paska z krytycznym bledem "nie mozna uzyskac dostepu do plikow tymczasowych.mozliwe przyczyny na to:
-brak miejsca na dysku systemowym
-brak miejsca na dysku z instalacja gry
-brak wymaganych uprawnien
-nieodpowiednia sciezka instalacji gry
-niewspierane znaki w sciezce instalacji gry lub sciezce do katalogu uzytkownika
-przerwanie uaktualniania w nieodpowiedni sposob
z brakiem miejsca badz uprawnieniami problemu nie ma. ale o co chodzi ze sciezkami nie mam zielonego pojecia.

plus nawet probowalem wpisac gre w rejestr steama ale zaden klucz nie pasuje do aktualizacji ...

ma ktos jakis pomysl co mam dalej zrobic ?? :)

z gory dziekuje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom