Problem z pyłem

+
Problem z pyłem

Chciałam transmutować swoją kartę do wersji premium, ale mimo, że mam ponad 700 pyłu ta opcja jest dla mnie niedostępna.
 
Złote kosztują 800 srebrne 200. Przepraszam pomyliłem się zrestartuj grę lub naprawa plików
 
Last edited:
Balanced_MindPL;n10861041 said:
Złote kosztują 800 srebrne 200. Przepraszam pomyliłem się zrestartuj grę lub naprawa plików


Restartowałam kilka razy. Da się naprawić te pliki bez ponownego instalowania gry?
 
Last edited:
Minku;n10861101 said:
Da się naprawić te pliki bez ponownego instalowania gry

Nie ponieważ musi dokładnie zeskanować pliki uszkodzone (zajmie to kilka minut) , ale spróbuj z tego wchodzisz Gog Galaxy Games Gwent !Downloads i później PL wchodząc i jak nadal nic nie będzie obowiązkowo naprawienie plików.

Coś czuję że nie zadziała w takim razie skontaktuj się z https://playgwent.com/pl/contact-support i nie zapomnij usunąć GwintUP i inne świństwa.

Pozdrawiam!
 
Last edited:
Balanced_MindPL;n10861121 said:
Coś czuję że nie zadziała

Faktycznie, nie zadziałało, ale problem rozwiązał się sam po tym jak wbiłam lvl i dostałam za niego pył ;) W każdym razie dziękuję za pomoc.

 
Minku;n10861011 said:
Chciałam transmutować swoją kartę do wersji premium, ale mimo, że mam ponad 700 pyłu ta opcja jest dla mnie niedostępna.

Naprawią, to w maju. Błąd podczas nowej aktualizacji, trzeba mieć dwa razy więcej pyłu niż potrzeba, aby zatwierdziło.
 
Top Bottom