Problem z Radeonem RT 6700xt

+
Mam problem z grafiką po ostatnim update. Problem pojawia się w Dx11 i także 12, ustawienia detali nic nie pomagają. Wygląda to tak
Czy jest tu posiadacz Radeona z takim problemem, bądź pomysł na rozwiązanie teko kłopotu? Sterowniki do karty aktualne.
 
Ja posiadam AMD i jak widzę nie mam takich problemów,opisz jaki masz cały PC, czy wszystko czy zrobiłeś ubgrade win jak i wersję sterowników i pisz, na private
 
Mam problem z grafiką po ostatnim update. Problem pojawia się w Dx11 i także 12, ustawienia detali nic nie pomagają. Wygląda to tak
Czy jest tu posiadacz Radeona z takim problemem, bądź pomysł na rozwiązanie teko kłopotu? Sterowniki do karty aktualne.
Spróbuj weryfikacji plików instalacyjnych gry: Przycisk_z_suwakami_ma_prawo_od_"Graj" > Zarządzaj instalacją > Sprawdź/napraw
 
Weryfikacja zrobiona, nie pomogło.
Jeśli miąchanie w ustawieniach grafiki nie ma wpływu na problem, to ja wymiękam - trudno mi się odnieść do problemu, bo ostatnią kartą z tej rodziny jaką miałem był Radek HD6850. Przykro mi.
Ed.: Wersję 4.0 aktualizowałeś, czy pobrałeś na nowo? Jeśli aktualizowałeś, to czy miałeś wcześniej jakieś mody?
Ed.2: Jeśli miałeś mody i aktualizowałeś, to być może masz przyczynę. Niektóre mody zostawiają śmieci nawet pomimo faktu, że usunąłeś folder "Mods". Najlepiej zmodowaną wersję odinstalować (ewentualnie archiwizując sejwy), folder po grze (jeśli został po deinstalacji) usunąć i pobrać czystą grę na nowo.
 
Grę instalowałem od nowa, mody których używam to udźwig auto aplikowanie olejów i pełny exp. Żadnych modów graficznych, jutro po pracy pobiorę gręponownie i napiszę czy to coś pomogło.
 
Spróbuj zagrać na czystej instalacji, a później ewentualnie próbuj dodawać mody po jednym, testując grę po dodaniu każdego moda (co i tak nie gwarantuje, że coś się nie wykrzaczy w jakiejś określonej sytuacji). Ja używam tylko moda na full XP (nie wiem nawet czy działa, choć niby jest kompatybilny z wersją 4.0) i wszystko wydaje się OK.
 
Top Bottom