Problem z uruchomieniem.

+
Status
Not open for further replies.
Problem z uruchomieniem.

Witam !
Od pewnego czasu nęka mnie pewien problem. Gdy ostatnio chciałem włączyc sobie WIedźmina(2) to po prostu nic się nie działo. Próbowałem kilka razy i w końcu zajrzałem do folderu z grą. W folderze CookedPC zobaczyłem, że pliki DZIP mają domyślie ustawione otwieranie przez WinRara a gdy próbuje któryś z nich otworzyć, wyskakuje komunikat "Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone". Próbowałem już reinstalować grę 2 razy. Nie podziałało. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam !
 
Przeczyść rejestr CCleaner powinno pomóc jak nie odinstaluj WinRar, przeczyść rejestr na nowo sprawdź czy gra się uruchamia jeśli nie przeinstaluj grę. na sam koniec jeśli wszystko działa zainstaluj ponownie WinRar :)
 
Tak jak mówi thantor na początek zmień skojarzenia Winrara, jeżeli nie podziała to odinstaluj Winrara(polecam 7zip'a - posiadam i problemów nie mam), a jeśli dalej nie będzie działać, to ostatecznością jest wyczyszczenie rejestru i później przeinstalowanie gry(chcociaż z własnego doświadczenia wiem, że czyszczenie rejestru czasem bardziej szkodzi niż daje pozytywne rezultaty).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom