Problem z zadaniem dziennym.

+
WItam,
wśród zadań dziennych pojawiło się zadanie: "Zagraj karty neutralne w liczbie 60." Zagrałem kilka rozgrywek talią Nilfgardu w każdej rozgrywce była zagrana min. 1 raz karta Kobra Królewska oraz Karta Maraal-a a także Matta Hu'uri które są kartami neutralnymi.
Po rozegraniu kilku rozgrywek licznik przy zadaniu pokazuje nadal 0/60.
Proszę o rozwiązanie problemu.
Mój nick w grze: sbt176
Dziękuje i pozdrawiam.
sbt176
 

Attachments

  • zadanie.jpg
    zadanie.jpg
    51.2 KB · Views: 52
/edit: Odpisałem pod kontem zadania z kartami specjalnymi, potem zauważyłem zadanie z neutralnymi. Jeśli faktycznie nie zaliczyło, to nie znam odpowiedzi./
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Proszę o rozwiązanie problemu.
Z tego co zauważyłem karty z najnowszego dodatku nie zaliczają się do tego typu zadań "zliczających".
Jest to oczywisty błąd, który nie wiem kiedy zostanie naprawiony.
 
hm... armia ludzi pracujących nad grą, testerzy itp. a tu 2 miesiące po premierze dodatku i nadal występują błędy( w firmie której wycena wynosi ok 31,4 mld zł. - czyżby za mało osób pracowało nad dodatkiem??) szkoda że w tym wszystkim poszkodowani są gracze którzy dostali produkt nie działający w 100% prawidłowo, no i muszą teraz wymieniać wszelkie zadania związane z kartami neutralnymi na inne które nie do końca mogą im odpowiadać.
 

Lexor

Forum veteran
hm... armia ludzi pracujących nad grą, testerzy itp. a tu 2 miesiące po premierze dodatku i nadal występują błędy( w firmie której wycena wynosi ok 31,4 mld zł. - czyżby za mało osób pracowało nad dodatkiem??) szkoda że w tym wszystkim poszkodowani są gracze którzy dostali produkt nie działający w 100% prawidłowo, no i muszą teraz wymieniać wszelkie zadania związane z kartami neutralnymi na inne które nie do końca mogą im odpowiadać.
Po pierwsze: możesz użyć innej talii z innymi kartami neutralnymi - ja bym zadanie zostawił bo jest "dużo warte".
Po drugie: mnie takie rzeczy już dawno przestały dziwić, bo gra nie ma żadnej "armii ludzi" nad nią pracujacych ani testerów, co najwyżej parę osób "utrzymuje trupa przy życiu" - niestety tak to ostatnio wyglada, CDPR spadł jakościowo na samo dno.
 
Ja mam czesto sytuacje gdzie mi nie robia sie zadania dzienne, albo te z drzewka sezonowego. Kilka razy pisalem, ale nie wiem czy potrzebnie bo co po jakims czasie samo sie reperuje.
 
Top Bottom