Problem ze znakami

+
Problem ze znakami

Witam. Od pewnego czasu mam problem z używaniem znaków, a w zasadzie to w ogóle nie moge ich używac, tak jakby prawy przycisk myszy w oóle nie reagował. Oczywiście problem pojawił sie w 5 akcie i po wymianie myszki na nową, bezprzewodową. I sprawa jest na tyle dziwna, bo gdy chce wypić jakis eliksir ( prawy przycisk myszy ), to wszystko działa, ale jak chce użyć znaku, to już jest lipa. Robiłem reinstalke, a nawet sie poświęciłem i usunałem wszystkie zapisy gry i nic. Teraz jest jest jeszcze ciekawiej, bo nawet od początku gry nie moge ich używać. Prosze o pomoc !Pozdrawiam
 
Też nie pomaga. Juz próbowałem chyba wszystko naciskać. Minusem jest to, że na używanie znaków nie mozna przypisac innego klawisza.
 
Witam ja mam problem natury raczej nietechnicznej. Otóż gram po raz drugi, opcja Nowej Gry + niestety dopiero w Velen zauważyłem, że wszystkie punkty rozwoju , które zdobyłem i zaimplementowałem w znaki w ogóle nie przynoszą efektu. Quen jakby podstawowy to samo z Aard. na, którymś poziomie winna tworzyć się fala dookoła. U mnie wszystko jakby było na pierwszych poziomach. Oczywiście umiejętności wrzucone w drzewko. Bardzo proszę o pomoc!
Ps.
Używam Nexus moda (3 mody mało ingerujące w kod)
 

Attachments

  • Wiesiek.png
    Wiesiek.png
    292.1 KB · Views: 53
Ale wiesz, że aby rzucić wzmocnioną wersję znaku należy dłużej przytrzymać przycisk?
 
Top Bottom