[przygoda] Podstępy, finalna wersja 19.04.2010

+
Status
Not open for further replies.
G0H4n said:
niezupelnie, zauwaz ze nad wejsciem sa skaly, wiec kryjowka wcale nie musi byc pod woda
Dokładnie, kryjówka została bardzo dobrze przemyślana. Na reszcie ktoś wykorzystał te dziury na brzegu rzeki ^^.PS: Nadal nikt nie jest w stanie mi powiedzieć, gdzie jest
ten pierścień, który należy dać upiorowi w ruinach
? :p
 
MAm problem z ta przygodą, tzn. po rozmowie z plotkarką zaraz na poczatku ide do chatki sołtysa i nic, nie chce mi wczytać, zawiesza sie gra i sru pozostaje czekanie lub reset :-\.
 
To jak z tą poprawką ???.Bardzo bym chciał zagrać w tą przygode ,a próbowałem zacząc nową grę 3 razy.Najpierw wywaliło mnie przy karczmie,drugi raz w środku jak chciałem w pokera zagrać,a trzeci raz w domu sołtysa(tzn.jak chciałem wejść).Łącznie pograłem sobie jakieś 10min.Szkoda mi omijania tak dobrej przygody więc mam nadzieję ,że patch pojawi się jak najszybciej
 
Gdy chce wejść o 24.00 do domu Leny wyskakuje mi błąd witcher.exe.Co z tym z robić? A jest to końcówka tej przygody tak przypuszczam :-\
 
Wprowadziłem poprawkę do fragmentu w domu Lany -teraz powinno być ok. Zgłosiłem poprawioną wersję do publikacji, więc powinna się niedługo pojawić.Niestety nie udało mi się rozwiązać problemu ze stabilnością przygody i nadal potrafi wywalić się w losowych momentach. Kłopot w tym, że odpalając moda w edytorze wszystko działa poprawnie, co "troszeczkę" utrudnia debugowanie. Zgłosiłem to do REDów.
 
Mam nadzieje że autor nie będzie mi mieć za złe że to zrobie ;DPo którejś próbie wreszcie udało mi się wejść do domu Leny i po zabiciu
Lecha i Jarka
Zrobiłem save, tera idziemy tylko do
Dershana uratować Lene ;)
Jeśli pomogłem, daj oreniaczka, pozdro 8)http://rapidshare.com/files/231265663/000189_-_Dom_Leny-189.TheWitcherSave.htmlJeśli nie działa usuńcie w save te "_" wtedy zadziała na pewno :evil:
 
DebrenMagun said:
Wprowadziłem poprawkę do fragmentu w domu Lany -teraz powinno być ok. Zgłosiłem poprawioną wersję do publikacji, więc powinna się niedługo pojawić.Niestety nie udało mi się rozwiązać problemu ze stabilnością przygody i nadal potrafi wywalić się w losowych momentach. Kłopot w tym, że odpalając moda w edytorze wszystko działa poprawnie, co "troszeczkę" utrudnia debugowanie. Zgłosiłem to do REDów.
Może to wina mojej konfiguracji ,że ciągle mnie wywaa nie tylko w domu Leny.Gram na kompie Athlon 3200+ (2GHz)512 RAM i GeForce9400GT.Wiem ,że jest to troche poniżej wymagań Wiedzmina,ale Wiesiek chodzi mi całkiem dobrze w rozdzielczości1280x1024 i minimalnych detalach
 
Witam, gdzie można tę przygodę znaleźć? w oficjalnej zakładce na stronie głównej jej nie widzę?
 
Aenneus said:
Witam, gdzie można tę przygodę znaleźć? w oficjalnej zakładce na stronie głównej jej nie widzę?
Przygoda czeka na akceptację przez CDP wprowadzonych poprawek. Przypuszczam, że lada dzień pojawi się ponownie do pobrania. W międzyczasie możesz pograć w inne przygody. Chyba, że Debren się pojawi, to może udostępni inna drogą niż oficjalna strona.
 
dalej ten sam problem. Wywala z gry przy wyjściu z chaty/karczmy. pobrałem nową wersję, oznaczoną v7.
 
Z przykrością konstatuję, że po wniesionych poprawkach jest zupełnie źle. W zasadzie nie można wejść do żadnego * (!) pomieszczenia ( w poprzedniej wersji utknąłem, jak większość, na Lenie). Szkoda - przygoda jest ciekawa i żal, że dla wielu pasjonatów "Wiedźmina" nie będzie w tej sytuacji możliwa do ukończenia. Sprawa jest tym dziwniejsza, że "Podstępy" są jedyną przygodą, z opisywanymi na forum problemami. Podpowiedzi typu: najpierw zrób to a potem to, to może uda ci się wejść są, w moim pojmowaniu RPG, nie do zaakceptowania. Nie porzucam jednakowoż nadziei, że problem zostanie przez autora naprawiony, bo oprócz włożonego przez niego ogromu pracy, po prostu warto. Pozdrawiam.* tzn. albo grę zawiesza z błędem i komunikatem "wyślij do MS" albo po prostu, bez dania racji, wyrzuca do pulpitu.
 
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, co powoduje niestabilność moda - próbowałem już chyba wszystkiego. Najśmieszniejsze jest to, że w Djinnim wszystko działą poprawnie. Dopiero gdy uruchomić przygodę z poziomu gry wszystko się sypie.Jeśli ktoś ma pomysł z czego mogą wynikać problemy, będę wdzięczny za pomoc. Zaadresowałem kwestię do REDów, ale na razie milczą...
 
Niestety, umiejących (i chcących ) obsługiwać edytor jest pewnie niewielu... Może RED coś wymyśli a może nagle Debren Magun krzyknie znienacka "Eureka" - pozostaje cierpliwie czekać. Pozdrawiam.
 
Myślę, że - skoro przygoda jest stabilniejsza pod edytorem - to osoby z problemami w grze mogą spróbować ją uruchomić właśnie w ten sposób. Nie jest to trudne: 1. uruchamiamy edytor : klikamy na ikonkę Wiedźmina,wybieramy Uruchom Edytor Przygód; 2. gdy edytor D'jnni uruchomi się, wybieramy u góry po lewej stronie: Module-Open Module,wybieramy z folderu TheWitcher plik podstepy i Otwórz (albo dwukrotne kliknięcie na plik); 3. po wczytaniu modułu, naciskamy F5 (albo Game - Play). 4. naciskamy Alt+Enter(albo zaznaczamy opcję Game - Fullscreen) - gra przejdzie w tryb pełnoekranowy;i widzimy grę tak jakbyśmy uruchomili ją z menu gry Wiedźmin - może będzie stabilniejsza.
 
Niestety, pomysł oczywiście wypróbowany - przygoda nadal "podstępnie" niestabilna...
 
Dziś pobrałem Patcha 1.5 z paczką przygód licząc na to ze tamta wersja "Podstępów" będzie działać stabilnie. Niestety wywala mnie z aplikacji po wejściu do jakiejkolwiek lokacji. To tylko u mnie czy też tak macie??
 
Przygoda pod względem fabularnym prezentuje się bardzo dobrze. Ogólne wrażenie psują (niestety bardzo) problemy techniczne. Na przykład: mnie za pierwszym wywaliło do pulpitu po wyjściu z domu sołtysa, później wyrzucało przy próbie wejścia nocą do domu Leny (po wizycie w kryjówce Rovena). Częściowo pomocne na bugi okazało się u mnie wejście do lokacji, a następnie przeczekanie (ew. medytacja jeśli możliwe) w niej kilku minut.
 
Trochę mnie dziwi że tak często Was wywala na pulpit. Mnie nie wyrzuciło ani razu. Btw, przygoda bardzo fajna.
 
Status
Not open for further replies.

Similar threads

Top Bottom