Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
No i wtedy można by też rozwiązać problem tego niezręcznego drugiego miecza na plecach. No i kwestia taktyki - zgadnij co Cię spotka i zabierz z konika odpowiednią broń - srebro, czy zwykły brzeszczot? Nie mówiąc już o dodatkowych możliwościach w ewentualnych dodatkach....Co o tym myślicie?
 
No i wtedy można by też rozwiązać problem tego niezręcznego drugiego miecza na plecach. No i kwestia taktyki - zgadnij co Cię spotka i zabierz z konika odpowiednią broń - srebro, czy zwykły brzeszczot? Nie mówiąc już o dodatkowych możliwościach w ewentualnych dodatkach, modach....Co o tym myślicie?
 
Mała prośba używaj opcji Edytuj (prawy górny róg) zaraz obok przycisku do cytowania.Co do konia to będzie on widoczny tylko jako ikonka na mapie, sprawy dwóch mieczy i tak to nierozwiąże.
 
No i wtedy można by też rozwiązać problem tego niezręcznego drugiego miecza na plecach. No i kwestia taktyki - zgadnij co Cię spotka i zabierz z konika odpowiednią broń - srebro, czy zwykły brzeszczot? Nie mówiąc już o dodatkowych możliwościach w ewentualnych dodatkach, modach....Co o tym myślicie?
 
TYHE said:
aha więc jednak w poprzek.no to już trochę lepiej.ale i tak uważam że to zły pomysł. wydaje mi się łatwiejsze i bardziej wykonalne zasłonięcie się (statyczne) mieczem (szeroką powierzchnią klingi) niż trafienie (wykonanie ruchu) w odpowiednim momencie ....
to prawda ale jak by sie tylko zaslanial wygladalo by to mniej efektownie a poza tym Geralt jest wiedzminem a szeroka powierzchnia klingi to plaz [przez ly ] o czym ktos juz pisl na forum.
 
adamlesny said:
No i wtedy można by też rozwiązać problem tego niezręcznego drugiego miecza na plecach. No i kwestia taktyki - zgadnij co Cię spotka i zabierz z konika odpowiednią broń - srebro, czy zwykły brzeszczot? Nie mówiąc już o dodatkowych możliwościach w ewentualnych dodatkach, modach....Co o tym myślicie?
jesli chcesz bana to po prostu zaloz teamat:"Prosby do twórców"i napisz: "Prosze cie Fallenie o maly drobiazg: mógl bys mi dac bana? To tak w ramach powitania na forum proooooooosze"nie zapomnij zaznaczyc "popros twórców o odpowiedz".
 
Argon said:
TYHE said:
aha więc jednak w poprzek.no to już trochę lepiej.ale i tak uważam że to zły pomysł. wydaje mi się łatwiejsze i bardziej wykonalne zasłonięcie się (statyczne) mieczem (szeroką powierzchnią klingi) niż trafienie (wykonanie ruchu) w odpowiednim momencie ....
to prawda ale jak by sie tylko zaslanial wygladalo by to mniej efektownie a poza tym Geralt jest wiedzminem
Zasloniecie sie przed strzala jest trudniejsze niz jej zbicie, poniewac miecz ma za małą powierzchnie, mamy tu taka sama zasade jak przy pchnieciu szpadą, latwiej zbic pchane ostrze, niz przyjąć je na plazMowiac prosciej miecz to nie tarcza
 
Nowy said:
Argon said:
TYHE said:
aha więc jednak w poprzek.no to już trochę lepiej.ale i tak uważam że to zły pomysł. wydaje mi się łatwiejsze i bardziej wykonalne zasłonięcie się (statyczne) mieczem (szeroką powierzchnią klingi) niż trafienie (wykonanie ruchu) w odpowiednim momencie ....
to prawda ale jak by sie tylko zaslanial wygladalo by to mniej efektownie a poza tym Geralt jest wiedzminem
Zasloniecie sie przed strzala jest trudniejsze niz jej zbicie, poniewac miecz ma za małą powierzchnie, mamy tu taka sama zasade jak przy pchnieciu szpadą, latwiej zbic pchane ostrze, niz przyjąć je na plazMowiac prosciej miecz to nie tarcza
chyba ze masz replike "Uriziela"
 
pewnie już gdzieś to pytanie padło, ale jakoś nie bardzo mogłem odpowiedź znaleźć; czy bedzie coś w stylu totoriala? jak ktoś może to niech mi poda odnośnik do odpowiedzi, thnx
 
Daerdin-> Proszę bardzo (i nie mówcie mi, że jestem nie miły ):
Fallen Zen said:
Mówiłem tylko o głównej postaci, a nie o wrogach, bez przesady. Odnośnie wytłumaczenia dla tych co nie czytali książek. Prawdopodobnie w grze będzie na początku coś w rodzaju tutorialu, wyjaśniającego wszystkie kruczki związane z Wiedźminami. Postaramy się w miarę czysto wytłumaczyć wszystkie niejasności. Takie rzeczy nie są jeszcze do końca zamknięte i możliwe, że dojdzie jeszcze do zmian założeń.
 
Pewnie i tak wszysskie najważniejsze aspekty rozgrywki znajdą się w instrukcji więc tutorial nie jest potrzebny. Przyznam się, że nie lubie TUTORIALÓW !! strata czasu...
 
Czasami tutoriale są fajne, na przykład w Warcrafcie nie był zły, a ładnie wkomponowywał się w fabułe gry.
 
Prawdopodobnie będzie tak, że na początku samej gry będą wyjaśnione podstawy poruszania się, walki czy interakcji z obiektami/postaciami. Więc tutorial może okazać się zbędny.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom