Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
Looke said:
Mam nadzieje że masz racje. Bo bym takich krzywych faz nie zniósł. Zielona krew. Oooeeeh. Niedobrze mi na myśl o takowych zabiegach.
Wydaje mi się, że nawet jakby takie coś wprowadzili to chyba da się to jakoś przechytrzyć Przecież mam tylu zdolnych ludzi od patchowania gier
 
wiele bys się nie naodbierał tych medalionow . Z tego co wiadaomo w grze będzie około 5 wiedziminow ktorzy i tak bedą po twojej stronie wiec sensu nie widze
 
Moze i 4 Wiedźminow nie chciało mi się sprawdzac ilu ich jest więc sobie strzeliłem ( i byłem nawet blisko )
 
nie tak dawno Daerdin wspominał, że w Rosji zabierają się za podkładanie głosów. czy u nas również proces ten rozpocznie się na dniach? a może później, ze względu na późniejszą premierę?
 
arczi - podejrzewam, że wieeele spraw jest już dawno w toku, tylko nam, forumowiczom się ociupinę mniej mówi :)
 
Mam pytanie co do mimiki twarzy i ruchu warg. Czy ruchy warg będą dostosowane do języka którym gra jest wydana? Chodzi mi o to czy w angielskiej wersji ruchy warg będą inne niż w wersji polskiej?
 
oglądaliście gram.tv. W studiu gościł Michał Madej który odpowiedział na kilka pytań. Min. o trudnościach jakie napotkali i wyzwaniach. Nie łatwo jest przenieść literacki świat na ekrany komputerów. Obecnie są zadowoleni z rezultatów prac i zrobią wszystko aby gra była wysokiej jakosci. Trzymam za słowo. Michał powiedział też co nieco o Geralcie. W trakcie gry nie poznamy wszystkich odpowiedzi: gdzie był przez te pięć lat i co robił. Co stało sie iż stracił pamięć? Jak znalazł się w obecnym połozeniu? Twórcy chcą to przeciągnąć w czasie na dodatek i kontynuację które mają nadzieję powstaną w przyszłości. Padło też pytanie o premiere na co Michał odpowiedział: najbliższe wakacje.
 
Na którym programie leci gram.tv? Pewnie na TV4, którego nie mam -_-To by znaczyło, że już powoli CDP zaczyna myśleć nad następnymi częściami. Cieszę się, że możemy być niemal pewni, że kontynuacja się pojawi. Jeśli premiera będzie na wakacje, to mnie to odpowiada. Większość źródeł podaje właśnie summer 2007, lub bardziej dokładnie: lipiec 2007. Może się sprawdzi.
Sum said:
Mam pytanie co do mimiki twarzy i ruchu warg. Czy ruchy warg będą dostosowane do języka którym gra jest wydana? Chodzi mi o to czy w angielskiej wersji ruchy warg będą inne niż w wersji polskiej?
Liczę na to, że ten element zostanie dopracowany. Gra chyba jest powoli na ukończeniu, chyba pora zabrać się za głosy i mimikę twarzy postaci. Jeśli dopasowywała by się ona do odpowiedniej wersji językowej, to byłbym pozytywnie zaskoczony;)
 
Nagrania dialogów robi się na końcu. Możliwe iż już są poczyniane przygotowania. Co do mimiki i ruchu warg to mam nadzieję że będą one zgrane dobrze z mową osoby dubbingującej. Sytuacje kiedy postać nie porusza ustami a słychać dialog wygladają irytująco np. Neverwinter Nights 2.gram.tv jest na TV4.
 
arczi said:
nie tak dawno Daerdin wspominał, że w Rosji zabierają się za podkładanie głosów. czy u nas również proces ten rozpocznie się na dniach? a może później, ze względu na późniejszą premierę?
To podpucha czy wynika z jakichś informacji?
 
Małe małe pytanko, które nie daje mi spokoju:) Czy jest taka szansa, że Wiedźmin pójdzie na moim lapku z grafiką intela 945gm? Proszę napisać prawdę, nawet jeśli będzie ona bolesna...;)
 
Przepraszam, jeżeli pytanie takie już było (a zapewne było, jednak szczerze mówiąc nie chciało mi się szukać) jakie będą minimalne wymagania sprzętowe ?
 
Whiteman said:
Przepraszam, jeżeli pytanie takie już było (a zapewne było, jednak szczerze mówiąc nie chciało mi się szukać) jakie będą minimalne wymagania sprzętowe ?
Było, było... ale chyba nikt jeszcze nie uzyskał na nie odpowiedzi (niestety)... Może będziesz pierwszy? hehe...
 
Nie wiem, czy takie pytanie było, a wątek ma prawie 300 stron, więc jakby co, to proszę o wybaczenie :D Czy będzie można wpływać na wygląd wiedźmina ( ubranie etc ) i czy będzie to miało jakiś wpływ na interakcje z NPC'ami ?
 
Codo ubrania, to tak, można je zmieniać, ale co do wpływu tych zmian na interakcje z bohaterami niezależnymi, to nie umiem ci odpowiedzieć.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom