Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
Iwona said:
A tam, Kanary.... w Kosomos! :D Tylko wracać prędko! ;DS@LI - a na co ci harmonogram REDów na okres Świąteczno-noworoczny? Niech sobie dychną, bo pewnie zajechani co po niektórzy...
NIe, no niech se nawet (od)dychna ;DFajnie by tylko bylo wiedziec czy w teamie dalej trwa huraoptymizm i ogolne rozluznienie, czy moze gonia ich ostro do pracy nad dodatkami/patchami/cudami na kiju ;D
 
kamillo474 said:
kamillo474 said:
CZY WYJDZIE OFICJALNY NO DVD PATCH??
:D hehe NIE ma takiej opcji poza tym są tacy co nie potrafią złamać zabezpieczenia i kupują oryginał.
Po pierwsze nie lamie sie samemu a sciąga gotowca, wiesz emule kazaa i inne takie cus pear2pear ...... wygoglac proponuje:)ZsumujmyUczciwy ma orginał i :- caly czas mu buczy plyta - niszczy sie ciezko zarobiony sprzet - zwiekrza zuzycie bateri - nagrzewa sie sprzet - napedy cd/dvd sa w lapkach bardzo delikatne i kazdy ma z nimi problem - zmuszanie do trzymania nosnika w napedzie to calkowita pogarda dla klienta i jego cieżko zarobionego sprzetu- sprawdzanie za kazdym razem czy orginał spowalnia gre i powoduje ze jest zawsze 50% szans że ... wywali do windy :p- ale mamy fajne dodatki jak książeczka czy mapka ....Pirat ma:-darmową gre- działa mu duzo wydajniej i NIE WYWALA DO WINDY !!- nie musi nosic plyty ani tymbardziej sluchac jej szumu- ma gdzies stosunek wydawcy do niego bo nie zaplacilWNIOSEKTAkie postepowanie z klientem powoduje ze bardziej sie oplaci byc piratem - to raz a dwa ciekaw jestem jak tworcy programow wykorzystywanych do prac nad wiedzminem kazali by wam trzymac nosniki w napedach :DPODAJCIE JEDEN JEDYNY LOGICZNY POWOD !!
 
Jak kupuję oryginalną grę i gram w nią bez płyty bo taką mam ochotę ! To też jest kradzież !?Jakoś nie wydaje mi się !Niby co kradnę ???
 
pav said:
pav said:
...PODAJCIE JEDEN JEDYNY LOGICZNY POWOD !!
Bo kradniesz... ? jeden, wystarczajacy powod!
a to jest scigane i karane wg polskiego prawa, jeśli takie argumenty nie przemawiają to nie ma o czym dyskutować
pav said:
Jak kupuję oryginalną grę i gram w nią bez płyty bo taką mam ochotę ! To też jest kradzież !?Jakoś nie wydaje mi się !Niby co kradnę ???
nie oszukujmy się taki patch byłby wykorzystywany przez piratów, więc CDP go nie wyda, proste
 
Aran nie wciągaj mnie do tej beznadziejnej dyskusji "czy wyjdzie No-DVD Patch" !Ale tak jak napisałem w swoim poście ,jeżeli ktoś tego nie rozumie to napiszę jeszcze raz !Ktoś kupił w sklepie grę oryginalną i gra bez płyty bo uważa że lepiej na tym wychodzi.To dlaczego jest złodziejem ?Pytanie do pana z CDP ,pav ! Bo nie wiem może faktycznie ktoś łamie prawo a tego jest nie świadom !?
 
Ze względu na brak odzewu ponawiam pytanie:Czy można jakoś wyodrębnić "malowane obrazy", które służą jako tło przerywników w grze? Chodzi mi między innymi o te sytuacje, kiedy Geralt opowiada o tym, że np zdecydował się walczyć z bazyliszkiem ramię w ramię w Zygfrydem, czy też że "odczarował" południcę Alinę bez użycia oręża (obraz Jaskra odczytującego poeamat między dwiema siostrami-upiorami). Czy te obrazy (bardzo ładne) można znaleźć gdzieś w katalogu gry? A jesli nie, to czy zamierzacie może opublikować je np na stronie Wiedźmina jako tapety?Jeśli już ktoś o to pytał to przepraszam, ale wyszukiwarka nic nie znalazła.
 
Aran said:
Aran said:
Aran said:
...PODAJCIE JEDEN JEDYNY LOGICZNY POWOD !!
Bo kradniesz... ? jeden, wystarczajacy powod!
a to jest scigane i karane wg polskiego prawa, jeśli takie argumenty nie przemawiają to nie ma o czym dyskutować
Aran said:
Jak kupuję oryginalną grę i gram w nią bez płyty bo taką mam ochotę ! To też jest kradzież !?Jakoś nie wydaje mi się !Niby co kradnę ???
nie oszukujmy się taki patch byłby wykorzystywany przez piratów, więc CDP go nie wyda, proste
Chyba sie nie zrozumieliśmy.Doskonale wiem że tak mówi licencja i prawo i td.Ale to jest jak odmrazanie na złość mamie uszu. Ja pytam o logiczne zastosowanie mielenia napedu ,a odpowiedz jak dziecka " bo pirat wykorzytsta .."OSWIECE !!! JUZ KORZYSTAJA PATCH JEST I JEST UZYWANY WIEC CHODZI O LEGALNE POZWOLENIE!!SAM JESTEM PRORAMISTA I SZANUJE LICENCJE DLATEGO CHODZI O ODGORNE POZWOLENIE.Jeżeli ktoś mysli ze to powstrzyma piratow to radze sobie zrobić badania.... wiedzmin był dostepny skrakowany ful dzialajacy 3 dni przed premiera .......NIe ma zabezpieczeń nie do zlamania a stosowanie ich i upieranie sie przy nich jak juz sa zlamane .... powodzenia w przyszlosci :)Takie cracki potrafi znaleść i zastosowac 12 letnie dziecko ..... wiec pytam o LOGICZNE POWODY. A NIE MUCHY W NOSIE WYDAWCY
 
Jejku jej, przecież odpowiedź jest oczywista.Stosowanie zabezpieczeń powoduje zwiększenie zysków w skutek zmniejszenia pirackich kopii. Gdyby się nie opłacało nikt by się w to nie bawił przecież. Jest masa osób która się boi nowe sterowniki do karty instalować a co dopiero cracka ściągać ;)Wymaganie od wydawcy aby najpierw zapłacił za zabezpieczanie a potem sam wypuścił cracka jest śmieszne. Tym bardziej że wydawca nie musi wiedzieć jak to zabezpieczenie działa bo tym zajmuje się inna firma.I w końcu, mając oryginalną grę MOŻNA sobie ją dowolnie crackować i nikt Ci z tego powodu krzywdy ani wyrzutów robił nie będzie. Sam miałem tak że mi napęd padł, a akurat był piątek wieczór, a w mieście nie mieszkam i co mi zostało... mini obraz. Po wymianie napędu już mi się nawet nie chciało płyty wkładać.
 
Mam kłopot - nie mogę zainstalować patcha 1.2 (a mam zainstalowane najnowsze sterowniki i poprawki do win XP SP2) pojawia się komunikat:>SetupNew\setup.cpp(135)PAPP:pVENDOR:pGUID$@Windows XP Service Pack 2 (2600) Non IE/Netscape 11.0Co mam robić?
 
Gulmont1 drugi twój post o tej samej treści i znowu w złym temacie.Zapraszam do tego tematu: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=7500.0
 
A ja ;) jednak widzę pojedynki witcher.vs witcher w sieci.Przecież to kwestia uników i wyprowadzania kolejnych ciosów.Jestem ciekaw czy twórcy gry testowali coś takiego :-\
 
Powtarzam, temat ten służy do zadawania pytań REDom, a nie do szerszych dyskusji nad np. trybem multi.
 
No i poleciało 10 postów.Problemy z grą proszę umieszczać w dziale "Technologia".Problemy z questami oraz pytania na ich temat proszę umieszczać w dziale "Wiedźmin - Gra".
 
Aha, ok, fajnie, ja miałem pytanie do redów i tylko redów, gdyż wszystkie odpowiedzi jakie wcześniej dostawałem (także w innych tematach) brzmiały "chyba, ale nie wiem". Więc pytam jeszcze raz - co twórcy gry mieli na myśli pisząc, że miecz zwiększa wrażliwość potworów na srebro o x procent? Bo wygląda na to, że nikt poza nimi po prostu nie ma pojęcia, a braki wiedzy próbuje uzupełnić domysłami.
 
Pytania: 1. Czy w grze znajdują sie pozostałości questów które zostały z jakiś powodów usunięte usunięte? (chodzi konkretnie o kwestie Harena jakie wypowiada nt. kumpla Zoltana oraz o psa Oda) 2. Czy planujecie wydać/odsprzedać komuś prawo do napisania książki której bazą byłaby fabuła gry? (tak jak miało to miejsce np. z Planescapem)p.s.Modzie jeśli odpowiedzi już tu padały to sorki za przysparzanie pracy ale wybacz przedzieranie się przez ponad 500 stron postów to niestety za dużo jak dla mnie...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom