Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
Takie pytanko, w sumie inne niż wszystkie ;) Jak się wciągnąć w Waszą grę? :) Próbuję i próbuję, ale jakoś nie wychodzi... ciągle zatrzymuję się na akcie, gdzie Geralt ląduje na wsi. A w sumie gra fajna, tylko jakoś tak... długo się ją przechodzi...
 
pkoniu said:
Takie pytanko, w sumie inne niż wszystkie ;) Jak się wciągnąć w Waszą grę? :) Próbuję i próbuję, ale jakoś nie wychodzi... ciągle zatrzymuję się na akcie, gdzie Geralt ląduje na wsi. A w sumie gra fajna, tylko jakoś tak... długo się ją przechodzi...
To, że długo się ją przechodzi, to raczej nie jest minus, dobrze myślę? ;)Ja na początek poleciłbym zapoznanie się z sagą wiedźmińską, a przynajmniej z opowiadaniami. Po nich zobaczysz czego mniej więcej możesz się spodziewać po grze. Od razu mogę powiedzieć, że na akcję i specyficzny humor narzekać nie będziesz :peace:
 
pkoniu said:
Takie pytanko, w sumie inne niż wszystkie ;) Jak się wciągnąć w Waszą grę? :) Próbuję i próbuję, ale jakoś nie wychodzi... ciągle zatrzymuję się na akcie, gdzie Geralt ląduje na wsi. A w sumie gra fajna, tylko jakoś tak... długo się ją przechodzi...
Potrzebne będzie wypełnienie 2 poniższych punktów.1. Przeczytaj sagę o Wiedźminie. Trochę ci to zajmie, będzie 7 książek do przerobienia. ale jeżeli lubisz czytać to szybko podłapiesz klimat, humor i wiele innych pozytywnych czynników płynących z prozy Andrzeja Sapkowskiego. 2. Daj się wciągnąć.Po wypełnieniu tych podpunktów wyciągniesz z gry 10x więcej miodu niż możesz go wycisnąć bez znajomości sagi. I to powinno ci pomoc w przezwyciężeniu oporów związanych z początkiem gry. Wierz lub nie ale gra z godziny na godzinę jest coraz lepsza i coraz bardziej wciągająca:> Najgorzej będzie na początku... sam stwierdziłeś iż gra jest nudna... i trudniej będzie zwalczyć to przeświadczenie niż byś to od kogoś usłyszał. Ale wierzymy w ciebie!For The Win!
 
Są też tacy ludzie, którzy nigdy nie polubią niektórych dobrych gier. Ja np. nigdy nie polubię Obliviona, choć to nie znaczy, że to zła gra. Pkoniu może się nigdy nie wciągnąć w Wiedźmina 1. Nic na to nie poradzimy, kwestia gustu.
 
Flash said:
Są też tacy ludzie, którzy nigdy nie polubią niektórych dobrych gier. Ja np. nigdy nie polubię Obliviona, choć to nie znaczy, że to zła gra. Pkoniu może się nigdy nie wciągnąć w Wiedźmina 1. Nic na to nie poradzimy, kwestia gustu.
Nie wierze... moderator forum wiedźmina... i do tego realista! A nie oddany ślepej wierze w grę która reprezentuje... Nice;pA tak offtopując lekko. Oblivion był fajny tylko w części zadań dla skrytobójców i złodziei. Reszta była nudna.
 
Flash said:
Są też tacy ludzie, którzy nigdy nie polubią niektórych dobrych gier. Ja np. nigdy nie polubię Obliviona, choć to nie znaczy, że to zła gra. Pkoniu może się nigdy nie wciągnąć w Wiedźmina 1. Nic na to nie poradzimy, kwestia gustu.
No mi szczerze mówiąc Oblivion również nie podszedł. Próbowałem, czasem nawet na siłę ale ... nic nie pomogło :) Wiedźmin to co innego ;)
 
WTF?To jest temat "Pytania do CD Projekt RED" jeśli się nie mylę.Co tu robi wątek Obliviona? Sio!
 
nie zamierzacie przypadkiem zagościć jako zespół CDP lub CDPR na Lubelskich Dniach Informatyki ?http://lubelskiedniinformatyki.pl/
 
Karesh said:
nie zamierzacie przypadkiem zagościć jako zespół CDP lub CDPR na Lubelskich Dniach Informatyki ?http://lubelskiedniinformatyki.pl/
Na dzień dzisiejszy nie planujemy nic takiego.
 
PanKarol said:
PanKarol said:
nie zamierzacie przypadkiem zagościć jako zespół CDP lub CDPR na Lubelskich Dniach Informatyki ?http://lubelskiedniinformatyki.pl/
Na dzień dzisiejszy nie planujemy nic takiego.
A może na Gdańskich dniach Brodzia? Nie zapomnijcie wziąć ze sobą kopii W2!
 
1. Pytanie, system walki został gruntownie przebudowany jest bardziej dynamiczny. Jakie przyciski będzie trzeba wciskać na pc żeby wykonać cios myszka klawiatura ?? 2. Czy będzie demo tego hitu ??3. Fabuła będzie fajna ??4. Było dużo pytań odnośnie walki a wy odpowiadaliście że jest powiązany mocno z rozwojem postaci wyjaśnisz bardziej5. Walka na pc jaka ona będzie co trzeba będzie wcisnąć ??6 i ostatnie pytanie czy skoki przez płoty mury na pececie będą na spacjiTo są pytania odnośnie Wiedźmina 2 zabójcy królów i prosze o szybką odpowiedź. Nie było mnie niestety na konferencji miałem różne sprawy na głowie ;D.
 
Pytania odnośnie Wiedźmina 2 powinieneś zadawać w tym temacie >> http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28193.0 To tak na przyszłość :)Mogę odpowiedzieć na pare pytań, ale Redem nie jestem więc nie odpowiem na wszystkie. ;)1. Tego nie wiem ale przeciesz będziesz mógł zmienić sterowanie według własnego upodobania.2. Wydaje mi się że było powiedziane że demo powstanie, ale nie dam sobie głowy uciąć.3. Co to za pytanie ? Oczywiście że tak :D4. Nie znam odpowiedzi.5. Wiesz, o ile grasz na myszce i klawiaturze, to zapewne coś na myszce lub klawiaturze? ;)6. Nawet jeżeli nie to możesz sobie zmienić sterowanie, żeby było na spacje.
 
3 na 6 pytań odnośnie tego, który klawisz należy wcisnąć w grze na rok przed premierą + pytanie czy fabuła będzie fajna?Prosimy o przemyślane pytania do REDów.Poza tym nie ten wątek. Tu jest można zadać pytania o Wiedźmina 2: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28193.0
 
//Coś czuję że to nadal nieodpowiednie miejsce, ale zamknęli mi temat i kazali napisać tutajTrochę sporo mam do powiedzenia więc proszę o uzbrojenie się w cierpliwość.Pytanie jest głównie do moderatorów/adminów/programistów/kogoś innego ważnego z cdprojekt, mimo to po głębszym zastanowieniu stwierdziłem, iż lepiej będzie jeśli napiszę to na forum niż jeśli wyślę maila na kontakt. Da to możliwość od razu użytkownikom wypowiedzenia się czy popierają mnie czy może sądzą, że coś takiego jest kompletnie niepotrzebne.Dobra wreszcie na temat, no prawie.Nie wiem czy jeszcze to pamiętacie ale dawno, dawno temu powstawały naprawdę dobre gry w technologi 2d (o,O kiedy to było?) Potem ludzie wielkich ambicji, wizjonerzy, zaczęli się przerzucać na 3d co otworzyło nową kartę w historii gier komputerowych. Cała rzesza twórców gier, patrząc jaki sukces odnoszą silniki 3d /*i ile kasy zgarnia się na ludziach pragnących nowej jakości*/ od razu podążyła w ślady wizjonerów.Dziś 3d to standard, żaden poważny projekt nie powstaje w 2d. //Niestety ;(Czemu więc tak się dzieję?Wszystkie gry 2d to:*stare gierki, które rdza już pokrywa i które przez to, że gdy powstawały komputery były naprawdę słabe, nie są grami zbytnio rozbudowanymi.*Jakieś drobne gierki ludzi tworzących je dla samej zabawy z językiem programowania (czyli dla przyjemnego treningu).Mimo to na świecie są wciąż miliony ludzi, którzy z łezką w oku wspominają te gry z widokiem z góry // ;
 
gry 2D były kiedyś popularne ale odeszły i nie wrócą w takiej sławie jak kiedyś Dalej tworzy się gry 2D ale są to raczej produkcje arcade a nie poważne znaczące coś tytuły Gry 2D są teraz grami niszowymi i należy się z tym pogodzić
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom