Rozszerzenia

+
Z tym drugim mogę się (mniej więcej zgodzić).A co do pierwszego...[size=32pt][glow=red,2,300]MULTIPLAYER`A NIE BĘDZIE I JUŻ!!! MASZ DUEL MAIL![/glow][/size]Proponuję, by ten tekst wyświetlał się na górze każdej strony w tym temacie. FAQ i tak nikt (z tych "złych i nowych :p) nie czyta.
 
Jak dla mnie, to wszystko ok, fajnie by bylo, gdyby pojawiły się nowe zadania itp.Dwa minusy, na które wg mnie trzeba zwrócić uwagę:1. Zbyt mało modeli postaci. Zmniejsza to grywalność. Osobiście, przeszkadza mi, gdy druid wygląda jak wielebny itp.2. Jak dla mnie zbyt mały poziom trudności. Tak na prawde lekką trudność sprawił mi boss 1 akty, gdzie faktycznie musiałem się postarać. Zawiodła mnie jednak ostatnia walka, gdzie Wielki Mistrz zabrał mi 1/10 punktów życia? A może i mniej. Wiem, wiem - mistrz miecza - ale bez przesady. (gre przeszedlem na poziomie średnim, na trudnym nie chciałem, ponieważ zbyt dużo skupienia wymaga przypatrywanie się kiedy przedłużyć sekwencję. Przy grze chce się zrelaksować, dlatego nie zagrałem na poziomie trudnym. Chętnie bym zagrał, gdyby nie motyw z brakiem wskazówek do sekwencji. Poziom średni jest po prostu banalny. :)
 
Moim zdanie wystarczy jak zrobią nowe bronie pancerze jakieś przedmioty no i oczywiście nowe zadanka i mapy żeby grało sie dużo dłużej. Ale nie chce żeby można było grac inną postacią bo to w końcu jest gra WIEDŹMIN wiec gra sie wiedźminem... :) :) :) :)Jak by dłużej pomyśleć to coś jeszcze by sie znalazło ciekawego:):):)Jak mi coś przyjdzie do głowy to napisze:)Pozdro!
 
zapomniałeś dodać że dwie się niczym nie różnią a pozostałe trzy no cóż możesz mieć tylko jedną z nich co za zawód
 
W ER ma być więcej modeli postaci. Jakieś kilkadziesiąt nowych modeli. Nowe zadania też mają być. Jednak nie mam pojęcia czy nowe zbroje i pancerze też będą. Ale powinny.
 
klimu111 said:
W ER ma być więcej modeli postaci. Jakieś kilkadziesiąt nowych modeli. Nowe zadania też mają być. Jednak nie mam pojęcia czy nowe zbroje i pancerze też będą. Ale powinny.
Z tego co wiem, to nic takiego nie będzie, jedynie nowe zbroje u naszych przeciwników :)D), dla których mają zostać wprowadzone nowe modele (jak sam zresztą wspomniałeś). Chyba, że jakiś bard zrobi na prawdę porządnego moda, ale to już raczej mniej prawdopodobne, za dużo roboty ;).
 
Dwie zbroje różnią się trochę bo dają więcej ochrony itp.Różnią się troche też wyglądem bo w ciekowanej skurzanej kurtce nie ma torby w której można by było przechowywa ekiwipunek a w wyśmienitej skurzanej kurtce na pasie jest torba na ekwipunek. :)
 
Ja to widziałem w grze tylko 3 zbroje: Ta którą daje nam Vesemir, ta którą kupuje się w sklepie i ta która wykuwa nam Kalkstein. Są jeszcze 2?
 
Andurril said:
Ja to widziałem w grze tylko 3 zbroje: Ta którą daje nam Vesemir, ta którą kupuje się w sklepie i ta która wykuwa nam Kalkstein. Są jeszcze 2?
Są 3 wersje ostatniej zbroi. Zakonna, neutralna oraz elfia.
 
powinno się dajmy na to ulepszać zbroje np runami mogła by się w tedy trochę zmieniać i podnosić staty
 
buda24 said:
powinno się dajmy na to ulepszać zbroje np runami mogła by się w tedy trochę zmieniać i podnosić staty
moim zdaniem to zły pomysł chodzlibyśmy tylko "zarunowani"ale przekucia u kowala jak najbardziej.Tylko żeby one zmieniały też wygląd a nie same staty...
 
echhh czy trzeba Ci wszystko tłumaczyc?Wiadomo że skórzaną podszyc czymś dodatkowo.Napisałem przekuc bo to pierwsze co mi przyszło do głowy ale chyba wiadomo...
 
to ja tak samo napisałem z runami przecież nie wbijesz meteorytu to oczywiste runy to tylko propozycja ale np różne skóry smoka wilkołaka itp do ulepszeń i zmian wyglądu
 
stalker321 said:
możliwość grania przed tymi wydażeniami tak jak w prozie sapkowskiego
WTF?!Ortografii się nie czepiam jak coś W końcu to tylko trzy ewidentne błędy w jednym zdaniu. Jednak brak sensu uderza. Jakimi wydarzeniami? I czy w książka AS-a można grać (!) przed wydarzeniami w książce?
stalker321 said:
powinno się dajmy na to ulepszać zbroje np runami mogła by się w tedy trochę zmieniać i podnosić staty
Wiedźmin kupuje pędzelek i maluje runy na kurtce co w niezwykły i niepojęty sposób wpływa na jej wytrzymałość.Taaaak... Poziom tego tematu ciągle rośnie - proporcjonalnie do liczby nowych userów*.*nie mam zamiaru nikogo urazić
 
Top Bottom