Rozszerzenia

+
[quote author=Rodion_13] W takim Tormencie, który w jest doskonałym rpegiem żelastwa było chyba jeszcze mniej niż w Wiedźminie, a gra pozostaje wzorcem... [/QUOTE]W takim Baldurze czy Falloucie, które są doskonałymi rpg, było z kolei od groma wyposażenia, a gry pozostały wzorcami..[quote author=Rodion_13]Bo moi drodzy w tego typu pozycjach fundamentem jest scenariusz, wiarygodność świata oraz klimat i bardzo, ale to bardzo chciałbym aby to te elementy były priorytetem twórców podczas tworzenia wszelkich rozszerzeń, kontynuacji[/QUOTE]OMG... przecież Redzi są chyba na tyle zdolni żeby dorobienie dodatkowego wyposażenia nie zaburzyło prac na scenariuszem, wiarygodnością świata oraz klimatem... Btw. arbitralnie stwierdzasz co jest najważniejsze i jak ma być bo wg Ciebie tak będzie najlepiej... Przecież nikt nie mówił żeby zrobić miałki scenariusz i dać 1000 mieczy, chodzi o to żeby fabuła została na poziomie, a broni było trochę więcej, nie chcesz mieć zbroi czy walczyć siekierą (notabene ja nigdy nie użyłem w tej grze topora) nie walcz, ale dlaczego jak ktoś chce to ma tego nie mieć więcej (skoro już dopuszczono możliwość walki "niekanonicznymi" broniami)?Pozdro
 
Kontynuacja przygód Geralta, ktora by byla scisle powiazana z wczesniejszymi przygodami wiedzmina
 
Moim zdaniem \\liczba broni jest odpowiednia wiedzmak z toporem to perwersja ale na litosc boska niech te miecze roznia sie wygladem:/
 
Miom zdaniem gra powinna zawierac więcej zadan. Zabicies smoka czy cos w tym stylu. Mozan by tez wziąsc przykład z prozy A.Sapkowskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:
 
W rozszerzeniu mogłoby się znaleźć więcej nowych zadań typu: idź zabij pewną ilość potworów, wydobądź z nich składniki i zanieś je do odpowiedniej osoby.
 
Manrakh said:
W rozszerzeniu mogłoby się znaleźć więcej nowych zadań typu: idź zabij pewną ilość potworów, wydobądź z nich składniki i zanieś je do odpowiedniej osoby.
A co za mało w podstawowej wersji ich jest....? Chyba każdy by wolał więcej zadań związanych z linią fabularną....
 
Każdy wolałby raczej zadania z starymi postaciami książkowymi. Np. z Yarpenem (z tym z książki), Zoltanem, które miałyby pomóc wyjaśnić co się stało z Geraltem (no cóż raczej to dodatek wyjaśni, ale choć w małym stopniu coś mogliby powiedzieć) , czy też dla osób, które nie czytały nic z Wiedźmina, czym tak zasłynął Biały Wilk. Wspomnieli by o Ciri itp.
 
Adam said:
Każdy wolałby raczej zadania z starymi postaciami książkowymi. Np. z Yarpenem (z tym z książki), Zoltanem, które miałyby pomóc wyjaśnić co się stało z Geraltem (no cóż raczej to dodatek wyjaśni, ale choć w małym stopniu coś mogliby powiedzieć) , czy też dla osób, które nie czytały nic z Wiedźmina, czym tak zasłynął Biały Wilk. Wspomnieli by o Ciri itp.
z zadaniami z tymi postaciami sie zgodzę ale np o Ciri było wspomniane jak i o wielu innych ( wystarczy dokładnie przejść grę ), więc nawet Ci który nie znali sagi i opowiadań dowiaduja się sporo o świecie wiedzmina
 
Ciri była, na początku III aktu pojawia się w zwierciadle Triss i rozmawia z nią o Geralcie.
 
wytracajac lekko poza temat, zapewnie wiecie jak sie skonczyl wiedzmin ?? (chodzi mi o gre) jak dla mnie to Geralt powinien wyjasnic te sprawe dlaczego inny wiedzmin zaatakowal krola... moze jakis inny spisek sie szykuje lub cos w tym stylu, jak dla mnie wlasnie o tym powinien byc dodatek :)
 
8) Moim marzeniem w rozszerzeniu byłyby konie, co to za walka z rycerzem pieszo, ale to pewnie marzenie ściętej głowy możliwe najwcześniej w Wiedźmin 2...Więc teraz bardziej możliwe ciekawy multiplayer i trochę więcej modeli postaci bo to to trochę przypomina atak klonów.... ;D
 
Postać jest wspaniała, nie ma co gadać..z innej beczki : wydaje mi się, że brakujew grze czegoś na kształt "wiedzmińskiego szlaku" czyli wędrówki w tę czy w tamtą stronę czekając na jakies spotkania losowe. Taki schemat sprawdzał się rewelacyjne w Falloucie tu tez by był świetny. Zamknięcie w wyzimie czy innych lokacjach jest ciekawe z punktu widzenia fabuły ale....wiedxmin to wiedźmin - zabija potwory. NIE ma losowych spotkań wogule a respown jest tak żadki jak kupa po bromie...Nie ma co sie czepiać ze byłoby to tylko kilka miniaturowych lokacji np w lesie czy na bagnach - wystarczyło by jak w niedoścignionym Falloucie kilka lokacji. Byłaby większa akcja, a nie tylko wątek fabularny.Do rozwiązania (lekkiego), przyznaję jest problem doświadczenia z tych losowych spotkań oraz dropów z monsterów
 
Z tego co mi wiadomo to raczej nie w tym roku. Teraz Redzi męczą się z patchem i demem (chyba), więc to mało prawdopodobne, żeby się wyrobili do końca tego roku ;)
 
Szczep said:
Dajcie narzedzia dla modderów a sami bierzcie się za drugą część, albo porządny dodatek z nową kampanią i lokacjami.
ja dałbym geraltowi możliwość zrobienia z alwina wiedzmina iszereg zadan z tym związanych chocby odszukanie kogośkto nam pomoże poza tym nieograniczony plecak i mniej wczytywan gdy wchodzimy do budynków
 
Top Bottom