Rozszerzenia

+
Kurak said:
Jeszcze, żeby miał mahoniową skórę, był tropicielem i... eee, nie ta bajka ;/
kurde, a ja bym pograł Entrerim ;D ale to by było do assasin's creeda podobne, fak :D
 
Wiedźmin jest grą zamkniętą, więc akcja dodatkowych modułów będzie się dziać raczej poza głównym wątkiem gry - prawda to, czy nie?Jeśli tak, to wiele w/w pomysłów niestety nigdy nie zostanie zrealizowanych. :(
Largos said:
Może dacie Geraltowi jakieś nowe wdzianka i możliwośc chodzenia oraz używania dwóch broni jednocześnie?
Już jeden taki "moduł" jest gotowy, jeśli chodzi o nowy ubiór - tutaj. Wprawdzie to zwykła retextura, nowe kolorki na oryginalnych dds-ach, ale zawsze jest to coś nowego.PScan't wait to get D'jinni :) (x10)
 
Czekam z niecierpliwością na nowe questy - jak najwięcej nowych questów!!!Dobrze by również było gdyby zaistniała możliwość większego zindywidualizowania postaci Geralta - ciuchy, broń, zbroja itp.Wyjście poza Temerię np. do Nilfgardu również by się przydało,...
 
Ardente said:
Czekam z niecierpliwością na nowe questy - jak najwięcej nowych questów!!!Dobrze by również było gdyby zaistniała możliwość większego zindywidualizowania postaci Geralta - ciuchy, broń, zbroja itp.Wyjście poza Temerię np. do Nilfgardu również by się przydało,...
i jeszcze zmienić mu kolor skóry i wysłać do zerrikanii po paczke bananów dla Leuvardena.. quest do rozszerzenia jak sie patrzy
 
Już jeden taki "moduł" jest gotowy, jeśli chodzi o nowy ubiór - tutaj. Wprawdzie to zwykła retextura, nowe kolorki na oryginalnych dds-ach, ale zawsze jest to coś nowego.
Zainstalowałem działa. zawsze jakaś odmiana. ::)
 
Co do tego zapalu to moze byc prawda... Ludzie napaleni czekaja a tu sie praktycznie nic nie dzieje, a zaniedlogo Assasin Creed... A jak ludzie czekaja napaleni to to sie moze zle skonczyc dla wiedzmaka...
 
Ta widzę, że i was dopada chandra a zapał gaśnie osobiście też miałem nadzieje, że redsi o nas nie zapomną i zamiast napisu "Pierwsze rozszerzenia już wkrótce" rzeczywiście cos tam się znajdzie. Ostatecznie nie wszyscy mamy po 7-latek żeby tak nas zbywać, ale cóż to przecież tylko biznes.A my jak chcemy czegoś więcej to czekajmy,czekajmy,cze................,Może nasza przygoda z Geraltem nieprędko doczeka się kontynuacji tylko, co po wielkim sukcesie jak po roku czekania każdy z nas się znudzi i znajdzie inna pozycjeW końcu jakoś trzeba uciec od szarości dnia codziennego.
 
Ja bym chciał zobaczyć jak wygląda Zerrikania :). Wogóle fajnie by było jakby można było zwiedzić wszsytkei miasta jakie są na mapie a nie tylko temeria :). Dałoby to więcej satysfakcji. Noi np. w Zerrikani inne rodzaje mieczy. Dodałoby to dużo różnorodności. Więcej qestów, broni, wprowadzić dodatkowe bronie strzeleckie, jakieś ukryte bonusowe rzeczy, była tylko jedna rzecz w wiedźminie taka, zbroja. Więcej umiejętności, tak jak w Gohicu. Piękne krajobrazy: wodospady, rzeki itd. Rozszeżyć opcje posiadania dziewczyny. Bo tylko mogłem wybrać międzą triss a shani. I tylko dać jednej z nich pierścionek ;/. Dodać więcej opcji do tego :). Fajna opcja byłaby też posiadanie chowańca albo konia. :). Trzeba było latać do sklepu i kupować karme dla niego, bawić się znim, dbać o niego. Noi mieć satysfakcje z tego że on rośnie i może posłużyć nam w celu pomocy. Jak ktoś nas zaatakuje albo żeby nam towarzyszył w podróży. :).Tak jak druidzi mają wywerny :). Można by dodać także jakieś gildie np. gildia paladynów, gildia magów itd. .To wszystko jak chodzi o moje pomysły :).
 
zacznijmy od początku zwiedzanie zerrikani to naprawdę świetny pomysł ale raczej na dodatek niż na rozszerzenie :) z mieczykami i dziewczynkami też fajny pomysł.... ale co cię podkusiło aby napisać o broniach strzeleckich (wiedźmin strzela z łuku zamiast machać mieczykiem.... phi)poza tym bonusy (co ty z rpg platformówkę chcesz zrobić ?!) a chowańce i gildie ......( wiedźmin to sama w sobie już jakaś gildia)facet jeżeli o miał być żart mało śmieszny podsumują kolejny pan który dopiero co sie obudził
 
Than said:
A co do multi... To wątek służący zgłaszaniu pomysłów do rozszerzeń. Abstrahując od tego, że zapowiadaliśmy już że [size=12pt]multiplayera nie planujemy [/size]- ten temat jest tutaj małym off-topikiem :)[size=10pt]Zdefiniujmy rozszerzenie[/size], bo chyba nikt tego do tej pory nie zrobił. [size=10pt]Rozszerzenie, inaczej przygoda, jest niezależnym i zamkniętym fabularnie fragmentem gry. Może, ale nie musi nawiązywać do wydarzeń z podstawki. Nowe questy, nowe postaci, nowe lokacje - wszystko to zamknięte w jedną, grywalną całość. [/size]Rozszerzenia nie umożliwiają ingerowania w technologię, w tym wypadku włączenia trybu multiplayer oczekiwanego przez niektórych.
Niestety Rozszerzenie do Wieśmaka NIE BęDZIE czymś na kształt Dodatku do NwN2 - czyli żadnego ciągu dalszego a jedynie dodatkowe lokacje do zwiedzenia...
 
Wiitam :)Widze dużo ludzi się kłóci, zamartwia etc. Nie lepiej byłoby poprosić grzecznie kogoś z REDów żeby przybliżył troche sprawę rozszerzeń? Kiedy coś takiego będzie, co to będzie, chyba że ma być to niespodzianka. Na powrót do szkoły, kiedy wszyscy mają czas przed końcem semestru - wyśmienity prezent :p Troche poironizowałem, ale mi również zależy, żeby coś na wzór toola do robienia własnych przygód po V akcie powstało :)Pozdrawiam!Szpileq
 
Szpileq said:
Nie lepiej byłoby poprosić grzecznie kogoś z REDów żeby przybliżył troche sprawę rozszerzeń?
spójrz na litość, kogo cytowałem... [size=12pt]Than[/size] to CZERWONY.
 
Kai Man - widziałem kogo cytowałeś, odnoszę się w moim poście raczej do sprecyzowania, co ma zawierać najbliższe rozszerzenie :)Pozdrawiam
 
ja tam własnie chciałbym tak zeby byl koń i mógł być przez na przywoływany na bagnach(bo czy widzial kto kiedy konia w wyzimie) albo posłużył do przechowywania różnych rzeczy albo najzwyczajniej jako środek transportu
 
Top Bottom