Rpg, bitewniaki, karcianki, planszówki

+
Wczoraj dotarł do mnie zestaw zamówiony ze zbiórki Kultu. Jak widać już rozpakowane, a koszulka nawet noszona: :)

2021-06-03.jpeg


Angielski podręcznik w lewym górnym kupiony osobno wcześniej. Cała reszta ze zbiórki na wspieram.to za 189 cebulionów, więc czuję się wygrany (gwarantowany był tylko podręcznik w edycji biblijnej + koszulka).

Bardzo porządnie to wszystko wydane, a gra jest fenomenalna. Sesje, które w końcu udało mi się poprowadzić, były chyba najlepszymi w dotychczasowej karierze MG. (Dla zainteresowanych, był to gotowy scenariusz Oakwood Heights dostępny na oficjalnej stronie https://kultdivinitylost.com zaadaptowany do polskich realiów i samodzielnie stworzonych postaci graczy).

Z racji wieku i braku czasu prowadzę po 2-3 sesje rocznie, ale to zawsze więcej niż zero, i póki co zdecydowanie zostaję przy Kulcie.
 
@Ely74 Tak, to jest nowa, odświeżona edycja tamtego Kultu. Bardzo udana. Teraz niech ktoś jeszcze odświeży karciankę w formie LCG... :)
 
@Ely74 Tak, to jest nowa, odświeżona edycja tamtego Kultu. Bardzo udana. Teraz niech ktoś jeszcze odświeży karciankę w formie LCG... :)
Tamtem Kult to był jeden z bardziej klimatycznych RPGów tylko wymagał dobrych graczy by sie mogli wczuć w rolę
 
Tamtem Kult to był jeden z bardziej klimatycznych RPGów tylko wymagał dobrych graczy by sie mogli wczuć w rolę
Tutaj jest to mocno ułatwione. Nacisk jest bardzo położony na postacie graczy właśnie, konstruowanie fabuły kręci się wokół nich. Moja dziewczyna np. pierwszy raz grała w RPG i zagrała świetnie.

[Edit:] @Ely74 Tak jak pisałem wyżej, na oficjalnej stronie oraz na youtube są materiały pozwalające rozegrać sesję w oparciu o jedną z gotowych przygód, więc sam możesz sprawdzić co i jak.

Mogę też polecić serię sesji na Kanale Termosa graną i prowadzoną przez bardzo zdolnych aktorów impro.
 
Last edited:
Cmon o grze planszowej we współpracy z CD Projektem(nie wiem czy było bo nie śledzę tematu):
 
Top Bottom