Ścinanie się przerywników filmowych

+
Ścinanie się przerywników filmowych

Nie wiem dlaczego ale filmy początkowe oraz cutscenki strasznie się czasem tną, czy ktoś ma podobny problem? Czy reinstalacja kodeków coś pomoże? Sterowniki do karty graficznej aktualizowane dziś.
 
Czy reinstalacja kodeków coś pomoże?
Powiedziałbym raczej, że należy odinstalować niepotrzebne kodeki - mogą powodować konflikty. Aczkolwiek zakładając, że już masz nasyfione (chociaż tego nie wiem), to zawsze możesz naśmiecić jeszcze bardziej :p Spróbować nie zaszkodzi.
 
Mi się zacięło jak pierwszy raz zobaczyłem gryfa. Więcej problemów nie miałem. Sądzę, że to wina nieumyślnego włączenia hairworks. Przy włączeniu ustawień wysokich ten pasek sam się przesuwa. Ta popaprana technologia zjada 20 FPS. Trzeba ręcznie ten pasek przesunąć na off.
 
Mam podobny problem i o ile zdążyłem się zorientować, to problem ten dotyczy głównie (a być może tylko) graczy z kartami od AMD. Aktualizacja sterowników nic tu nie pomoże dopóki nie pojawią się nowe, ze wsparciem dla Wiedźmina. Podobno mają pojawić się w tym tygodniu, ale kiedy dokładnie to tego nikt nie wie :/ Poza tymi przycięciami w filmikach brakuje również wsparcia dla crossfire...
 
Ja też mam problem z filmikami a nie mam karty AMD tylko GF 970 a ze sterownikami na pewno mam wszystko dobrze.
 
@ Bircart w ustawieniach nie mam włączonego hairworks.

Gra na wysokich ustawieniach w Białym sadzie nieważne co robię trzyma stałe 60 k/s tylko podczas filmików początkowych oraz rozmowy z Vesemirem na początku i akcji z gryfem klatki potrafią spaść do 15 k/s. Filmik początkowy w większości przypadków ma 30 k/s a i tak nie działa płynnie.
 
Ja miałem podobne problemy, np. zawsze przy scenkach przedstawianych przy ładowaniu się gry (gdy Jaskier podsumowuje etap). Pomogło zainstalowanie najnowszego (dedykowanego dla W3) sterownika od NVIDIA. Problem zniknął całkowicie.
 
Top Bottom