"Serca z Kamienia" Osiągnięcia nie wpadają :( Galaxy, W3 v.1.21

+
"Serca z Kamienia" Osiągnięcia nie wpadają :( Galaxy, W3 v.1.21

Właśnie skończyłem dodatek ale nie odblokowały mi się wszystkie osiągnięcia z niego,dlaczego ? (swoją drogą moglibyście już te osiągnięcia spolszczyć, patrzę jak na steam są po Polsku a na rodzimej platformie po angielsku i coś mi tu nie pasuje). Właściwie wpadło tylko jedno (i dwa gdy zaczynałem dodatek po premierze na innej wersji, bodaj 1.10) za wykupienie wszystkich przedmiotów na aukcji. Nie wpadło za gry weselne (ale możliwe że wszystkiego nie zrobiłem, potem powtórzę), za ukończenie dodatku, za ukończenie snów w jednej z misji fabularnych, i nowa moda za skompletowanie ofirskiego zestawu. O co kaman ? Wersja 1.21

Tu filmik z nową modą, przedstawia jak osiągnięcie nie wpada gdy powinno. https://youtu.be/GT7YoYabx1c

Miałem po ukończeniu dodatku a przed zaczęciem drugiego jeszcze pograć i porobić kilka dziwnych osiągnięć, jak zabicie 20 krów, bycie pod wpływem na raz 7 eliksirów, 10 sekund ciągłego ślizgu ale skoro na wersji 1.21 nie wpada nawet takie osiągnięcia jak te za ukończenie dodatku (sprawdzałem dwa razy na dwóch zakończeniach) to chyba próby wbicia pozostałych to strata czasu.

Miał ktoś taki problem, raportowano wcześniej że osiągnięcia nie wpadają na wersji 1.21 ?
 
Witam
Problem jest o tyle dziwny ze jak nie ma się zainstalowanego "GAME OVERLAY" to osiągnięcia nie działają próbowałem bez tego ale żadne osiągniecie nie chciało mi wpaść, na starszych wersja gog galaxy wszystko działo normalnie bez tej nakładki teraz coś zmieni albo ja coś złe robię nie wiem sam :/

Tutaj mały poradnik co zrobiłem ze osiągnięcia zaczęły mi działać :D

http://postimg.org/image/ne6gxjj6z/
http://postimg.org/image/3uarx3t2j/
http://postimg.org/image/tmbb16vhn/
jak mam to włączone to osiągnięcia normalnie działają, a i jeszcze na niekorzyść ta nakładka strasznie dużo zjada CPU ( ok 20-30% ) -_-

tutaj zrzut jak to wygląda.

http://postimg.org/image/l015dzhez/

Trochę głupot napisałem ale możne coś pomoże <_<

 
Witam
Problem jest o tyle dziwny ze jak nie ma się zainstalowanego "GAME OVERLAY" to osiągnięcia nie działają

Czyli muszę połączać w opcjach "overlay" ? Na paczu 1.21 i najnowszej wersji galaxy (a może była galaxy było starsze gdy robiłem tego aczika a najnowsza rozwaliła osiągnięcia, nie pamiętam dokładnie) w każdym razie tak jak prezentuje filmik osiągnięcie z domu aukcyjnego wpadła mi dwa dni temu gdy wróciłem do wiedźmina po 3 miesiącach ale od tamtej poru już nie wpadały, a powinny wpaść co najmniej 2 fabularne. Dam znać czy pomogło.

Edit: Weszłam w ustawienia jak na twoich screenach ale overaly ma pozaznaczane tak jak u Ciebie :( Zmieniłem tylko język na Angielski z Polskiego i dałem updatey na manual ale marnie to widzę. Znów przejdę ostatnią rozmowę z dodatku i zobaczę czy wbija aczika za ukończenie serc.

I faktycznie zauważyłem że W3 się krztusi teraz jakby mu pamięci brakowało a w menadżerze coś dużo procesów z Galaxy w nazwie i zżerają pamięć :( Chyba dam sobie spokój z zabugowanymi osiągnięciami które raz działają raz nie na tym śmieciowym galaxy i będę grał w drm-free bez tych nakładek co pamięć zżerają.
 
Last edited:
Ja mam z kolei problem z zaliczeniem "Hulaj dusza", "Bicz boży" i "Krowobójca". A "Nowa moda" wpadło mi jak zdjąłem ofirski rynsztunek(łącznie z tym dla Płotki) z Geralta i włożyłem do ekwipunku.
 
Ok, weszłem w to "overlay" całe które notabene miałem uruchomione również gdy opisywałem problem w pierwszym poście i się okazuje że ono nawet nie pokazuje mi osiągnięcia sprzed dwóch dni (tego z domem aukcyjnym, zresztą żadnego które zdobyłem w dodatku) a tego za ukończenie dodatku czy odtworzenie scen w płótnie w ogóle tam nie ma :( Jednym słowem jest to całkowicie po.... mieszane i zamiast robić coraz bardziej przyjazne dostarcza tylko coraz większej ilości błędów.
Galaxy pokazuje 56% osiągnięć, over coś tam 55% przy czym niektórych jakby nie ma.
https://youtu.be/Uz8k4eiiPM4

No i jeszcze to overlay ładuje się jakby się pobierało z neta dobre kilka sekund, ta galaxy dla gier drm-free przypomina teraz takiego steama z dodatkowym chromosomem.

Ja mam z kolei problem z zaliczeniem "Hulaj dusza", "Bicz boży" i "Krowobójca". A "Nowa moda" wpadło mi jak zdjąłem ofirski rynsztunek(łącznie z tym dla Płotki) z Geralta i włożyłem do ekwipunku.

https://youtu.be/GT7YoYabx1c Na tym filmiku widać że robię z ekwipunkiem co tylko mogę ale i tak nie wpada.

---------- Zaktualizowano 07:21 ----------

Wbiło osiągnięcie za ukończenie dodatku, ale dopiero za trzecim razem (chociaż to może być też zasługa kogoś z wewnątrz) wbija również te osiągnięcia które są wypisane w nakładce, dokupiłem ofirską kuszę i wpadła nowa moda, wpadła również za bycie pod wpływem 7 eliksirów na raz.

Problem w tym że w nakładce nie ma ogromnej ilości osiągnięć, do najnowszego dodatku jest wyświetlonych 10 w galaxy 22. Nie ma tam też fabularnych z "Serca z Kamienia" jak walka z wszystkimi koszmarami na raz, uzupełnienie wszystkich scen z obrazu czy innych zwykłych jak zabicie dwudziestu krów. A nawet nie ma tych które wbiłem wcześniej jak za dom aukcyjny, pamiętam że pokazało się w trakcie gry że wpadło ale teraz w nakładce go nie ma. To wszytko jest ciężkie do ogarnięcia.

https://youtu.be/Uz8k4eiiPM4
 
Last edited:
Tym procentem się nie martw bo to nie ma znacznie też tak miałem jak dojdziesz do 100 jest normalnie. Z tego co pamiętam są tez takie osiągnięcia jak "Moo-rderer", "What Was That?" które są ukryte całkowicie dopiero się pokazują jak je wykonasz dodam że ja do robiłem to już dawno temu więc mogło się coś zmienić. BETA mówi wszystko :p ale już coś zdobyłeś wiec powoli i do przodu :D
 
Z tego co zauważyłem działają bezproblemowo tylko te osiągnięcia które są w nakładce "overlay", niestety nie ma tam wszystkich. Reszta która jednak wyświetla się po odpalaniu galaxy w programie nie w grze, wpada całkowicie losowo i jest pozbawiona powiadomień. (ciekawostka w galaxy wszystkie osiągnięcia są ukryte a w nakładce "overlay" normalnie mają tytuły i opisy.)

Np osiągnięcie za ukończenie dodatku jest w galaxy (jako ukryte ale jest) ale nie ma go w nakładce "overlay". Wpadło za trzecim obejrzeniem zakończenia, bez powiadomienia na ekranie i w samym galaxy pokazało się godzinę po zakończeniu, po zamknięciu gry po prostu pojawiło się nagle od razu z adnotacją: "zdobyte ponad godzinę temu"

Czekam na poprawki.
 
Last edited:
Ja mam wrażenie że w patchu 1.21 nie wpadają mi żadne osiągnięcia z Krwi i Wina, mam pozaznaczane "overlay" jednak nic nie wpada, po ukończeniu turnieju rycerskiego powinno wpaść, prawda ? lub po samym przybyciu do Toussaint. Nie wiem czego to wina :|
 
Top Bottom