Seriale

+
Nie wiem gdzie o tym napisać ale pojawiają się plotki o powrocie Monty Pythona. Podobno konferencja prasowa ma odbyć się w czwartek. Na razie ma ty być głównie show na żywo ale nie wyklucza się filmu czy tv.

Up - zastanawiałem się czy nie obejrzeć tego serialu ale oglądam i tak za dużo. Gdyby był to serial troche lepszej telewiji niż Fox to pewnie bym się skusił. Ealy'iego pamiętam ze Sleeper Cell (zresztą całkiem dobry miiniserial), dobry aktor, na oczy nie zwracałem uwagi :)
 
W sprawie robotów. Oglądam sobie na AXN Black Äkta människor, czyli "Prawdziwi ludzie".
http://www.filmweb.pl/serial/Prawdziwi-2012-645284/descs
Tematyka buntu robotów, tu zwanych Hubotami. Całkiem nieżle się to ogląda, ale trzeba się delikatnie przyzwyczaić do sposobu realizacji i niespiesznego tempa akcji.
 
Odnośnie Kaznodziei to akurat w dzisiejszych czasach większa wolność panuje w telewizji niż w kinie dlatego poczekałbym na jakieś konkrety zamiast od razu krytykować ;)
 
HuntMocy said:
Odnośnie Kaznodziei to akurat w dzisiejszych czasach większa wolność panuje w telewizji niż w kinie dlatego poczekałbym na jakieś konkrety zamiast od razu krytykować ;)/>
Wątpię, że ta wolność zniesie Kaznodzieję. Tego nie da się zwyczajnie puścić w telewizji. Żyjemy w czasach kablówki, HBO zniesie dużo, nawet sceny erotyczne GOT. Ale nawet HBO nie da rady nawet puścić treści zawartej w Kaznodziei.
 
HuntMocy said:
Odnośnie Kaznodziei to akurat w dzisiejszych czasach większa wolność panuje w telewizji niż w kinie dlatego poczekałbym na jakieś konkrety zamiast od razu krytykować ;)/>

Z tą wolnością to bym nie przesadzał, zdziwiłbyś się jakie rzeczy są cenzurowane w zwykłej telewizji amerykńskiej, tam nawet są problemy żeby przeszło słowo crap. Telewizja kablowa to co innego. Amc raczej do niej należy choć i tak jest to telewizja bardziej grzeczna niż Hbo czy Showtime
 
Wiem o czym jest Kaznodzieja i tak, miałem na myśli kablówkę ;) Po prostu uważam, że w telewizji kablowej ta ekranizacja ma większą szansę powodzenia niż w kinie. Jeśli się nie uda to nikt nie każe wam oglądać, serial anulują, a pieniądze stracą producenci i włodarze stacji, nie wy, także spokojnie. A kto wie, może coś jednak z tego wyjdzie?
 
Person of Interest:

Jak mogli uśmiercić Carter?! Dość niespodziewane to było, bo wszystkie przecieki wskazywały na to, że to Fusco zginie
 
Keth said:
Person of Interest:

Jak mogli uśmiercić Carter?! Dość niespodziewane to było, bo wszystkie przecieki wskazywały na to, że to Fusco zginie
Jasna dupa, czemu ja to kliknęłam?! Idę się zabić.
Zapomniałam, że oglądałam dopiero odcinek z zeszłego tygodnia...

E: Rozumiem, że ten plus to zachęta do tego zabicia się? :p
 
CylonkaKama said:
Jasna dupa, czemu ja to kliknęłam?! Idę się zabić.
Zapomniałam, że oglądałam dopiero odcinek z zeszłego tygodnia...

Współczuję, bo to dość duży spoiler


CylonkaKama said:
E: Rozumiem, że ten plus to zachęta do tego zabicia się?

Na osłodę po spoilerze :p
 
Keth said:
Współczuję, bo to dość duży spoiler :(
DOŚĆ duży? Użyłabym innego słowa, ale nie użyję, bo kultura tego wymaga :p

Miałam w planach się dzisiaj uczyć. Szlag jasny właśnie plany sterzelił. Idę oglądać :p
 
Sezon całkiem niezły, fakt, ale szału też nie ma. Dzisiejszy odcinek jako całość też nie był rewelacyjny, poza wypisanym wyżej spoilerem.
Jeśli chodzi o tegoroczne sezony, to IMO absolutne top 1 ma Mentalista, za nim White Collar, a dopiero po nim PoI :p
 
Keth said:
Sezon całkiem niezły, fakt, ale szału też nie ma. Dzisiejszy odcinek jako całość też nie był rewelacyjny, poza wypisanym wyżej spoilerem.
Jeśli chodzi o tegoroczne sezony, to IMO absolutne top 1 ma Mentalista, za nim White Collar, a dopiero po nim PoI :p/>
Nie oglądam ani Mentalisty, ani White Collar. Nie mam czasu. Muszę ogarniać 10 innych seriali :D
 
Keth said:
@Kama, Mentalistę akurat trzeba, szczególnie ten sezon
Znaczy się, widziałam tylko jakieś pojedyncze odcinki w TV i strasznie mnie nużyły. Mogę zacząć oglądać od ostatniego sezonu? :p
 
CylonkaKama said:
Znaczy się, widziałam tylko jakieś pojedyncze odcinki w TV i strasznie mnie nużyły. Mogę zacząć oglądać od ostatniego sezonu?

Jak wyrwane z całości to się nie dziwię :p
Możesz ewentualnie same "fabularne" z poprzednich sezonów, będzie ich po ok 5 na sezon - a praktycznie wszystkie są świetne.
 
Keth said:
Jak wyrwane z całości to się nie dziwię :p/>
Możesz ewentualnie same "fabularne" z poprzednich sezonów, będzie ich po ok 5 na sezon - a praktycznie wszystkie są świetne.
No nic, to chyba wychodzi na to, że właśnie zaplanowałam sobie, co będę robić w święta.
 
Top Bottom