[Spoiler]Yen i Triss - gdzie jest Tris?

+
Yen i Triss - gdzie jest Tris?
Witam, jestem na etapie zbierania drużyny przed bitwą w Kear Morhen.
Problem to stosunki między Geraltem a Triss i Yen. Powiedziałem Triss ze ja kocham, została. Potem przespalem sie z Yennefer i wyznalem jej ze jej nie kocham, nawet chłopkom przy stole powiedziałem że już nie jesteśmy razem. Mimo to patrzę w logi misji odszukania Filippy i od razu mam skreślony punkt zaniesienia megaskopu do Triss i musze wybierać między Yen a Radowidem. A przecież to Triss powinna siedzieć w Kear Morhen chyba nie tak?

Jeżeli da się to jakoś naprawić (chociaż podczas zbierania drużyny nie ma nic o Triss) żebym był z Triss (np. czy potem też jest wybór jakiś pomiędzy nimi dwoma?) to pomóżcie... Nie chce być z Yen i to jej powiedzialem a znią jestem i to ona siedzi w Keahr Morhen :D

Może jakiś program który takie coś mógłby zedytować w zapisce?
 
Oj chłopie. Kryształ to nie pierścionek zaręczynowy. Jak dasz go Yen to nie znaczy, że będziecie razem :D
Triss pojawi się dopiero na obronę Kaer
 
Tzn. że mimo że w misji jest skreślone aby dać Triss kryształ i można dać tylko Yen to jeszcze nic nie skopałem i mogę śmiało iść do przodu a podczas tej bitwy Triss zrobi jakieś swoje wielkie wejście niezależnie ode mnie? :)
 
Tzn. że mimo że w misji jest skreślone aby dać Triss kryształ i można dać tylko Yen to jeszcze nic nie skopałem i mogę śmiało iść do przodu a podczas tej bitwy Triss zrobi jakieś swoje wielkie wejście niezależnie ode mnie? :)

Jak przyprowadzisz Ciri , Triss powinna się pojawić w Kaer :)
 
po patchu 1.04 Geralt leci ze mną w klocki i się nie podciąga.chodzi dokładniej o to ,że gdy podskakuje by chwycić jakąś krawędz, bohater zamiast chwycić się, odbija się i odskakuje wstecz.utknąłem z fabułą... ma ktoś jakiś plan??
 
Top Bottom