Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

+
Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

Witam,

Zainstalowałem po roku od nowa grę aby sobie przypomnieć mechanikę oraz ograć dodatki. Niestety po podmianie całego folderu "The Witcher 3" w moich dokumentach wszystkie miejsca są oznaczone jako nieodkryte.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Patch na jakim grałem wcześniej to 1,06. Jest to wersja na GOG.
 
Last edited:
Aktualizacje w GOG Galaxy ustawiona na automatyczna czy ręczną? Spróbuj kilkukrotnie przeprowadzić weryfikacje plików / naprawę (może pobrać uszkodzone lib blednę pliki).
 
Automatyczną

Za pierwszym razem przy sprawdzaniu pobrało mi patcha 1.31. Problem dalej istnieje.

Sprawdziłem później 2x i... bez zmian :/
 
Spróbuj wykasować folder z dokumentów by gra od nowa je wygenerowała, potem spróbuj wkleić do środka tylko stare zapisy. Jeśli nadal nic, to pozostaje albo od nowa zwiedzanie, albo za pomocą konsoli odkrycie znaczników mapy (albo wszystkie, albo tylko drogowskazy, niestety tylko na te pytajniki itp. chyba nie ma, przynajmniej w tej nierozszerzonej wersji konsoli).
 
ehhh... to samo... Czy ktoś z RED'ów jest w stanie pomóc z naprawą tego :/ ?

Bym spróbował wrócić do patcha 1.06, lecz niestety nie ma już takiej możliwośći.
 
@DyndaS W międzyczasie możesz spróbować przeinstalować grę i ponownie wkleić tylko zapis gry. Ew. możesz mi swój zapis podesłać, to ci sprawdzę od razu, bo na PC jestem, i ci dam znać czy coś walnięte w zapisie, czy w grze.
 
No, faktycznie spakowanie by pomogło. Swoją drogą, chodziło mi po prostu o zapis, nie o cały folder. Zaraz ściągnę kilka ostatnich zapisów i sprawdzę, co z nimi.
 
Możesz chyba kliknąć na The Witcher 3 wyżej -> pobierz i powinno pobrać całość

---------- Zaktualizowano 13:43 ----------

Wrzucę jeszcze raz cały spakowany foler
 
Już nie trzeba, zapisy pobrałem, W3 już odpalam i sprawdzam.

---------- Zaktualizowano 15:49 ----------

http://scr.hu/0uyj/r0gjh
Mi się wydaje, że u mnie mapa jest w porządku (mam wersję nadal 1.20, nie chce mi się modów aktualizować, a i tak właściwie w W3 już nie gram).
 
Możesz normalnie kliknąć na dowolny znak na mapie i się tam przenieść ?

---------- Zaktualizowano 13:53 ----------

Coś mi się wydaje, że nie :/
 
Działa. Podchodziłeś do znaków, kiedy próbowałeś się przenieść? Bo tylko tak można się przemieścić, w innym wypadku nie zadziała.
 
A poza tym, to co z mapą u ciebie było? Tak jak u mnie, że nawalone pytajników, czy po prostu czyściutka?
 
Tylko czy to 1/50 - drogowskaz jest normalne? Myślałem, że to mówi o tym ile zostało ich odkrytych na mapie.

---------- Zaktualizowano 14:17 ----------

No właśnie nasrane pytajnikami, a wydaje mi się, że bardzo dużo odkrywałem. Novigrad oraz Ziemia Niczyja wygląda dla Ciebie na dobrze przeczesaną?
 
Czyli tona tych pytajników na skellige + ten komunikat odnośnie braku możliwości teleportacji wraz z tą "legendą" mnie zmylił. Po prostu totalnie zapomniałem, że trzeba kliknąć na drogowskaz aby się teleportować.

Dzięki za pomoc kubolmem
 
Top Bottom