Szukam moda / Proponuję moda

+
Dziś znowu obejrzałem gameplay z 2014, kiedy Geralt miał jeszcze fajne animacje biegania i skoku. Przeszkadza mi to bardziej w moim życiu niż powinno i chętnie zapłaciłbym, żeby ktoś zrobił na to moda :p
 
Witam, znalzłem na yt taki o to mod: https://www.youtube.com/watch?v=GcQ5WgbvrME
Czy ktoś z was wie może czy on kiedykolwiek był na nexusie? Z tego co widzę na kanale tego gościa to jeszcze miesiąc temu był WIP, a gra prezentuje się wręcz nieziemsko, NAPRAWDĘ ! Polecam jego galerię na imgurze: http://imgur.com/a/uRDkX . Z jego postów na twitterze wynika, że zna essenthy'ego, czyli gościa od STLM. Tak BTW wie ktoś kiedy szykuje się STLM 2.3? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje o tych modach :)
 
Last edited:
magister93;n7382480 said:
Czy do moda Primer, jest jakies spolszczenie ?

W sensie? W grze wszystko masz normalnie po polsku, natomiast opcje konfiguracji moda w menu gry są tylko po angielsku. Nie wiem o co dokładnie pytałeś.
 
Yakin;n7389420 said:
W sensie? W grze wszystko masz normalnie po polsku, natomiast opcje konfiguracji moda w menu gry są tylko po angielsku. Nie wiem o co dokładnie pytałeś.

Juz okey, źle go poprostu zainstalowałem.
 
Poszukuje moda/ sposobu na wszystkie przedmioty w ekwipunku.

Cześć,

Szukam takiego moda lub kodu czy innego sposobu, który dodaje wszystkie przedmioty do ekwipunku.
Kompletnie wszystkie jakie tylko można znaleźć w grze.

Gre ukończyłem już dawno i chciałbym sobie pooglądać różne rzeczy.

Głównie zależy mi na ubraniach i broni.

Wersja gry - najnowsza z dodatkami.

Pozdrawiam.
 
Witam. Poszukuję moda który znacznie utrudnia grę np. przez skalowanie przeciwników, na wersję 1.31. Grand Balance Repair jest interesujący jednak skalowanie potworów jest osobnym modem którego ostatnia wersja pojawiła się na 1.30. Chętnie powróciłbym nawet do wersji gry 1.30 ale niestety ten mod został całkowicie zablokowany na Nexusie (http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1670/?).
 
gizmous666;n7438480 said:
Witam. Poszukuję moda który znacznie utrudnia grę np. przez skalowanie przeciwników, na wersję 1.31. Grand Balance Repair jest interesujący jednak skalowanie potworów jest osobnym modem którego ostatnia wersja pojawiła się na 1.30. Chętnie powróciłbym nawet do wersji gry 1.30 ale niestety ten mod został całkowicie zablokowany na Nexusie (http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1670/?).

Znam trzy mody, z czego jednego sam testowałem. Enhanced Edition mod znacznie utrudnia rozgrywkę i ogólnie przebudowuje balans gry niemal całkowicie poziom trudności jest porównywalny z
dark souls. Jednak zdarzają się bugi niestety wszystkie misje eskortowe lub gdzie mamy towarzysza kończą się failem po hitu, który otrzyma towarzysz wiec np. uratowanie rycerzy w potrzebnie w Toussaint jest niewykonalna, bo rycerz ginie na hita, zanim możemy do niego dobiegnąć. Poza tym wszystkie walki na pięści również kończą się na hita mod ciekawy, ale przez owe bugi denerwuje. Następny to School of Roach z tego, co wiem robi w zasadzie to samo co EE dodatkowo zmienia też ekonomie i jest nieco inaczej zbalansowany i zintegrowanych więcej modów nie testowałem wiec nie wiem jak się sprawuje. Trzeci i ostatni to Ghost Mode mod zmienia ekonomie i balans gry, ale trzyma się najbardziej oryginalnego jak to możliwe głównie jest po to,żeby utrudnić walkę nie testowałem jeszcze, ale będę przy następnym podejściu.
 
Z tych modow, to tylko ghost mode jest zaktualizowany do najnowszej wersji. Szkoda roacha, bo wydaje sie najciekawszy, a zespól sie posypal i nie ma kto go updatować.
 
makmak.;n7443490 said:
Z tych modow, to tylko ghost mode jest zaktualizowany do najnowszej wersji. Szkoda roacha, bo wydaje sie najciekawszy, a zespól sie posypal i nie ma kto go updatować.


Enhanced Edition na pewno jest zaktualizowany do 1.31, bo sam grałem w niego na tej wersji. Według tego, co pisze na nexusie to School of Roach też jest zaktualizowany do 1.31
 
Extreme96PL;n7447430 said:
Enhanced Edition na pewno jest zaktualizowany do 1.31, bo sam grałem w niego na tej wersji. Według tego, co pisze na nexusie to School of Roach też jest zaktualizowany do 1.31

No i wcale się nie dziwie, bo po wpisaniu school of roach wyskakuje 3 wersje. Trzeba potestować te mody, bo wiesiek bez nich to spacerek.
 
School Of The Roach przejął jakiś czas temu Cthulhu/Robx99 i pododawał parę bajerów. Już olał Wiedźmina 3 i jego świetne wsparcie dla modów jak wszyscy, ale przedtem zaktualizował moda do 1.3.
 
Mam pytanie do wszystkich którzy używają modów. Dotychczas grałem w Wieśka na PS4, ale teraz będę miał możliwość zagrania w wersję PC na ultra w 4K. Pytanko mam bo dotychczas nie siedziałem kompletnie w wersji PC, jakie polecacie mody odnośnie grafiki? Słyszałem coś jedynie o SMTL, można prosić jakieś opinie o nim? Słyszałem że zmienia oświetlenie co daje świetne wyniki, to prawda czy się mylę? Proszę o jakieś opinie i info odnośnie modów graficznych
 
Top Bottom