Szykuj się.

+
Dokładnie...książka w marcu ale jestem dobrej myśli. W najgorszym razie będzie ładnie na półce wyglądać (320 stron, twarda oprawa).
A wierzę, że przyjemnie będzie mi się czytać :D
 
Konsultowałam tę książkę z @Minersi i radzi poczekać... sam okładkowy opis zdaje się sugerować, że gra ma pociągnąć wszystko. Miałabym ochotę na obszerne kompendium tematu, a obawiam się, że to kolorowy produkt na fali wznoszącej tytułu ze stajni CDPR - i nie kupuję w ciemno z premedytacją ;p
 
No więc właśnie. Ja raczej też poczekam. Gdyby autor miał więcej tego rodzaju publikacji na koncie, jakiś background - nie wiem - kulturoznawczy, literacki czy tym podobny pewnie wzięłabym w ciemno. Ale napisał jedną (?) książkę z youtuberem i nie bardzo mogę coś o nim przeczytać w necie, więc odpada.
 
Mam pytanie: czy dodatki cyfrowe (podręcznik do papierowego rpg i przewodnik po świecie gry) będą dostępne w cdp red store w wersji fizycznej? O wydaniu podręcznika wiem chodzi mi o miejsca dystrybucji.
 
A tak odkopując stary temat - ciekawe kiedy będą rozsyłać EK CP 2077?

Bo jeśli dopiero 10.12 to trochę lipnie (chociaż i tak pogram sobie dopiero w Święta - ale tak dla zasady ... ).
 
Top Bottom