The Witcher Bulgaria

+
The Witcher Bulgaria

Привет на всички фенове на The Witcher . Това е най доброто RPG което съм играл . Браво CD Projekt и благодаря че след толкова много време отново видях нещо ново и увлекателно
 

56236

Forum veteran
Ако само имаше повече Българи тук, щеше да бъде много по интересно, но май са всичките надзърнали око към екрана с играта Вещерът.Май скука няма никога при нас, но ако има някой Българин (или поне Българо-говорещ) би било добре да си побъбриме за тази страхотна игра.Аз съм започнал да правя Вещерът Уики но ми трябва много помощ щот има доста работа. Е, това е за сега, моля не се срамувайте да отговорите.Пишете свободно иначе няма смисел да се отвори връска само за нас. Благодаря и до скоро... :peace:
 
Имало и други фенове от България :d За скуката прав си , аз бих добавил и силно ограниченото свободно време! Ще се радвам да си побъбрим, ако има и други моля нека пишат. 56236 поздравления за това което правиш, пиши какво има нужда да се направи, ако мога ще ти помогна.
 

56236

Forum veteran
nardar said:
Имало и други фенове от България :d За скуката прав си , аз бих добавил и силно ограниченото свободно време! Ще се радвам да си побъбрим, ако има и други моля нека пишат. 56236 поздравления за това което правиш, пиши какво има нужда да се направи, ако мога ще ти помогна.
Няма нужда за сега, помощ няма да трябва докато не се саберът няколко допълнителни посетители да питат за този уики.В момента се занимавам с върсъс уики, но благодаря за предложението. Така, а сега бъбренето :d:Забелязах че не сте описали целия профил... значи от каде сте? Кога и какво ви привлече към тази игра?
 
Аз съм от Пазарджик, малък град близо до Пловдив. Доколкото до играта какво да кажа: уникален герой, уникална история, и не на последно място личи си че всичко е правено с оогромно старание.
 

56236

Forum veteran
Да кажа че може да пиша като българин, но не съм. Тоест, живял съм в друга държава по дълго от собствената си, но сега съм си в къщизаради убочението ми и не мърдам от място.Да знаете някой други хора да играят тази игра, или сте сами в собствения си свят? Интересно колко играчи има даже да се занимават...
 
Аз също живях в чужбина дълго време. За други че има е сигурно, но аз поне не познавам такива които да пишат тук. Което е жалко разбира се, защото като гледам колко много се обсъжда играта по другите форуми със сигурност има много фенове.
 

56236

Forum veteran
Вероятно е че има фенове из цялата държава... но, както аз бех преди време, не се интересуват от форум и имат други ангажименти включителнода играят. Значи, за сега, аз виждам само ние двама българи тук и си имаме собствено парченце само за нас и то без никой друг да разбере... други само мечтаят за тази свобода. ;d
 
Вярно е но все пак е по добре да има повече хора които пишат във форума. Все пак като чета колко са активни другите... А ти откога се интересуваш от играта? Чел ли си някоя от книгите?
 
Aз съм е играл играта от края на предишната година до сега, и оште играя, когато намеря бреме де....Имам и трите книги преведени на Български но оште чета третата, съм я на половина прочел.
 
nardar said:
Вчера проверих излязла е и четвъртата :d
Лелеее... още тази седмица ще е имам. Вещерът - Време на презрение... нали? Лелеее... считай я моя. ;d
 
Аз също я поръчах ;d При мен обаче ще дойде другата седмица.
 
Nardar said:
The Witcher2 Голямото чакане започна ;D
О да, вече се започна хем тук хем там... Но "" го рекламират най добре.Сега че съм готов с четирите книги преведени, има да чакаме поне година до играта. ::)
 
Книгите вече са пет :beer: До колкото знам април ще излезе следващата. А за играта поне година и според мен. Важното е да я направят както трябва,или по скоро както ние искаме ;D
 
Еми явно е възможно :) Какво мислиш за новата визия на играта? Много добре изглежда като за алфа версия.
 
Това е май вече Бета версия (най доброто което може да бъде до тоя момент).Играта има няколко дарскотинки да се излъскат (или добавят) но всичко взето в предвид,отива към където трябва. Каквото видехме в рекламата не е края затова съм спокоен.Вярвам в компанията и хем ще спа спокойно, хем ще хъркам :sleep: :D Ти да имаш коментар?
 
Вярно че трябва да е Бета версия,моя грешка :wall: Иначе и аз вярвам на пичовете.Те доказаха че знаят какво правят.
 
Top Bottom