The Witcher Bulgaria

+
Привет и от мен. 56236 разкриха ни :) Относно книгите аз нямам последните две, защото просто не съм в България в момента но като се прибера веднага ще си ги купя!
 

guby

Forum regular
pi4ove imam jestok proglem kupih si az the wcher platinum enhanced edition ma kato se bia ne mi pkazva kak udrqm s me4a drugite nito kak te me udrqt sa6toto i kato se boksiram v kra4mite nee ot grafikata 6toto mi e dobar kompa dal sam si a na max i si varvi edealno i neznam li kvo ne pravih ako moje nekoi da pomogne 6te sam blagodaren
 
Хаха...не знаех че има и БГ тема.Много се радвам.Скоро пак си сложих играта защото не си запазих сейфовете от първото превъртане а разбрах че ще вършат работа за дълго чаканата 2 част на играта =)) Имам само едно въпросче (което го зададох и на английски нейде из форума) - едно време помна че имаше гайд (мисля че в gamerzhut) за това как да се вземат всички еротични картички.Търсих в нета но не намерих нищо.Нито един гайд.Онзи вече го няма а беше даже на български.Инфото все е взето от някъде но не мога да го намеря.А този път искам да отключа повечето картички.Така че хора моля ви помагайте =)
 
Това го видях и не е достатъчно като инфо.Но този път се разрових повече и намерих каквото търся в Spoiler Checklist.Благодаря!Сега ще опитам да ги събера всичикте =))
 
dosta dobri walktrough-ta ima vav uhs-reader;ne go instaliraite ,samo go otvorete v brauzara si.sajalqvam za latinicata ,ama klaviaturata mi e germanski standart ;D
 
Темата се е разраснала хехе.Много ви моля,пишете на кирилица!Просто и аз,като повечето българи не съм много на ти с патагонския:) А сега един въпрос. Някакво инфо за датата на издаване? Навсякъде се казва,че е 2011 знам.Но кой месец?
 
Nardar said:
Някакво инфо за датата на издаване? Навсякъде се казва,че е 2011 знам.Но кой месец?
Казват че излиза в първата четворка на годината, но аз казвам Не! Използвайте всички 3 месеца от четворката за да получим качество тука. Но настъпили Първи Април (1-ви Април ;) ), веднага да е предаете на маркета. Ама че чудо тас кирилица, с триста зора да напиша нешто. Направо съм забравил... :)
 
А аз все още се надявам да излезе до края на Март:) Но и да се забави не е проблем.Тъкмо ще имам време да прочета последните две книги:)
 
Здравейте приятели, толкова е приятно да срещнеш българска реч в международен сайт, и то на любимата си игра.. :)) играта наистина е страхотна.Понеже доста от моите приятели са се зарибили по нея (а не са на ти с Английския) интересува ме някой попадал ли е на БГ субтитри и ако да ще помоля за линк :) ако ли не, просто ще трябва да използват някой walktrought + google translate :).Поздрави от слънчева Доминикана.
 
Aз поне не знам за БГ субтитри,както се очертава и при tw2 няма да има.
 
Здравейте,аз съм от Михаил и съм от София.Днес и купих "Platinum Edition" и имам проблем.Инсталирах го и до там всичко беше наред,но в момента в който стартирам играта получавам черен екран и мишката замръзва и ми се налага да направя резет на машината... Използвам 64 битов Windows 7 с последните ъпдейти,което принципно значки че този проблем не трябва да се случва,но уви!Ако някой се е преборил с този проблем моля да пише...
 
Сложи пач1.5,ако не си го направил! Аз също съм с Windows7,само че 32 битов,и нямам проблеми. Ако пача не помогне,прочети във форума има доста обширна тема.А може ли да попитам,имали карта на света в този Platinum Edition?
 
Здравейте!Случайно попаднах на темата през гугъл, докато търсех дали има нещо ново около втория вещер. :)До 17ти май не остава много, аз тъкмо се въоръжих с нова видеокарта, прочетох последната книга и се каня да преиграя първата част отново. :)Мисля, че двойката ще е страхотна.Поздрави.
 
Здравейте,радвам се да виждам ,че има и други фенове на “Вещерът”аз съм стигнала до третата книга и наистина четат се на един дъх xD Не ме бива много в игрите затова и не знам дали има смисъл да се сдобивам точно с тази.Kато чели предпочитам RPG там мога да кажа даже ,че ми се отдава :)
 
Играта е точно rpg. Най-доброто rpg. :)Мрачна, тягостна и тежка. Истинска.
 
Приятел книгите са разказани перфектно а според твоят коментар звучи че са нещо от рода на Warcraft книги.Здравейте на всички.
 
Не съм чел Warcraft книгите и не мога да ги сравня. Исках да кажа, че играта предлага по-дълбоко емоционално преживяване от книгите на Сапковски.
 
Top Bottom