Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

+
Witam, mam problem z grą ciągle mi ją rozłącza i pokazuje się komunikat: "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie."
Początkowo myślałem, że może to gwentup, ale nie. Nawet odinstalowanie gry i gog, oraz ponowna instalacja nie pomagała. Uznałem, że może to wina systemu win 7, który miałem już bardzo długo i być może są jakieś konflikty, niestety też nie to. Obecnie mam świeży windows 10 home w pełni zaktualizowany i niestety po instalacji nadal ten problem występuje, ciągle rozłącza grę, a przy próbie ponownego odpalenia gog strasznie długo mu się schodzi z uruchomieniem i wyskakuje okienko "Wystąpił problem z aktualizacją aplikacji. Najnowszą wersję zawsze możesz pobrać z: https//www.gog.com/galaxy po zamknięciu okna gog się odpala i mogę uruchomić grę po czym po rozegraniu jednej czasem więcej gier, lub tworzeniu tali znowu wyskakuje "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie." Internet oczywiście dalej działa, z innymi grami też nie ma problemu, tylko gwint pokazuje, że nie ma połączenia, gog oczywiście mam świeży. Gram od zamkniętej bety i nie było problemów, ostatnio po małej przerwie występują te problemy. Proszę o pomoc.
 
Nie dzielę z nikim internetu, pingi są ok i net chodzi dobrze może nie jest szybki a tylko z gwintem jest problem
 

Irtek

Forum regular
Sprawdź jeszcze czy program antywirusowy nie blokuje wymiany danych z serwerem gry. Poszperaj w ustawieniach swojego antywira - powinno dać się dodać do wyjątków/ignorowanych proces Gwent.exe. Dla pewności można też dorzucić GalaxyClient.exe.
 
Last edited:
Ok, zrobiłem tak jak napisałeś dodałem gwent i galaxy do wyjątków, zrobiłem też tak aby uruchamiały się z uprawnieniami administratora i niestety nie pomogło. Nie g ram przez to aren i rankigngów bo nie ma sensu jak co moment wywala grę, chyba narazie się pożegnam z nią bo nie ma sensu się dalej męczyć.
 
Jak masz mały transfer, a w tle robią ci się aktualizacje np. steam, to łącze nie wystarcza na gwinta i zaczyna go zapychać aż serwer w końcu cię rozłącza. Ja na przykład odpalam gwinta omijając gog galaxy, a steam aktualizacje mam ustawione we wszystkich grach na ręczne. Jesczqe Wifi ustawiłem na max
11 Mbit/s, a reszta dla mnie. Właśnie jak masz słabe łącze to nawet aktualizacja telefonu, gdy jest podłączony do wifi i aktualizuje aplikacje może ci zerwać połączenie w gwincie.
 
Last edited:
Nie wiem jaki jest potrzebny transfer do płynnego działania gry. Moje łącze to ponad 3 Mbit/s w Orange. Tak jak pisałem wcześniej nie miałem problemów z gwintem, a gram od zamkniętej bety. System jest na nowo postawiony, w pełni zaktualizowany, i sterowniki są aktualne. Obecnie mogę oglądać filmy na YT w 1080p i się nie tnie, z innymi grami nie mam problemów. Wifi mam wyłączone, bo jak gram to wyłączam. Żadne aktualizacje nie są odpalone i nic nie pobiera w tle. Niestety gwint u mnie ma też problem z zalogowaniem, mieli i mieli a potem znowu usługa została przerwana itd. Dziennie muszę kilkanaście razy wyłączać i zabijać procesy gog. Sprawdziłem pomijając gog, też mieli i znowu ten sam komunikat, usługa zos..... Nie wiem w czym może leżeć problem, może obecnie gra jest słabo zoptymalizowana pod słabsze łącza, a z drugiej strony chyba raczej gry online nie potrzebują aż tak kosmicznej prędkości skoro z innymi nie mam problemu ?
 
Gry onlinen nie potrzenuja duzo lacza, ale 3mbit, to malo jak cos ci zaczyna sciagac w tle. Też mam orange tylko lte i mam szybkosci 60Mbits maks, 11 daje na wifi. Lte nie jest szeroko pasmowy, jak kablowka, wiec jezeli nawet mam reszte limit na wifi, to jak jest uzywaych na przyklas 5 urzadzen to w pasmie rośnie mi ping do 80, a jak sam uzywam to mam 40.Dlatego zmienaim na Play wtedy =), ale to do innych gier niski ping jest potrzebny.
Zostaje jeszcze wyczyścić kompa programami ccleaner w tym rejestr, malware, antywirusem dobrym. Ostatnio zlapalem trojana który kopal kryptowaluty =] i zablokowal mi wejscie do cmd. Wcześniej na poczatku gwinta czasem mnie rozlaczylo, ale jak poprawili w które ms oatchu tak juz nic. Acha i zmien moze dns na goglowskie 8.8.8.8, 8.8.4.4. W lol mailem problemy z zamrazaniem postaci na przyklad rzucalem umiejętność pistac zamarzala rozlaczalo mnie od serwera travilem pkt rankongowe i solucji bapisalli aaby dns zmienic na goovloowskie i od tamtej pory mam spokój.
 
Wyczyścić kompa, po co ? Przecież pisałem wcześniej że mam na nowo postawiony system zaktualizowany, zabezpieczony i całe łącze idzie na gwinta. Nawet nigdzie nie wchodziłem poza YT i innymi pewnymi stronami, więc jestem pewien że na kompie nic nie ma. Problem musiał pojawić się po ostatniej aktualizacji, tak myślę. Miałem ostatnio dłuższą przerwę od gwinta i po powrocie są problemy. Tak jak pisałem wcześniej gwint działał mi bez problemu zawsze i na tym samym łączu, więc raczej i teraz powinien. Zmienię dns i zobaczę czy pomoże.
 
Problem nadal istnieje na moim łączu, byli technicy i zwiększyli prędkość do 5 Mb/s, niestety nie pomogło. Próbowałem już wszystkiego i nic nie naprawiło problemu z grą i moim łączem. Aż do dzisiaj. Zrobiłem hotspot z komórki i wszystko śmiga. Podejrzewam, że problemem jest słaba optymalizacja gry pod słabsze łącza, mam nadzieję, że wraz z wprowadzeniem Homecomming problem zostanie naprawiony.
 
Problem nadal istnieje na moim łączu, byli technicy i zwiększyli prędkość do 5 Mb/s, niestety nie pomogło. Próbowałem już wszystkiego i nic nie naprawiło problemu z grą i moim łączem. Aż do dzisiaj. Zrobiłem hotspot z komórki i wszystko śmiga. Podejrzewam, że problemem jest słaba optymalizacja gry pod słabsze łącza, mam nadzieję, że wraz z wprowadzeniem Homecomming problem zostanie naprawiony.
Mam tak samo, z telefonu śmiga. Na słabszym łączu się rwie, czasem nawet nie da się zalogować.
 
Na LTE nawet z 2 Mb/s gwint działał bez problemu. Po zwiększeniu łącza do 5 Mb/s nadal problem występował. Kolejny telefon do pomocy technicznej i wytłumaczenie o co chodzi, że nie mogę się logować otrzymałem od tej Pani z którą rozmawiałem odpowiedź, że to może być wina tych serwerów z którymi się łączę. Zgłosiłem też problem ze stabilnością łącza. Kolejna wizyta techników i prędkość podniesiona została do 6,5 Mb/s, badanie całodzienne łącza wyszło pozytywnie i nie stwierdzono problemów ze stabilnością. Zadowolony, że pogram sobie teraz w gwinta bez problemów rozczarowałem się, gdyz problem pozostał, rozłożyłem rece i się poddałem, mając nadzieję, że problem ustąpi wraz z wyjściem HC. W między czasie postanowiłem pograć w inną karciankę, i okazało się, że tam też są problemy. Zrezygnowany pozostałem przy LTE, ale nie tylko sam korzystam z tego telefonu, na którym jest LTE, więc to kolejna przeszkoda, a do końca umowy ponad rok. Odpuściłem próbę wyszukania problemu do czasu podania info o mozliwości zakupu pre-ordera na Wojnę Krwi. Kiedy to przy próbie zalogowania do pay pal i do konta bankowego pojawił się problem z logowaniem, mieliło i mieliło. Kolejny raz na LTe i wszystko poszło. Postanowiłem ponownie skontaktować się z pomocą techniczną i udalo mi się uzyskać pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Tak więc założę nowy temat z opisaniem problemu i mam nadzieję, że podepniecie go tak aby inne osoby mające taki problem mogły go rozwiązać, mam też nadzieję, że rozwiązanie trafi na gwint24, aby jak najwięcej osób to przeczytało, a było sporo ich, kiedy przeglądałem forum w poszukiwaniu mijego problemu.
 
Top Bottom