[w toku] Świat Według Kiepskich

+
Dark said:
Dark said:
PS. Wywrotka na papaju rządzi:)
:OTo ja już stawiam na przygodzie kreskę
Wiem, to był tylko taki żart, oczywiście film taki, że żal dupę ściska, czekamy na odzew autora, pewnie już oblewa swoją niewielką czerwoną ze wstydu twarz, zimną wodą. :)
 
Agloval said:
Agloval said:
Do Agloval'a: Czy to, że wpadłem na bardzo oryginalny i może lekko dziwny pomysł to chyba nic złego prawda?
Cóż, choćby papiestwo też miało bardzo oryginalny i nawet mniej niż lekko dziwny pomysł powoływania inkwizycji.Ale dobrze, dobrze, rozumiem o co chodzi, nie będę niszczył pięknego zapału do przeniesienia w jedne z moich ulubionych realiów (znaczy - wiedźmińskie) serialu o wartości i poczuciu humoru chodnika.Cóż, powodzenia mimo wszystko, anuż nabierzesz dzięki temu doświadczenia i potem zrobisz coś co mi się akurat spodoba?
Z tym poczuciem humoru chodnika Agloval przesadziłeś. To że jesteś zwykłym młotkiem - który jak mu się czegoś wprost nie wyłoży, za cholerę tego nie zrozumie - nie oznacza że wszyscy mają poważne braki w inteligencji. Widzowie Kiepskich dzielą się na trzy kategorie :a) pijacy i inne patologie - zupełnie nie wiedzą o co chodzi, ale im się podoba, bo jest prostactwo i picie, przez co sami się identyfikują z serialemb) obrażeni - ludzie zniesmaczeni humorem, którego sensu nie rozumieją - widzą tylko to co jest na wierzchuc) widzowie - ludzie, którzy widzą, że za tym całym prostackim humorem i czystym surrealizmem (np. cytaty z księgi Koheleta połączone z piciem wódki) kryje się satyra na polską rzeczywistość.Niestety widzów jest najmniej.No offence Agloval, ale szlag mnie już trafia jak tłumaczę wszystkim wkoło "o co w tych Kiepskich chodzi". Zrobili zbyt ambitny serial jak na polskie realia i ogląda go najwięcej ludzi z kategorii a). Rzygać już mi się chce tą prostotą przekazu Klanu "mycie rączek" i innych seriali, które zwalniają z myślenia.Inna rzecz, że kompletnie nie widzę Kiepskich w świecie Wiedźmina. Mam pewne obawy że całość skończy się w ten sposób.
 
Witam po bardzo długiej przerwie. Muszę ze smutkiem stwierdzić, że z powodu kłopotów z komputerem cała przygoda (ukończona w około 40 %) przepadłą na sformatowanym dysku C :/ :(. Kiedy tylko odebrałem komputer ze serwisu zacząłem wraz z kumplem robić przygodę od początku. Lecz teraz praca idzie bardziej mozolnie ponieważ straciliśmy chęci do pracy. Niewątpliwie jednak przygoda się ukarze w bliżej nieokreślonej przyszłości.
 
Coś mi się widzi, że będzie sporo błędów w przygodzie :p Chętnie zgłoszę się na testera ortografii :/
 
kuba169 said:
Ciekaw jestem, czy to się ukaże.
Jedyne co mogę powiedzieć na pocieszenie to to że przygoda raczej powstanie, ale na pewno nie prędko bo jej twórca miał z tą przygodą trochę kłopotów.
 
Sebii said:
Sebii said:
Ciekaw jestem, czy to się ukaże.
Jedyne co mogę powiedzieć na pocieszenie to to że przygoda raczej powstanie, ale na pewno nie prędko bo jej twórca miał z tą przygodą trochę kłopotów.
To czy na pocieszenie to raczej rzecz względna...Ale w każdym razie będę obserwował dalsze próby tworzenia ŚWK.Sebii czy jesteś może współtwórcą przygody?
 
Adamus chociaż jestem fanem większości starych odcinków tego serialu , reżyserowanych jeszcze przez Okiła Khamidova to jednak muszę przyznać że dosyć "kiepsko" widzę możliwość przeniesienia ich historii do wiedźmińskiego uniwersum.
 
Witam z powrotem. Sorry, że dawno nie pisałem ale nie wiem kiedy dorwę kompa, ale przez ten czas dopieściłem scenariusz mojej drugiej przygody, tworzonej równolegle ze ŚWK (który przepadł po formacie) Ten temat zamykam a wkrótce założę nowy o innej (jeszcze nie nazwanej) przygodzie.
 
Top Bottom