W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Ja chciałbym się upewnić:Czy OSTATECZNIE będzie import sejwów z jedynki? I ponawiam moje poprzednie pytanie:Czy w pudełku z grą będą też różne materiały dodatkowe czyli:materiały zza kulis,ścieżka dźwiękowa z gry,poradnik,instrukcja i skoro już nie może być powieści Andrzeja Sapkowskiego(w skróconej wersji oczywiście)to może mapa świata gry lub jakiś plakat? Może być ogólnie z grafiką z gry lub np.swoich przyjaciół/wrogów lub najważniejszych przyjaciół Geralta(Zoltan,Jaskier,Shani,Triss i może jeszcze Kalkstein lub Talar :teeth:
 
gaara1 said:
Ja chciałbym się upewnić:Czy OSTATECZNIE będzie import sejwów z jedynki? I ponawiam moje poprzednie pytanie:Czy w pudełku z grą będą też różne materiały dodatkowe czyli:materiały zza kulis,ścieżka dźwiękowa z gry,poradnik,instrukcja i skoro już nie może być powieści Andrzeja Sapkowskiego(w skróconej wersji oczywiście)to może mapa świata gry lub jakiś plakat? Może być ogólnie z grafiką z gry lub np.swoich przyjaciół/wrogów lub najważniejszych przyjaciół Geralta(Zoltan,Jaskier,Shani,Triss i może jeszcze Kalkstein lub Talar :teeth:
OSTATECZNIE, to się dowiesz jak uruchomisz grę na swoim komputerze. Jak na razie, są takie zamiary. Materiały dodatkowe będą na 100%. Jakie? Szukaj info za kilka dobrych miesięcy.
 
Czy podano już jakieś wiadomości odnośnie intra? Może jakiś fragmencik, mała wzmianka o czym będzie? Albo kto będzie autorem? Fajnie by było, gdyby pan Bagiński znów brał udział w jego tworzeniu. Patrząc na gameplay'e nie mogę sobie wyobrazić jakiej jakości będzie intro. A może ktoś już wie, coś na jego temat? ;)
 
Zdecydowanie nie ma powodu do ubolewania. Z pewnością CDPR nie wpuści kiczu, nie mamy się czego bać.
 
Poziom zaawansowania pana Bagińskiego był jak najbardziej zadowalający. Mam nadzieje że nowa ekipa sprosta naszym wysokim wymaganiom. O!
 
Ja mam pytanie: Kto użyczy głosu Geraltowi w W2 ? Czy ta sama osoba co w W 1 ? Jak nie to proponowałbym pana Michała Żebrowskiego, bo choć ekranizacja Wieśka była jednym wielkim niewypałem to akurat Michał świetnie odegrał swoją rolę. Według mnie jego głos świetnie pasuje do Geralta. To tylko oczywiście moje skromne zdanie :D
 
luki965 said:
Ja mam pytanie: Kto użyczy głosu Geraltowi w W2 ? Czy ta sama osoba co w W 1 ? Jak nie to proponowałbym pana Michała Żebrowskiego, bo choć ekranizacja Wieśka była jednym wielkim niewypałem o akurat Michał świetnie odegrał swoją rolę. Według mnie jego głos świetnie pasuje do Geralta. To tylko oczywiście moje skromne zdanie :D
chyba będzie to jednak ten sam osobnik, co podkładał głos w 1.
 
Ja mam pytanie w sprawie przenoszenia postaci z jedynki. Czy jeżeli przeniesiemy naszego wiedźmina zbratanego ze Scoia'tael to wątek który widzieliśmy na początku gry potoczy się inaczej? Czy to będą aż tak duże różnice w fabule czy raczej zabiegi "kosmetyczne".
 
Bajta said:
Ja mam pytanie w sprawie przenoszenia postaci z jedynki. Czy jeżeli przeniesiemy naszego wiedźmina zbratanego ze Scoia'tael to wątek który widzieliśmy na początku gry potoczy się inaczej? Czy to będą aż tak duże różnice w fabule czy raczej zabiegi "kosmetyczne".
nikt tego jeszcze nie wie, lecz raczej będą to tylko drobne wzmianki o naszych wcześniejszych wyborach.
 
1. Jak z mimiką w grze? Będzie jedna czyli tylko dla angielskiej wersji, czy jeszcze dla polskiej?2. Czy będą zdarzenia losowe np. jakiegoś wieśniaka przypadkowo walnie idący elf, dojdzie do kłótni, obrzucania błotem itp. ? Uważam że doda to grze smaku, że pewne osoby natkną się na taką sytuacje, a inne nie.3.Będą smaczki z prawdziwego świata jak w jedynce typu ,,spieprzaj dziadu" , ,,wszyscy lekarze pojechali na zachód" itp. ?
 
3. Oczywiście. Już sama nazwa wioski "Szymany" coś sugeruje, nie? (Nie zdziwiłbym się, jakby się okazało, że Foltest tam przetrzymuje jakiś nieludzi w tajnych więzieniach) :D
 
szypek26 said:
Już sama nazwa wioski "Szymany" coś sugeruje, nie?
Pffff... Mi sugeruje to iż REDzi musieli być gdzieś w moich okolicach;p Niedaleko Szczytna (Tu mieszkam) jest taka wioska Szymany i uwaga... MIESZKA TAM MOJA CIOCIA!=oREDzi, dajcie znać następnym razem to się może gdzieś ustawimy na piwko^^
 
Czy w W2 cykl dnia i nocy będzie miał wpływ na gameplay? Czyli czasowe występowanie potworów? W dzień bezpieczniej a w nocy mnogo od bestii.
 
Czy Geralt będzie mógł odbijać strzały i bełty mieczem? Jeśli tak, to czy będzie to zdarzenie automatyczne, czy manualne np. prze wciśnięcie bloku?
 
Czy konsekwencje działań np. "Likwidacja strażnika , kradzież" , będą towarzyszyły graczowi przez całą grę ?np w "1 akcie zlikwiduje strażnika" , to "np. w 4 akcie będzie mi to pamiętane"
 
Top Bottom