W3: Wydania gry - zawartość, zabezpieczenia, wersje językowe...

+
Z tego co wiem, żadnych kodów ma nie być, bo kłóciłoby się to z polityką przeciwną zabezpieczeniom. Niewykluczone jednak że będzie dostępna kopia zapasowa na GOGu tak jak w przypadku poprzednich części, ale tak jak pisał Szypek, to raczej pytanie do wydawcy. Formularz kontaktowy znajdziesz tutaj.

Osobny temat dla tego jednego pytania jest zbędny więc zamykam.
 
Brak napędu.

Witam. W moim nowym laptopie Lenovo y50 brak napędu optycznego i czy jeśli kupię wersję pudełkową będę mógł zgrać pliki z płyty na innym komputerze na Pendrive i potem z Pendrive'a u siebie zainstalować? Bądź zrobić obraz Deamon Tools'em? Wiem, że tak nie powinno się robić, ale szukam metody na przeskoczenie problemu braku napędu, a nie uśmiecha mi się kupować napędu zewnętrznego.
 
Gra w wersji pudełkowej nie będzie w żaden sposób zabezpieczona, więc nie powinieneś mieć trudności z wykonaniem w/w czynności. Dla pewności sugerowałbym jednak potwierdzić to - i piszę te słowa dziś już drugi raz - u dystrybutora, u którego zamierzasz nabyć grę. Skoro zdecydowałeś się jednak zadać pytanie na naszym forum, to wypada chociaż, żebyś respektował obowiązujące tutaj zasady - spamując nowymi wątkami na pewno nie zrobisz dobrego wrażenia.

Przed założeniem tematu należy skorzystać z wyszukiwarki, przykładowe tematy znalezione z wykorzystaniem w/w, a pasujące do twojego problemu ---> http://forums.cdprojektred.com/thre...n-wyznaczona-na-24-lutego-rusza-przedsprzedaż LUB http://forums.cdprojektred.com/threads/32471-Wiedźmin-3-Dziki-Gon-pytania-i-odpowiedzi

Jeśli nie chcesz skorzystać z wyszukiwarki, jest dostępna także lista tematów dot. Wiedźmina 3, przykładowy temat znaleziony z wykorzystaniem w/w, a pasujący do twojego problemu ---> http://forums.cdprojektred.com/threads/890-Wiedźmin-3-Dziki-Gon

Zamykam.
 

Keth

Ex-moderator
Pytania dotyczące kwestii "wydawniczych", tj. edycji gry, zawartości pudełek, wersji językowych, zabezpieczeń itd. dość często powtarzają się na forum. Dodatkowo wraz ze zbliżaniem się premiery gry ich ilość będzie niewątpliwie rosła, dlatego też postanowiliśmy scalić dotychczasowe wątki na ten temat w jeden, zbiorczy - od teraz prosimy podobne kwestie poruszać właśnie tutaj.

Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zaprezentować Wam oficjalne FAQ, które wyjaśni najczęściej nurtujące Was kwestie i rozwieje wszelkie wątpliwości na temat wydań gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
 
PS4 preorder- dostępne języki.

Witam serdecznie i kłaniam się.
Mój pierwszy post na forum :)
Czy ktoś mógłby oficjalnie potwierdzić jakie języki będą zawarte w buildach dostępnych na PSN z podziałem na regiony?
Innymi słowy: czy język polski będzie dostępny w regionie NA? Tej informacji brakuje niestety na stronach PSN a Sony odsyła do Was.

TLDR: Kupiłem Wiedźmina 3 w Kanadzie- Gralt będzie mówił "rzyć" czy nie bardzo?

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
M
 
Hmm z tego co się orientuje polski język będzie do wyboru w każdej kopii gry. Chyba że się mylę to proszę mnie poprawić :)
 
Wersja Jezykowa

Hey

Witam wszystkich :)

Zamierzam kupić Wiedźmina 3 na konsole PS4 wersji pudełkowej (cyfrowa wersja odpada ponieważ taka grę muszę mieć w swoich zbiorach) Aktualnie mieszkam w Irlandii, ciekawi mnie czy wersji angielskiej będzie opcja wybrania pełnego języka polskiego , nie mam problemu z angielski, ale w jezyku polskim jakąś to lepiej wszystko brzmi :) dziwki za odo i pozdro
 
Chyba każda wersja językowa będzie miała do wyboru język polski (pełną polską lokalizację, napisy i dubbing). Bierz więc śmiało i nie pękaj ;).
 
Na pececie tak, na konsolach to już zależy od kraju, w którym kupimy, tak przynajmniej rozumiem wypowiedź Marcina. Prawdopodobnie w przypadku konsol to nie od REDów zależy jakie rzeczy udostępnią do pobrania tylko od Microsoftu i Sony. Na pececie będą po prostu paczki językowe i każdy będzie mógł pobrać i zainstalować dowolny z przygotowanych języków.
 
Chciałbym zapytać, czy ktoś trafił na steelbook Skellige w jakimś sklepie, bo nie mogę znaleźć oferty z tymże.
 
Hey

Witam wszystkich :)

Zamierzam kupić Wiedźmina 3 na konsole PS4 wersji pudełkowej (cyfrowa wersja odpada ponieważ taka grę muszę mieć w swoich zbiorach) Aktualnie mieszkam w Irlandii, ciekawi mnie czy wersji angielskiej będzie opcja wybrania pełnego języka polskiego , nie mam problemu z angielski, ale w jezyku polskim jakąś to lepiej wszystko brzmi :) dziwki za odo i pozdro

Tutaj masz wypowiedź Marcina dotyczącą wersji językowych dostępnych na konsolach. A ponieważ miało nie być zróżnicowania wydań gier niezależnie od kraju wydania, więc wynika z tego, że audio ang, pl i rus dostępne będą dla wszystkich konsol na całym świecie.

---------- Zaktualizowano 13:38 ----------

Chciałbym zapytać, czy ktoś trafił na steelbook Skellige w jakimś sklepie, bo nie mogę znaleźć oferty z tymże.

Z tego newsa wynika, że wersja kolekcjonerska będzie zawierała steelbook No Man’s Land, a wersje standardowe kupione w preorderze będą zawierać steelbooki Skellige i Novigrad. Jednak czy on będzie dostępny w preorderze z cdp.pl, czy też może wyłącznie w jakimś innym sklepie - tego nie udało mi się znaleźć.

Cóż, mi też wersja Skellige najbardziej się podoba, ale na NML również się nie obrażę.
 
Last edited:
W cpd.pl jest podobno unikalny dostępny jedynie w przedsprzedaży i u nich steelbook Novigrad - edycja std, w kolekcjonerce NML, ale właśnie tego Skellige nigdzie w tych agitach czy empikach nie widzę.
 
Nie widziałem, żeby ktoś o to wcześniej pytał, ale czy będzie można aktywować wersję pudełkową na Steamie?
 
Nie widziałem, żeby ktoś o to wcześniej pytał, ale czy będzie można aktywować wersję pudełkową na Steamie?

Z żadną z poprzednich części tak się nie dało, więc pewnie nic się nie zmieniło, możesz dodać grę jak każdą inną na steama, ale nie będzie żadnych trofeów ani nic takiego.
 
@polliver, żeby mieć Wiedźmina 3 na Steamie, będziesz musiał go kupić na Steamie. W innym wypadku możesz najwyżej dodać jako grę spoza Steama tak jak napisał Swooneb.
 
Top Bottom