Weź udział w Wyzwaniu Trybu Foto Cyberpunka 2077!

+

Lilayah

CD PROJEKT RED


Weź udział w naszym Wyzwaniu Trybu Foto i pokaż nam Night City ze swojej perspektywy! Co dwa tygodnie będziemy publikować inne wyzwanie, a każde z nich będzie polegało na uchwyceniu konkretnego aspektu Night City przy użyciu trybu foto dostępnego w grze!
  • 1. Wyzwanie Trybu Foto — Mieszkania: 30.03-06.04
  • 2. Wyzwanie Trybu Foto: 13.04-20.04
  • 3. Wyzwanie Trybu Foto: 27.04-04.05
Aby wziąć udział wystarczy, że wykonasz screenshot przy pomocy trybu foto dostępnego w grze i prześlesz go do nas poprzez dedykowaną stronę. Możesz korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji trybu foto (w tym naklejek i ramek), ale Twoja gra nie może zawierać modyfikacji i zrzut nie może być później edytowany w żadnych zewnętrznych programach. I co najważniejsze, pamiętaj aby Twój screenshot wpisywał się w tematykę aktualnego wyzwania.

Pokaż nam co potrafisz, bo gra jest warta świeczki — najlepsze screenshoty zostaną nagrodzone cyberpunkowymi artbookami, gadżetami i sprzętem od Alienware (myszkami, klawiaturami oraz zestawami słuchawkowymi).

Każde wyzwanie będzie miało 3 zwycięzcow, więc szans na wygraną będzie dużo! Więcej szczegółów, pełen regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie Wyzwania Trybu Foto.

Powodzenia!
 
Nie działa mi tryb foto. Jak naciskam spację (domyślnie zrób zdjęcie) to nie ma charakterystycznego dźwięku robienia zdjęcia, a folder trybu foto jest pusty. "Napraw" z GOG nic nie daje.
 
Last edited:
Zawsze możesz ustawić scenę trybem foto, a samą fotkę pstryknąć przy pomocy narzędzia nVidi/AMD, czy nawet używając klawisza Print Sceen.
 
Zawsze możesz ustawić scenę trybem foto, a samą fotkę pstryknąć przy pomocy narzędzia nVidi/AMD, czy nawet używając klawisza Print Sceen.
Pomysł dobry tylko czy nie będzie to nie zgodne z regulaminem? I pozostaje problem kursora. Nawet jak się zjedzie w prawy dolny róg to widać niebieską kropkę.
2022-04-03_1442_1.png
 
Pomysł dobry tylko czy nie będzie to nie zgodne z regulaminem?

Teoretycznie (a nawet praktycznie) nadal używasz trybu foto do aranżacji zdjęcia, a jedynie nie cykasz tak fotki. Ale może ktoś z RED'ów wyjaśni ewentualne wątpliwości.

I pozostaje problem kursora. Nawet jak się zjedzie w prawy dolny róg to widać niebieską kropkę.

Tą niebieską kropkę możesz wyciąć przycinając lekko fotkę albo na szerokość albo na wysokość.
 
Lub wyłączyć w ustawieniach na czas zdjęcia :p
Na konsoli można wiec zapewne i na PC tez.
 
A jeżeli zdjęcie przesłane z xboxa na kompa ma 12MB to czy mogę jakoś wpłynąć na jego rozmiar nie łamiąc regulaminu konkursu?
 
Jakie są warunki pojawienia się screenów w galerii? Wysłałem screeny do każdego wyzwania ale nie pojawiły się w żadnej galerii :(
 
Jakie są warunki pojawienia się screenów w galerii? Wysłałem screeny do każdego wyzwania ale nie pojawiły się w żadnej galerii :(
nie mam pojęcia ale mam ten sam problem aczkolwiek wysłałem prace tylko na ostatni etap z pojazdami.
 
Last edited:

nc_01

Forum regular
nie mam pojęcia ale mam ten sam problem aczkolwiek wysłałem prace tylko na ostatni etap z pojazdami.
U mnie tak samo. Przejrzałem całą galerię kilka razy i nie ma mojego zdjęcia. Przy uploadzie (dzień wcześniej) dostałem potwierdzenie, że się udało. @Alicja. - czy możemy prosić o wyjaśnienie?
 
U mnie tak samo. Przejrzałem całą galerię kilka razy i nie ma mojego zdjęcia. Przy uploadzie (dzień wcześniej) dostałem potwierdzenie, że się udało. @Alicja. - czy możemy prosić o wyjaśnienie?
Ja też przejrzałem galerią kilka razy i nie znalazłem swojej pracy. I też dostałem info, że upload się udał.
 
Ja też przejrzałem galerią kilka razy i nie znalazłem swojej pracy. I też dostałem info, że upload się udał.

update ze wczoraj: mój się pojawił. Sprawdzcie jeszcze raz, kolejności się zmieniają wiec uważnie przejrzyjcie galerie
 
Top Bottom