Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Jestem rozdarta. Bo jak się założę, że nie będzie i wygram, to na plaster mi taka wygrana? Pfff.

Nagroda pocieszania...?

Tak czy siak, nikt nie mówi że na pewno się nie pojawią, ale jednak informacji, że żyją i mają się dobrze nie można traktować jako stuprocentowego potwierdzenia ich obecności, w którymś z dodatków. Ot, padło pytanie i padła odpowiedź, tyle. To tak jak przed premierą dwójki ktoś zapytał Tomka Gopa czy Geralt umie pływać, a ten odparł, że owszem, ale w samej grze nie popływamy ;)

To niby gdzie indziej jak nie w płatnym DLC?

Być może nigdzie.
 
Śmieszne będzie jeżeli w płatnym DLC dodadzą tak kluczową postać. To nie jest jakaś tam poboczna kurtyzana, tylko ktoś z kim pewnie połowa graczy spędziła 2/3 swojej gry w drugiej części. Szkoda, że nie umieścili go w trzeciej części... zapewne dostanie swoją rolę w DLC, ale to powinno być traktowane jako wycięta zawartość.
 
ale jednak informacji, że żyją i mają się dobrze nie można traktować jako stuprocentowego potwierdzenia ich obecności
A ja traktuję, robię coś złego :C?

Nawet nie tyle sama informacja stanowić ma potwierdzenie, co moment w którym została opublikowana.
Gdyby go miało nie być w opozycji do postaci, która trafiła do odpadów produkcyjnych, to po co mówić, że wszystko z nim ok? Po co w ogóle udzielać odpowiedzi na to pytanie? Nie starczyło dla niego miejsca w podstawce, a wycieki świadczyły o tym że miał być, podobnie jak parę innych rzeczy - wątpię, żeby zrezygnowano z nich ot tak, dlatego do któregoś z rozszerzeń imo trafi na bank.

I jestem się gotów o dobre piwo założyć, że tak będzie.
 
Last edited:
@HuntMocy

Trzeba zrozumieć że ludzie, którzy wybrali Iorvetha są szczególnie oburzeni, bo właściwie REDzi kompletnie ich olali. Dlatego teraz każdą, choćby najdrobniejsza informacje o nim albo o Saskii traktują jako pewne potwierdzenie ich obecności w dodatkach :p

Ogólnie trochę chamska sprawa bo zmuszono nas niejako do pracy z Rochem i tego całego wątku politycznego, kiedy niektórzy woleliby towarzystwo Saskii i Iorvetha.

Zwłaszcza podczas bitwy o Kaer Morhen, która z pomocą smoka i jednego z najlepszych Scoia'tael przebiegłaby zupełnie inaczej. Możliwe że nawet bez większych strat. Ale zapewne REDzi stwierdzili, że to musi się tak skończyć, więc to wycięli ._. #teoriespiskowe
 
Wiem o tym doskonale, pisałem już na ten temat w dedykowanym wątku. Chodzi mi tylko o to że na tym forum ludzie bardzo łatwo się nakręcają, bo ktoś gdzieś przytoczył jakąś wypowiedź (nierzadko wyrwaną z kontekstu), a później przychodzi rozczarowanie, bo ludziom się ubzdurało, że ktoś z REDów coś obiecał choć nic takiego nie miało miejsca. Jeśli wątek Iorwetha i Saskii zostanie wykorzystany w jednym z nadchodzących dodatków to super, ale po co robić sobie nadzieje nie mając stuprocentowego potwierdzenia? I przy okazji wmawiać innym jakoby takie potwierdzenie było?
 
wmawiasz innym, że na pewno tak będzie, proponujesz zakłady Potem się nie sprawdzi i będzie płacz, bo przecież REDzi obiecali
Niczego nikomu nie wmawiam - wypraszam sobie - tylko przedstawiam swoje zdanie.
Dla mnie ta informacja to pewnik i w takim świetle ją przedstawiam. I owszem, mogę się zakładać. Z niekorzyścią dla siebie włącznie.
Czas pokaże, czy miałem rację.

I raczej nikt nie będzie płakał z tego powodu, bo REDzi faktycznie obiecali mnóstwo rzeczy, i nie każdą z tych obietnic udało się dotrzymać.
 
Last edited:
Wiem o tym doskonale, pisałem już na ten temat w dedykowanym wątku. Chodzi mi tylko o to że na tym forum ludzie bardzo łatwo się nakręcają, bo ktoś gdzieś przytoczył jakąś wypowiedź (nierzadko wyrwaną z kontekstu), a później przychodzi rozczarowanie, bo ludziom się ubzdurało, że ktoś z REDów coś obiecał choć nic takiego nie miało miejsca. Jeśli wątek Iorwetha i Saskii zostanie wykorzystany w jednym z nadchodzących dodatków to super, ale po co robić sobie nadzieje nie mając stuprocentowego potwierdzenia? I przy okazji wmawiać innym jakoby takie potwierdzenie było?

Dokładnie. Podobna sytuacji ma miejsce w przypadku fanów Triss którzy dobłagali się w końcu od CDPR poprawienia w grze jej wątku miłosnego. Ludzie nakręcili się jak małe bączki, rozmarzyli się że może dodadzą Triss do Kaer Morhen podczas odczarowania Umy, że będą jakieś "kocie pojedynki" między nią a Yennefer. Pojawiły się nawet jakieś abusrdy dotyczące zrobienia specjalnego DLC w Kovirze specjalnie dla Geralta i Triss (WTF ?!). Już widzę jaki będzie płacz i shit storm na forum, jak okaże się, (a tak z pewnością będzie) że twórcy dodadzą jedynia kilka nowych dialogów dla poprawienia immersji.

Nie ma co się napalać na Saskie i Iorwetha. Jak będą, to super. Nie - to trudno, przynajmniej nie będzie wielkiego zawodu.
 
Ludzie nakręcili się jak małe bączki, rozmarzyli się że może dodadzą Triss do Kaer Morhen podczas odczarowania Umy, że będą jakieś "kocie pojedynki" między nią a Yennefer. Pojawiły się nawet jakieś abusrdy dotyczące zrobienia specjalnego DLC w Kovirze specjalnie dla Geralta i Triss (WTF ?!). Już widzę jaki będzie płacz i shit storm na forum, jak okaże się, (a tak z pewnością będzie) że twórcy dodadzą jedynia kilka nowych dialogów dla poprawienia immersji.
Ale dokładnie tak będzie, nie rozumiem jak można napalać się na takie rzeczy, skoro sami twórcy powiedzieli, że jedynie poprawią/dodadzą kilka opcji dialogowych z Triss i tyle. W tym konkretnym przypadku wina nie leży po stronie nadmiernego hajpu, tylko po stronie braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, bo ludzie z CDPR nie zostawili miejsca na żadne domysły w tej sprawie i postawili sprawę jasno- zmieniają opcje dialogowe z Triss nie dlatego, że ludzie o to płakali, tylko dlatego, że w końcowej wersji odbiór jej postaci jest inny niż ten, który zakładali twórcy. I to chcą poprawić. A jak ktoś się zawiedzie, to no cóż- sam sobie będzie winien

Z kolei EWENTUALNY wątek Iorwetha i Saskii jest owiany tajemnicą i jest w tej sprawie wiele niedomówień i to rozbudza wyobraźnie fanów. Bo właściwie nic o tym nie wiemy. Ale jeśli mieliby ich wrzucić jak Sheale, to no cóż... lepiej, żeby ich nie było ;)
 
Last edited:
Hej ludziska...mam szybkie pytanie a pro po skrzynki którą dodali w najnowszej aktualizacji. Czy można tam wrzucać tylko sprzęt bojowy (miecze/zbroje) i tak zwane graty ? Składniki i tym podobne już nie ? Czy też odblokowuje się to wraz ze zwiększeniem doświadczenia ?
 
Hej ludziska...mam szybkie pytanie a pro po skrzynki którą dodali w najnowszej aktualizacji. Czy można tam wrzucać tylko sprzęt bojowy (miecze/zbroje) i tak zwane graty ? Składniki i tym podobne już nie ? Czy też odblokowuje się to wraz ze zwiększeniem doświadczenia ?

Można wrzucić wszystko.
 
Można wrzucić wszystko.

No ale jak otwieram skrzynkę to z mojego ekwipunku mogę tylko wrzucać broń i te śmieci. Reszta zakładek jest nie dostępna. Mam 5 level więc może wraz ze zwiększeniem doświadczenia będą się kolejne odblokowywały ? ma ktoś tak samo ? (gram na ps4)
 
Ja, jak i @Qantum, naliczyłem faktycznie cztery. Jedna to przecięcie na pół, dwie to ucięcie ręki, a jedna to ucięcie nóg(albo może i dwie, bo chyba raz odlatuje jedna noga, a raz dwie). Liczyłem nie na więcej, ale na lepsze animacje, a tak to znowu mamy te latające kończyny, jakby w podstawce tego było mało(w dodatku nie można tego wyłączyć).
 
Last edited:
Top Bottom