Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
To zamknięte.

Mam status "W Ekspedycji". Wedle forumowej braci mam czekać na jakiś sms (no chyba, że sobie ze mnie jaja robili i paczka siedzi w Ruchu).
W sumie paczka miała dojść najpóźniej w dniu premiery i tak zapewne będzie.
 
To zamknięte.

Mam status "W Ekspedycji". Wedle forumowej braci mam czekać na jakiś sms (no chyba, że sobie ze mnie jaja robili i paczka siedzi w Ruchu).
W sumie paczka miała dojść najpóźniej w dniu premiery i tak zapewne będzie.

Ja niestety mam w drodze, ale liczę się tez z tym, że mogą być problemy z aktualizacją statusów przesyłek.
 
W sumie nawet ci co chcą (i będą mogli) dzisiaj nie zagrają.
Trzeba się pogodzić z myślą, że jutro też jest dzień.
 
Mam pytanie co do Serca z Kamienia, czy będzie można zagrać w dodatek po ukończeniu gry (główny wątek) ?, czy trzeba rozpocząć NG+ i grać znów aż do odkrycia nowej zawartości ?.

ps// dodatek mam już ściągnięty i zainstalowany (digital),czekam do jutro na premierę i aktywację.
 
@PaVLo

Wiele razy było mówione.
Możesz zagrać:
- od początku z menu (wówczas zaczynasz niejako na NG+ z 30 poziomem postaci)
- po ukończeniu fabuły
- w trakcie fabuły
 
Mam takie pytanie. Zakupiłem pudełkową wersję dodatku, paczka dojdzie zapewne jutro. Jednak zagram dopiero w piątek wieczorem kiedy wrócę do domu. Niestety mój internet w domu jest bardzo słaby. Jest możliwość pobrać sobie ten dodatek w innym miejscu, a potem przerzucić sobie pliki lub instalator żebym nie musiał go pobierać u siebie tylko od razu zainstalować i grać? Zrobiłem tak z patchem 1.10, jednak on miał oddzielny instalator do pobrania na gog'u.
 
Są dzisiaj jacyś szczęśliwcy (z wysyłki, a nie jakiś tam Saturnów) z fizyczną talią do Gwinta?

P.S. Tak próbuję się pocieszyć.
 
Jak to dobrze, ze dodatek tak mało miejsca zajmuje i nie bedzie trzeba długo sciagac. Paczka pocztexem juz wysłana, express24 mam nadzieje, ze dojdzie jutro :D bo wiadomo jak to bywa z poczta, jedna paczka juz miesiac do mnie idzie i dotrzec nie moze, jak to dobrze, ze jeszcze za nia nie zapłaciłem :D
 
Dobrze że to nie zajmuje 17GB jak patch na gogu... Bo osoby ze słabszym łączem + kiepskimi transferami z serwerów goga nie mieliby ciekawie. Btw edycji limitowanej z cdp.pl chyba dzisiaj nikt nie dostał, najwcześniej zapewne jutro przed południem dotrze do pierwszych nabywców :p

Strony do zmiany kodu też nie widać a podobno miała być dzisiaj...
 
Właściwie to kiedy dodatek będzie można ściągnąć z Gog Galaxy? o północy czy po pierwszej?

Dobra, z gry.online wiem już że po pierwszej
 
Last edited:
Dodatek jest już dostępny zarówno na Gog, jak i poprzez Galaxy. Problemów z serwerami na razie nie ma, ściąga się bez problemu.
 
Właśnie mi się ściąga.

---------- Zaktualizowano 23:24 ----------

Ściągnęło się i działa ,właśnie zaczynam ! :D
 
Dodatek na GOG Galaxy pobrał się błyskawicznie [w porównaniu z łatką 1.10].

Strony do zmiany kodu też nie widać a podobno miała być dzisiaj...

Myślę, że strona do zmiany kodu z GOGa na inną platformę jest podana na kartce z tymże kodem dołączanym do pudełka. Nie widzę powodu po co twórcy mieliby nam o niej przypominać na stronie. No ale pudełka jeszcze nie mam więc tak tylko sobie dywaguję.
Edit: instrukcja jak dodać grę na Steama zamiast GOGa na pewno w pudełku jest. Zakładam tylko, że jest i, że działa.
 
Last edited:
hej mam pytanie jak kupiłem wersje pudełkową z kartami to moge dzis jakos tez pobrac ten dodatek czy nie? :)
 
Top Bottom