Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Uwaga! To spoiler. Z "Walk Hard". Jest offtopem, ale idealnie ilustruje precyzję Geralta w machaniu mieczem.
[video]http://www.anyclip.com/movies/walk-hard-the-dewey-cox-story/the-horrible-machete-incident[/video]
I ja się zawsze zastanawiam, jakim cudem miecz mu nigdy nie ugrzązł w takim kręgosłupie na przykład. Tak bardzo alternatywna fizyka. o_O
 
Mam problem powiązany nieco z darmowym DLC, więc umieszczam wpis tutaj:

Poszukując wiedźmińskiego rynsztunku szkoły Wilka natrafiłem na wiedźmińską kuźnie. Eksplorując ją nie mając takiego zamiaru aktywowałem zadanie "Wiedźmińska kuźnia" tyle, że zrobiłem to niejako od środka.


Idzie mi o to że moim pierwotnym zamiarem było odkrycie schematu gdy go znalazłem z kuźni zaatakował mnie żywiołak gdy go zabiłem zadanie z kuźnią przeszło w podpunkt "Połóż księge na podeście jaką księgę i gdzie ją mogę dostać?
 
Last edited:
Mam problem powiązany nieco z darmowym DLC, więc umieszczam wpis tutaj:

Poszukując wiedźmińskiego rynsztunku szkoły Wilka natrafiłem na wiedźmińską kuźnie. Eksplorując ją nie mając takiego zamiaru aktywowałem zadanie "Wiedźmińska kuźnia" tyle, że zrobiłem to niejako od środka.


Idzie mi o to że moim pierwotnym zamiarem było odkrycie schematu gdy go znalazłem z kuźni zaatakował mnie żywiołak gdy go zabiłem zadanie z kuźnią przeszło w podpunkt "Połóż księge na podeście jaką księgę i gdzie ją mogę dostać?

W twierdzy, w pomieszczeniu za kuchnią w jednej ze skrzyń jest stosowna książka.
 
w jednej ze skrzyń
O ile się nie mylę, to nie w, a na (za pierwszym razem przeoczyłem, dopiero za drugim razem, kiedy opróżniłem skrzynię, zobaczyłem interakcję z książką). Znajduje się w jednej z wnęk w tej wieży, czy co to to to.
 
To z pewnością to dziękuję wam za pomoc ale ja to robię po wątku głównym Po bitwie o Kaer Morhen zamek wyglada na zrujnowany i nie ma tych pomieszczeń co w nim były a może nie ma to nic do rzeczy?
 
Dodatek expanssion pass A serce z kamieia

Elo mam pytanie bo nie mam kupionego dodatku EXPANSSION PASS I SERCE Z KAMIENIA mysle kupic tylko pytanie brzmu EXPANSSION PASS jak kupie to dostane rowniez zerce z kamienia za free jako jeden z dodatkow do wiedzmia????
 
@owczar100190

EXPANSSION PASS to taka zbiorcza paczka zawierająca Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Oczywiście Serca można kupić osobno i zapewne podobnie będzie z Krwią (gdy już wyjdzie). Jednak w komplecie na pewno będzie taniej (a przynajmniej być powinno).
 
To z pewnością to dziękuję wam za pomoc ale ja to robię po wątku głównym Po bitwie o Kaer Morhen zamek wyglada na zrujnowany i nie ma tych pomieszczeń co w nim były a może nie ma to nic do rzeczy?
Zaintrygowany questem, którego wcześniej nie widziałem, wczytałem przed chwilą zapis po przejściu całej gry i zrobiłem to zadanie bez problemu. Uszkodzenia niczego nie uniemożliwiają
 
@Izengrin różnica ponoć taka, że podczas fabuły jest zakryte iluzją. Ja, po zakończeniu fabuły, spokojnie to zrobiłem. Ale mówię - za pierwszym razem przeoczyłem, co skończyło się dosłowne zwiedzenie całej twierdzy. Polecam bardzo dobrze się tam rozglądać.
 
Autor w opisie DLC nowa gra+ na portalu gry-online ("Nowa Gra Plus w Wiedźminie 3 - Dziki Gon na mocnym minusie" - nie mogę dać linka ze względu na ograniczenie na forum) wspomina, że początkowo 16 dodatkiem miało być zupełnie coś innego, a presja graczy sprawiła, że wyszła ng+. Wiecie może, co początkowo zawierać miał 16 DLC?
 
Przygotowania do bitwy z tego co pamiętam. Gdy musimy zbierać przyjaciół i odnaleźć Ciri. To zanim to zrobimy najlepiej ukończyć dodatek, bo są w nim wzmianki o tym, że Ciri jeszcze szukamy
 
Top Bottom