Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Na screenie z gram.pl nowa płytówka ma złotą barwę:
http://img7.gram.pl/thumb/720160525070708.jpg
Są dwie wersje, czy można malować również pancerze, które nie są z setów wiedźmińskich?

Recki nie czytałem żeby nie natknąć się na jakiś spoiler, ale w minusach jest takie stwierdzenie: "spadki poziomu zaintrygowania głównym wątkiem".
Nie powiem, mam lekką obawę.
 
Last edited:
Według IGN

"Much of its storyline revolves around the return of a friend long thought permanently lost." oraz "the main antagonist is never so strongly depicted as the large cast of characters who surround him. He comes off as a petulant though powerful idiot, and his one true moment of complexity vanishes as swiftly as he does when shifting out of corporeal form. He mainly serves to give Geralt's returned friend more complexity."

No na to narzekać nie będę :heart:
 
Na screenie z gram.pl nowa płytówka ma złotą barwę:
http://img7.gram.pl/thumb/720160525070708.jpg
Są dwie wersje, czy można malować również pancerze, które nie są z setów wiedźmińskich?

Recki nie czytałem żeby nie natknąć się na jakiś spoiler, ale w minusach jest takie stwierdzenie: "spadki poziomu zaintrygowania głównym wątkiem".
Nie powiem, mam lekką obawę.
Bez spoilerów:

"Po pierwsze odniosłem wrażenie, że głównemu wątkowi czasami brakowało pazura. I nie mówię tu o przestojach, czy zbytnio przegadanych etapach, ale ogólnym wrażeniu niepotrzebnego rozmywania budowanego wcześniej napięcia. I kilku zbyt moim zdaniem oczywistych zwrotach fabularnych."
 


Co to jest??
Po włosach wygląda jak ta jedna przyboczna xsiężnej.
Może to będzie główna antagonistka?
Gdzieś wyczytałem, że będzie zdrada, nieoczekiwani sprzymierzeńcy i ktoś nauczył się wykorzystywać mroczne siły do własnych celów. Nawet by pasowało.

Kolegę Regisa zamkniętego w klatce i skutego kajdanami też już widziałem na jakimś materiale.
Czyli ktoś pewnie będzie miał na niego wpływ.

Fabularne przypuszczenia.
Wrażliwi na spoilery nie zaglądać.
 
Mam nadzieje, że te malowania będą jakoś wyglądać, a nie po prostu coś z dupy wzięte żeby zapełnić do końca miejsce na płycie :p
 
Korzystając z okazji zapytam. Czy można malować pochwy na miecze? Na przykład te z setu Wilka, które oryginalnie są czerwone.

Byłby to już raczej przerost formy nad treścią.
Do kompletu brakowałoby już tylko farbowania włosów i malowania gatek. :huh:
 
Byłby to już raczej przerost formy nad treścią.
Czemu? Sporo zwykłych mieczy ma o wiele ładniejsze pochwy od tych wiedźmińskich. Z chęcią zamieniłbym czerwoną wilczą na jakąś inną. Poszedłbym nawet dalej i dał możliwość zmiany tekstury.
 
Last edited:
Mam nadzieje, że te malowania będą jakoś wyglądać, a nie po prostu coś z dupy wzięte żeby zapełnić do końca miejsce na płycie :p

Malowałem set Mantykory na czarno, bo te białe rękawy zawsze mnie trochę denerwowały i dla mnie wygląda to kozacko. Ktoś inny (nie dam sobie głowy uciąć, ale chyba @Szincza ) pomalował Gryfa na różowo i efekt też podobno był ciekawy :).

Korzystając z okazji zapytam. Czy można malować pochwy na miecze? Na przykład te z setu Wilka, które oryginalnie są czerwone.

Pochew mieczy chyba nie da się pomalować, ale pewny do końca nie jestem. Jakoś nie zwróciłem na to uwagi.
 
Last edited:
Wystarczy Modkitchen i dowolny program obsługujący pliki tga. 5 minut i po robocie.

KiW już w bibliotece, teraz czekamy na 30 maja. Jak to dobrze, że nie czytałem tego wątku. Więcej radości z odkrywania.
 

Guest 3872667

Guest
Ktoś wie ile będzie tych stojaków na zbroje i miecze?Bo chciałbym wszystkie unikaty sobie ładnie ułożyć :D
 
Nawet jeśli w ostatecznej wersji liczba stojaków wzrośnie, to na pewno nie na tyle, żeby powiesić każdą unikatową zbroję. Nawet nie na tyle, żeby powiesić każdy tier setów wiedźmińskich. Jest tego zwyczajnie za dużo.
 
Na screenie z gram.pl nowa płytówka ma złotą barwę:
http://img7.gram.pl/thumb/720160525070708.jpg
Są dwie wersje, czy można malować również pancerze, które nie są z setów wiedźmińskich?
Mało w W3 było tych samych modeli w różnych wariantach kolorystycznych?

Malować można tylko sety wiedźmińskie, to potwierdziły materiały youtuberów jeszcze przed zadanym przeze mnie bezpośrednio w studiu pytaniem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom