Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Hah dobre.:wondering:
Fatalna skala, toć samo Ard Skellig jest większe niż ten teren co pokazałeś...

Dokładnie. Takie porównania bez skali nie mają sensu. Dodatkowo wątpię, by wielkość toussaint była równa skellige. Deweloper zapytany o rozmiar mapy, pewnie sam do końca tego nie wiedział i walnął coś na odczep. Przypomnę, że parę miesięcy temu, chyba Pan Tomaszkiewicz porównywał rozmiar mapy do velen i zaznaczył, że nadal rośnie. Także dopóki na własne oczy nie zobaczymy mapy, to se możemy gdybać...
 
Przepraszam, ale polskiego nie mam. Moje założenie absurdalne, ale ja go tak określę. Jeśli Региса zabiła Silna Magia, przywrócić go do życia za pomocą takiej Magii. Co, jeśli jakiś Silny Mag podejmie się za to? Na przykład, schodzi na ruiny i znajdzie masę szkła, w której Regis?
Слишком надумано. Задайте себе вопрос: почему бы кто-нибудь имел воскрешать Региса, если только не для фансервиса?
 
Слишком надумано. Задайте себе вопрос: почему бы кто-нибудь имел воскрешать Региса, если только не для фансервиса?
Dlaczego piszesz po rusku na polskim forum? Polskie forum - polski język, jeśli jakiś obcokrajowiec chce zadać jakieś pytanie czy coś - ma się przystosować do zasad i używać naszego języka (nawet jeśli to tłumaczenie z google tłumacza) chwalę go, że tak też zrobił. Trzymajmy się zasad...
 
Last edited:
Wtedy dokładnie pisali że obszar Toussaint wynosi 75% obszaru Velen i nadal rośnie, szczerze nie wieże już w nic z tych wypowiedzi, bo co jakiś wywiad to skala zupełnie inna .......
 
Dlaczego piszesz po rusku na polskim forum? Polskie forum - polski język, jeśli jakiś obcokrajowiec chce zadać jakieś pytanie czy coś - ma się przystosować do zasad i chwalę go, że tak też zrobił. Trzymajmy się zasad...

Było już parę sytuacji, w których na polskim forum ktoś rozmawiał z obcokrajowcami po angielsku czy rosyjsku, jak dotąd nikomu to nie przeszkadzało.
 
Było już parę sytuacji, w których na polskim forum ktoś rozmawiał z obcokrajowcami po angielsku czy rosyjsku, jak dotąd nikomu to nie przeszkadzało.
Tak, jednak jeśli gość sam podjął inicjatywę i napisał to po polsku to niby czemu mamy mu odpowiadać po rosyjsku?
To tak, jakbym poszedł na angielskie forum, napisał coś po angielsku i oczekiwał odpowiedzi po polsku. Trochę dziwne, nie?
 
W końcu wiemy jak duże będzie Toussaint, jestem ciekaw jak zagospodarowali ten teren.

New area of the expansion will be about "as big as all islands of Skellige combined

Wiecie, mnie to cieszy. Jest szansa, że twórcy skupili się na fabule, a nie na tworzeniu dużego świata. I że nie będzie on pełen różnych wypełniaczy i innych znaków zapytania. :)
 
Z wypełniaczami jest tak, że wszystko zależy od ich jakości. W SzK moim zdaniem wypadły bardzo dobrze - większość zawierała jakąś tam minimalną historię (opowiedzianą gł. za pomocą listów), i na dodatek sporo się przeplatało. Negatywny przykład to oczywiście Skellige, gdzie poza głównymi wyspami prawie 100% pytajników to całkowicie pozbawione fabuły i niepowtarzalności znajdźki. Nawet poszukiwania wiedźmińskich schematów na Skellige wypadały bardziej blado - o ile w Velen większość ich lokalizacji miało jakieś wytłumaczenie (w postaci listów itd.), to na wyspach zdarzają się dość często schematy ot tak, w jakimś obozie bandytów.
 
Redzi mówili, że słuchali fanów i wiedzą co mają poprawić. Scenarzysta mówił nawet, że ponieśli porażkę przy Eredinie i tworzą postać która odpokutuje jego grzechy jako antagonista choć zrobił to już Pan Lusterko. Sądze więc, że poprawią też atrakcje poboczne. Mnie osobiście skarby, obozy bandytów itp. przeszkadzać nie będzie o ile trafimy na jakieś ciekawe notki i poziom trudności będzie godny. Właśnie, Redzi mogliby powiedzieć czy postać po 40 lvl i podstawce orazk SK z bardzo dobrym setem może szukać w KiW wyzwania. Bo chciałbym ukończyć KiW moim pierwszym Geraltem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom