Wiedźmin 3 - Patch 1.12 zadanie Racja Stanu poważny błąd [PC]

+
Wiedźmin 3 - Patch 1.12 zadanie Racja Stanu poważny błąd [PC]

Wiedźmin 3 - Patch 1.12 zadanie Racja Stanu poważny błąd i koniec grania.

Zadanie jest zakończone wszyscy zabici, a nic dalej nie idzie.
Do tego jest to śmieszne Talar siedzi w powietrzu,Ves się kładzie sama na ziemi i płacze :)
a Roche stoi i kompletnie nic.
Jestem jak w pułapce bo wszystkie drzwi zamknięte.
Wcześniej przy walce z strażą chwilami strażnicy nie tracili energii przy otrzymywanych ciosach ode mnie.
A wcześniej robiłem poszukiwani szkoły kota wszystkie i miałem masę błędów i to większość śmieszne.
Jak Geralt chodził w powietrzu, lub nie było go widać czy cały był na ekranie a na różnych obiektach tekstury się nie źle
psuły lub zmieniały kolory.
To co było kiedyś że potworów szczątki latały i się zawieszały w powietrzu teraz to jest gra nie do grania.
Nie mam żadnych modów i nie miałem i gram bez Serce z Kamienia bo tam miałem jeszcze więcej błędów.

Dodam jeszcze, że próbowałem wszystkiego petardami rzucałem znakami w ich waliłem i nic chwilami nawet Geralt coś krzyczał jak by jeszcze nie byli zabici wszyscy na normalnie z W 3 czy zrobiła się komedia, a to w końcu teatr.


Tutaj krótki filmik z tego zadania jakość filmu nie jest za dobra bo tak YouTube tak przetwarza wczoraj na krótki filmik czekałem do dziś i nadal go nie ma, ja mam czysty ekran jak w grze
przy włączeniu filmu na PC.



Kolejny raz udało się ominąć ten bug w zadaniu Racja Stanu, a wyglądało to na koniec jak wcześniej w zadaniu Złoto Głupców,że stalii nie ruchomo i nawet było można ich przesuwać po całym Velen i nic ich nie zabijało. Miałem zapis trochę grania do tyłu, zrobiłem grając bez GOG odinstalowałem sam GOG.
Do tego zmieniłem zbroję tekstury wyższe i spaliłem ostatniego przeciwnika Igni i jakoś przeszło bo wczoraj kilka razy i to samo.
Ale nadal jest Gwint zepsuty u mnie i to mnie denerwuję, a jestem pewien, że to wina GOG do tego zabiera włączony dodatkowe z 400 do 700 mb ram i z grafiki do 100 mb i czasami jakoś dziwnie procek przyspiesza przy tym a jak Avast nie raz skanuje gdy GOG uruchomiony przy pobieraniu to bez grania dochodzi do 50% procesora. A sama gra bierze do 30% na 4 rdzeniowym około 4 Ghz na rdzeń. I to jest duży plus w W 3, a z drugiej minus bo jak by więcej mocy brało z procesora jak w innych grach to wydajność lepsza ogólnie szybkość klatek także by wzrosła. Bo w grze w deszczu to masakra w niektórych miejscach są nawet spadki z 50 %.
Do tego bez GOG jest mniej błędów to program beta cały czas i jest dużo nie dopracowany pod wieloma względami.
A największy wstyd to z językiem połowa w polskim i połowa w angielskim do tego Wiedźmin polska gra a dają na takie nie dopracowane aplikacje. W Steam na pewno by nie było takich jaj jak tutaj w GOG.
 
Last edited:
Top Bottom