Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

+
I znowu popełniliście marketingowy błąd. Rozkręciliście całą tę zabawę w zgadywanki kierując ją do złej grupy docelowej. No ale skoro już stało się, to teraz liczę na to, że zaczniecie podnosić poziom konsolowców, a nie obniżać poziom gier na pecety...
 
DrZo said:
No ale skoro już stało się, to teraz liczę na to, że zaczniecie podnosić poziom konsolowców, a nie obniżać poziom gier na pecety...
Z wywiadów wynika, że to jedno z głównych założeń. Ciekawe tylko czy taki długi, skomplikowany cRPG się przyjmie na konsolach.
 
Nie ma co narzekać, że konsolowy Wiedźmin będzie lepszy od pc-towego. On MUSI być lepszy. W końcu będzie to jesień 2009 - świat idzie do przodu, więc Wiedźmin też musi. Szczególnie jeśli REDZI chcę odnieść sukces.Zatwardziałych PC-towców, którzy mają mocne kompy będzie to gryźć, bo raczej nikt nie kupi konsoli dla samego Wiedźmina. Ale ile jest osób mających stary komputer służący do pisania i netu oraz konsole do grania. W końcu taniej kupić konsole za kilkaaset złotych niż mocnego pc-ta za kilka tysięcy.
 
Mi nie podoba sie jedynie logo tej nowej gry. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z cyberpunkiem. Ta czcionka...A co do filmiku to wolę jednak intro do wersji na PC, moim zdaniem jest bardziej klimatyczne.
 
DrZo said:
I znowu popełniliście marketingowy błąd. Rozkręciliście całą tę zabawę w zgadywanki kierując ją do złej grupy docelowej. No ale skoro już stało się, to teraz liczę na to, że zaczniecie podnosić poziom konsolowców, a nie obniżać poziom gier na pecety...
a gdzie nalezaloby umiescic zapowiedzi, reklamy i teasery nowego produktu jak nie na swojej wlasnej, oficjalnej stronie?nie ma co uprawiac czarnowidztwa z porzucaniem albo ignorowaniem platformy PC. REDzi oficjalnie mowia, ze o PC nie zapomna
DrZo said:
We have started with PC gaming and we have no mention to change this. Still we have 4 projects in development at the same time! - RoTWW, Metropolis FPS, and 2 other projects.
DrZo said:
Nie ma co narzekać, że konsolowy Wiedźmin będzie lepszy od pc-towego. On MUSI być lepszy. W końcu będzie to jesień 2009 - świat idzie do przodu, więc Wiedźmin też musi. Szczególnie jeśli REDZI chcę odnieść sukces.Zatwardziałych PC-towców, którzy mają mocne kompy będzie to gryźć, bo raczej nikt nie kupi konsoli dla samego Wiedźmina. Ale ile jest osób mających stary komputer służący do pisania i netu oraz konsole do grania. W końcu taniej kupić konsole za kilkaaset złotych niż mocnego pc-ta za kilka tysięcy.
racja. przeciez jak robisz drugi raz od poczatku to samo, to zawsze zrobisz to lepiej. doswiadczenie, nowe pomysly, nowe mozliwosci
 
Tytuł newsa: "Wiedźmin: Powrót Białego Wilka" był zachęcający, ale treść już mniej ;). Brzmi, jak dodatek - okazuje się, że to wisienka z tortu, podana konsolowcom. Średnio to przyjemne.
 
Hehe, a ja PS3 już mam 8) Nie mogę się doczekać :evil:Niektórzy narzekają że na konsolach będzie lepiej... ludzie, to nie dlatego że PCty są gorsze (bo nie są!) tylko dlatego że Redzi nabrali doświadczenia, więc to chyba normalne że ich następna produkcja będzie lepsza.
 

Jimp

Forum veteran
Tak , wszyscy twórcy gier mówią że będzie "tylko na konsole" mówiąc prostym językiem łajno prawda , jak wiedźmin nie wyjdzie na PC to pójdzie im to w koszta :D Każdy chce zarobić więcej bo mało jest durniów ktorzy by kupywali konsole tylko dlatego bo nowy wiedźmin wychodzi .
 
Dorwall said:
Tytuł newsa: "Wiedźmin: Powrót Białego Wilka" był zachęcający, ale treść już mniej ;). Brzmi, jak dodatek - okazuje się, że to wisienka z tortu, podana konsolowcom. Średnio to przyjemne.
Zdefiniuj: wisienka z tortu :)
Dorwall said:
I znowu popełniliście marketingowy błąd. Rozkręciliście całą tę zabawę w zgadywanki kierując ją do złej grupy docelowej. No ale skoro już stało się, to teraz liczę na to, że zaczniecie podnosić poziom konsolowców, a nie obniżać poziom gier na pecety...
Gdzie indziej mamy ogłaszać konsolowego wiedźmina? Mamy tylko jedną stronę internetową.Wszytskie 3 projekty nad którymi równocześnie pracujemy są dopracowywane tak aby były możliwie najlepsze.
 
Teraz zazdroszcze konsolowcom.... Jedan wątpliwość, jeżeli to ma być ta sama gra tylko żę początek troche zmieniony na potrzeby wprowadzenia do nowego systemu walki to co to za nowy filmik z platige image? To chyba będzie całkowicie inna gra. I spełnij sięmój koszmar... nie pogram sobie w następna gre CDPR bo nie mam konsolki, i trzeba zacząć zbierać na Xkloca albo PS3 która lepsza?
 
Czytam wypowiedzi niektórych forumowiczów i przyznam, że jestem zdziwiony. Powiedzcie mi - po co wydawać nowego Wiedźmina na PC skoro jest fabularnie w zdecydowanej większości identyczny ze swoim pierwowzorem? Powrót Białego Wilka to po prostu stary dobry Wiedźmin przystosowany do konsol, więc po co on nam, PC-towcom?
 
--> Drejk. To nie jest kontynuacja Wieśka tylko jego ulepszona wersja przeznaczona na konsole nowej generacji. Możesz spokojnie podarować sobie kupno konsoli, chyba, że chcesz grać po raz 2-gi w to samo.edit: Jaszczur mnie wyprzedził :p
 
Wszyscy rozpaczają że tylko na PS3/Xbox 360 ale do momentu aż ukażę się Powrót Białego Wilka dużo może się wydarzyć więc zalecałbym cierpliwość! ;)
 
Eriash said:
Gdzie indziej mamy ogłaszać konsolowego wiedźmina? Mamy tylko jedną stronę internetową.Wszytskie 3 projekty nad którymi równocześnie pracujemy są dopracowywane tak aby były możliwie najlepsze.
Co do pierwszej części wypowiedzi: nie wiedziałem, że serwis gametrailers.com przestał istnieć :pMnie poprostu rozbawiła ta cała aura tajemnicy, która i tak nie przyciągnęła konsolowców, a pececiarzy gorzko rozczarowała. Powtarzam, wg mnie to był marketingowy samobój, tak samo jak ponad rok temu, gdy pojawiły się fragmenty gameplaya z e3 z blokującymi się potworami (tamto akurat nie z waszej winy).A co do drugiego: racja, jeśli nie jesteśmy w stanie wykończyć konsol, przenieśmy standardy pecetów na konslole ;D
 
DrZo said:
Co do pierwszej części wypowiedzi: nie wiedziałem, że serwis gametrailers.com przestał istnieć :pMnie poprostu rozbawiła ta cała aura tajemnicy, która i tak nie przyciągnęła konsolowców, a pececiarzy gorzko rozczarowała. Powtarzam, wg mnie to był marketingowy samobój
fakt, caly projekt rise of the witcher powinien byc trzymany w scislej tajemnicy przed posiadaczami PCtow. wzmianki o nowej grze wiedzmin nie powinny sie pojawiac na oficjalnej stronie o grze... wiedzmin :dead:ironia off
 
Wiedźmina konsolowego zrobimy najlepiej jak umiemy wykorzystując możliwości jakie daje konsola oraz uwarunkowania jakie stawia przed nami gracz konsolowy. chcemy zeby Wiedxmina na konsole został tak samo ciepło przyjety jak ten na PC. Dlatego musimy pewne rzeczy zrobić inaczej, pewne zmienić. Nie jest to w żadnym wypadku "wisienka na torcie", która zabieramy PCtowcom. To jest po prostu Wiedźmin skrojony na potrzeby konsoli. Pracujemy nad 3 projektami równocześnie i w każdy z nich wkładamy tyle serca ile tylko możemy :)
Gincio-Gerd said:
Wszyscy rozpaczają że tylko na PS3/Xbox 360 ale do momentu aż ukażę się Powrót Białego Wilka dużo może się wydarzyć więc zalecałbym cierpliwość! ;)
Też tak uważam :)
 
Top Bottom